Rungtynių teisėjai:

Indrė Balnionytė
Simonas Litvinavičius

Apie rungtynes

Sekmadienio pavakarę Vilniaus krepšinio I lygoje „KK Riešė / La Birra pub“ savo namų aikštelėje priėmė svečių „BC Kolegos / Imperialstone.eu“ ekipą.  Abi komandos į susitikimą susirinko negausiai – šeimininkai rungtyniavo šešiese, tuo tarpu svečiai susitikimą pradėjo penkiese, o nuo trečiojo kėlinio pradžios sulaukė dar vieno komandos žaidėjo pastiprinimo.

Sužaidus pirmąsias penkias minutes priekyje buvo šeimininkų ekipa rezultatu 15:10, o likus žaisti dvi minutes po dar vieno taiklaus varžovų gynybą draskančio Deimanto Pavlovskio prasiveržimo, šeimininkai įgavo rekordinę dvylikos taškų persvarą (24:12), po kurios svečiai prašo minutės pertraukėlės, tačiau ši pauzė „BC Kolegoms“ nepadėjo, ir toliau po krepšiu siautėjęs Linas Beliūnas padėjo savo komandai po pirmųjų dešimties minučių būti priekyje 32:12. Antrojo ketvirčio metu „BC Kolegos “ toliau priiminėjo gan skubotus sprendimus puolime, itin netaikliai atakavo iš trijų taškų zonos bei nespėjo paskui varžovus gynyboje, kas leido varžovams padidinti skirtumą dar aštuoniais taškais ir po pirmosios rungtynių pusės triuškinti svečius rezultatu 64:36.

Jei pirmoje rungtynių pusėje “BC Kolegos” dar bent kažkiek bandė gintis, tai antroje rungtynių pusėje nustojo net imituoti gynybą ir po trijų kėlinių jau buvo leidę varžovams įmesti beveik šimtą taškų – 99:62. Tokią didžiulę persvarą pasiekę šeimininkai paskutiniojo ketvirčio metu ir patys jau per daug nesistengdami leido varžovams kiek sumažinti atsilikimą ir per paskutinįjį ketvirtį įmesti net 38, tačiau paskutinis ketvirtis veikiau abiem komandoms tebuvo formalumas. Po itin lengvų varžybų „KK Riešė“ švenčia dar vieną pergalę rezultatu 130:100 ir po ketverių rungtynių tampa vienvaldžiais I-osios lygos turnyrinės lentelės lyderiais.

“KK Riešė / La Birra pub” komandos treneris Ervinas Stankus apie varžybas tepasakė, kad tai buvo “sekmadienio krepšinio cirkas”.

“BC Kolegos / Imperialstone.eu” komandos žaidėjas Darius Dzikas: “Buvo ganėtinai lengvos varžybos, susirinkome beveik pačia pilniausia sudėtimi, trūko gal ten poros žaidėjų, tai galėjom laimėti, bet nelaimėjom. O jei rimtai, tai mūsų gynyba šiandien buvo visiškai kiaura, puolimas lygiai toks pat. Šiandien mums tikrai trūko komandos vadovo Mato Gimbickio, kuris būtų šiek tiek parėkavęs ir pastatęs mis visus į vietą, nes dabar tai tik vaikščiojom,  nieko neveikėm ir tik vienas į kitą dairėmės. Tai tikrai trūko jo rankos. Aišku, M. Gilys šiandien prisijungė prie komandos pirmą kartą, M. Pukelevičius išvis trečiame kėlinyje tik pasirodė - turim problemų komandoje. Kaip bebūtų, tikimės, kad įsibėgėsime ir viskas bus gerai, nes tai tebuvo tik antros varžybos šiame sezone.”