RF
10

Apie rungtynes

Teisėjai: P.Strakšas, V.Mižigurskis

Sekmadienio popietę VKL pavasario čempionato mažosios taurės rungtynėse susitiko aikštės šeimininkai ekipa "BAUDA" ir svečiai "Infoera". Abi komandos susirinko negausiai. Jau nuo pirmųjų minučių abi ekipos žaidė taškas į tašką ir nei viena ekipa nesugebėjo susikrauti didelio pranašumo, kiek geriau pirmojo ketvirčio paskutiniąją atkarpą sužaidę svečiai, nuskambėjus švilpukui turėjo keturių taškų pranašumą (17:21). Ši tendencija tęsėsi ir antrojo ketvirčio pradžioje, kai po pirmųjų keturių minučių priešininkai įgijo trylikos taškų pranašumą (19:32). Tačiau ambicinga namų komanda taip lengvai nepasidavė ir iki pirmosios rungtynių pusės pabaigos sumažino atsilikimą iki šešių taškų (32:38). Kiek pavargę svečiai antrosios rungtynių pusės pradžioje nesugebėjo sėkmingai pulti ir prabėgus kiek daugiau nei šešioms minutėms prarado turimą pranašumą ir jau atsilikinėjo nuo aikštės šeimininkų. Kėlinys baigėsi 23:13 komandos "BAUDA" naudai, o rezultatas po trijų kėlinių buvo 55:51. Pirmosios aštuonios ketvirtojo kėlinio minutės buvo įtemptos ir varžovai keitėsi taikliais metimais, tačiau aikštės šeimininkai likus kiek mažiau nei dviems minutėms iki rungtynių pabaigos įgijo rekordinę septynių taškų persvarą (72:65). Svečiai po minutės pertraukėlės pasitarę, pradėjo spausti priešininkus ir kelis kartus perėmę kamuolį sugebėjo sumažinti atsilikimą iki vieno taško (72:71). Sekančia ataką aikštės šeimininkai nesugebėjo užpulti ir likus 20 sekundžių suteikė šansą svečiams išplėšti pergalę. Likus penkioms sekundėms iki rungtynių pabaigos D. Rakauskas sėkmingai pelnė 2 taškus ir išvedė savo komandą į priekį 72:73. Aikštės šeimininkai dar turėjo galimybę išplėšti pergalę paskutinėmis sekundėmis, tačiau nespėjo laiku atlikti metimo ir pergalę šventė svečiai "Infoera". Tai buvo antroji "Infoera" pergalė pavasario čempionate, o "BAUDAI" tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas .

Rungtynių komentarai:

Komandos "Infoera" žaidėjas Mantas Bielinskas: „Gerai pradėjom varžybas, pirmavom dešimt ir daugiau taškų, bet priešininkai šaunuoliai, pasivyjo, galbūt, dėl to, kad jaunesni, jėgų daugiau turi. Todėl gale mums buvo sunkiau, kitavertus, turime su šita komanda daugiau patirties ir pabaigoje derinuko pagalba pavyko įmesti du taškus ir persverti rezultatą. Neturėjom keturių komandinių baudų, dėl to, išnaudojom šitą dalyką ir taip sudeginom laiką ir tas mums padėjo laimėti varžybas. Ačiū."

Ekipa "BAUDA" išsamaus komentaro duoti nenorėjo, bet teigė, jog yra eilinį sykį pasipiktinę teisėjo Strakšo darbu, o varžovus sveikino su pergale.