Rungtynių teisėjai:

Paulius Kaziulionis
Artūras Malichinas

Apie rungtynes

Vėlyvą sekmadienio vakarą atėjo laikas susikauti dviems VKL I-osios lygos komandoms. KK Austa, savo namų salėje, Jėzuitų gimnazijoje priemė svečius iš Vilniaus Kolegijos.

Rungtynių startas buvo kur kas geresnis KK Austos ekipai, kuri iškart kibo į atlapus svečiams ir įrodinėjo savo pranašumą. Ypač solidžiai atrodanti Austos komanda susikrovė nemenką, beveik dviženklę, persvarą, kuri ir buvo šios dvikovos lemiamas faktorius. Labai prastas pataikymas Vilniaus Kolegijos komandoje, neleido kovoti jiems su varžovais it lygūs su lygiais - teko vilktis iš paskos. Tiesa, tai ganėtinai neblogai pavyko. Skirtumas po pirmojo ir antrojo  kėlinių, išliko toks pats ir trečiajame kėlinyje. Trečiojo kėlinio pabaigoje Vilniaus Kolegija įsmeigė keturis tolimus metimus ir KK Austos persvara aptirpo iki 12-os taškų. Ketvirtasis kėlinys sukėlė daug intrigos, nes įtampa grįžo į rungtynes, kai po kelių nesėkmingų šeimininkų atakų, varžovai puikiai pasinaudodami greitomis atakomis, po perimtų kamuolių ir įsmeigdami kelis tritaškius metimus sumažino deficitą iki 6 taškų. KK Austos ekipai teko įrodynėti savo pranašumą iš naujo. Likus mažiau nei minutei, Vilniaus Kolegijos komanda sugebėjo priartėti prie varžovų ir atsilikinėjo vos vienu tolimu metimu, tačiau Austa nepasidavė ir negailėstingai degindama laika, užbaigė savo atakas rezultatyviai. Paskutinėmis sekundėmis svečiai bandė išsigelbėti tolimais metimais, bet , deja , jie skriejo pro šalį, kas nulėmė KK Austos pergalę rezultatu 88 : 83.

Naudingiausiai laimėtojų gretose žaidė V.Saulevičius(20 tšk.), J.Šukelis(24 tšk.) ir S. Liepinaitis(7 tšk., 7 r.p.)

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė R.Meškauskas (20 tšk.) ir E.Slapšys(17 tšk. 7 r.p.)

KK Austos komandos žaidėjo A.Venskaus komentaras:

Na antra pergalė iš eilės nuteikia kaip ir gerai, bet dar turime labai daug broko. Pradėjome gerai ir agresyviai. Kovojom dėl kamuolių, puolėm greitai ir susikrovėm tikrai didelę persvarą. Tačiau po didžiosios pertraukos sustojome. Tingėjome po lenta imti kamuolius, gynyboje pasidarėme vangesni, o priešininkai tuo pasinaudojo ir pradėjo mažinti atsilikimą. Tad vėl ketvirtame kelinyje teko pavargti dėl pergalės. Mums deja nelabai krito tritaškiai, kurių išmetėme labai daug laisvų. Priešininkas kaip tik antroje pusėje labai gerai sukrito tolimi metimai. Norėčiau pagirti Daumantą, kuris likus trims minutės iki rungtynių pabaigos sumetė viską ir patraukė mus reikiamu metu. Tikiuosi pasitaisysime žaidimą antroje rungtynių pusėįe. Savaitgalį baigėme pergalę.

Vilniaus Kolegijos komandos žaidėjo E.Slapšio komentaras:
Sveikinu varžovus su pergale, nes parodė tikrai geresnį žaidimą nei mes. Mažoje salėje sugebėjot surengti daugybe greitų atakų, kas atrodo keista, bet yra realu. Pritruko mums mūsų lyderių, nors ir priešininkai nebuvo pilnos sudėties, tačiau tai kas pas Juos šiandien žaidė, tai už mus buvo stipresnį kažkiek. Turėjo daug stiprių individualiu žaidėjų, kaip J.Šukelis ir kiti, kurie sugebėdavo lengvai apžaisti 1x1, o mes nesusigindavome ir nevisada susilaukdavom pagalbos gynyboje. Na bet tikiuosi po truputį gerinsime žaidimą ir jau antrame rate galėsim priešininkams duoti geresnę kovą! Dėkui teisėjams ir sekretoriatui!