Rungtynių teisėjai:

Rimgaudas Bernotas
Marius Naruševičius

Apie rungtynes

Sekmadienio vakarą Vilniaus krepšinio I lygoje šeimininkų „BC Kolegos / Imperialstone.eu“ ekipa priėmė svečių „KK Riešė / La Birra pub“ ekipą. Turnyrinėje lentelėje reguliariajam sezonui artėjant prie pabaigos komandos rikiuojasi skirtingose jos pusėse – „KK Riešė“ yra vienvaldžiai reguliariojo sezono lyderiai, tuo tarpu praėjusių dviejų sezonų final4 dalyviai „BC Kolegos“ rikiuojasi vos 8 vietoje. Tiesa, jie yra sužaidę trimis rungtynėmis mažiau nei jų artimiausi varžovai.

“KK Riešė” šį susitikima pradeda pataikydami tris pirmuosius savo mestus tritaškius ir išlaikydami tokį aukštą žaidimo tempą po pirmųjų penkių minučių buvo priekyje rezultatu 6:20. Tiesa, likusio kėlinio metu šeimininkai kiek prabunda ir po pirmojo kėlinio sugeba sumažinti atsilikimą iki devynių taškų 23:31.

Antrojo ketvirčio metu aikštelėje įsivyrauja taškas į tašką žaidimas – likus žaisti keturias minutes komandos skyrė tie patys devyni taškai 35:44. Tačiau geriau ketvirčio galą sužaidę svečiai spurtuoja rezultatu 3-13 ir į ilgąją pertrauką išeina susikrovę solidesnį devyniolikos taškų pranašumą (38:57).

Nors ir kaip bandė R. Viščinis taikliais tolimais metimais, o L. Praskorys bei M. Kazlauskas varžovų gynybą draskančiais prasiveržimais, tempti savo komandą į priekį antroje rungtynių dalyje, „KK Riešės“ krepšininkai per puse žingsnio viską darė tiesiog geriau, kas leido jiems išlaikyti bei dar padidinti savo pranašumą ir švęsti jau eiline tampančią pergalę rezultatu 85:111.

„KK Riešė / La Birra pub“ komandos treneris Ervinas Stankus: „Sveikinu komandą su pergale. Žaidėme prieš neblogą komandą, tik rezultatas toks gavosi, gal kiek per didelis. Kaip visada puikiai bėgam į greitąjį puolimą, ir kaip visai solidžiai šiandien atrodėme gynyboje.“

„BC Kolegos / Imperialstone.eu“ komandos treneris Matas Gimbickis: „Negaliu pasakyti, kad esu blogos nuotaikos, tikriausiai seniai bebuvo taip, kad aš po pralaimėtų rungtynių būčiau ramus ir neturėčiau ką blogo pasakyti savo komandai. Šiandien tiesiog susidėliojo tokios žmogiškos aplinkybės, kad mes negalėjome ateiti stipriausios sudėties. Man tikrai yra kur kas svarbiau ano komandos vyrų asmeninė gerovė, nei laimėtos rungtynės. Aišku, norėjosi pergalės, bet sukovojome kaip sukovojome. Negalėčiau pasakyti, kad labai jau prastai pasirodėme, žinoma, gynybos nebuvo visiškai nei iš mūsų pusės nei iš jų. Tikiuosi, kad jiems ir mums visos kovos dar tik prieš akis. Ir visų svarbiausia, norėčiau pasveikinti savo komandos žaidėjus Mantą Kazlauską ir Paulių Joneliūną sulaukus šeimos pagausėjimų. Iš visos širdies linkiu, jog vaikai augtų tokie sveiki ir stiprūs kaip kad jų tėčiai.“