11

Rungtynių teisėjai:

Gintaras Mačiulis

Apie rungtynes

Šį antradienį susitiko BC Kolegos su KK Austa. Pirmose serijos rungtynėse pergalę 8 taškais išsinešė KK Austa ir šiandien BC Kolegos buvo pasiruošę revanšuotis. Taigi kova prasidėjo taškas į tašką. KK Austos gretose Justas Šukelis ėmėsi iniciatyvos puolime ir pirmame kėlinyje pelnė 7 iš komandos 11 taškų. Deividas Dimbelis anksti susirinko daug pražangų ir kuriam laikui komanda turėjo verstis be jo. BC Kolegos iš pradžių vis suko kamuolį, veržtis nedrįsdavo, daug išmetė tritaškių ir tai jiems padėjo kėlinio gale turėti svarią 11 taškų persvarą.

Antrame kėlinyje KK Austa komandai metimai sunkiai krito nors varžovai jiems davė daugiau laisvės, tačiau Austagynyboje pradėjo aršiau gintis, priešininkai negalėjo atlikti paprastų perdavimų. Šias klaidas išnaudodami jie sugebėjo sumažinti BC Kolegos komandos persvarą iki 4 taškų.

Po pertraukos BC Kolegos komanda bandė palaužti priešininkus greitomis atakomis, bet jiems krepšys buvo lyg užrištas. Tuo tarpu KK Austa atrodė naudingai išnaudoję ilgąją pertauką, puolime komanda rėmėsi Justo Šukelio ir Dovydo Šablinsko duetu, daugelis komandos taškų buvo pelnyta iš po krepšio.

Prasidėjus paskutiniam kėliniui BC Kolegos darė tai kas jiems geriausiai sekėsi anksčiau, jie žaidė perdavimais, kamuolys visalaik judėjo ir taip jie rasdavo laisvus žmones. Būtent taip žaisdami jie susikrovė 10 taškų persvarą. Varžyboms einant į pabaigą KK Austa pradėjo spausti varžovus nuo pat galinės linijos, taip jie išprovokavo daug klaidų ir sumažino skirtumą iki į taškų, bet iki galo išnaudoti savo šio pranašumo nepavyko. Rungtynės baigėsi 69:62 BC Kolegos komandos pergale.

KK Austa komandos trenerio Adomo Venskaus komentaras: Po pirmo kėlinio susiėmėme, varžovus buvome pasiviję, trečiame kėlinyje žaidėme vienodai tiek mes, tiek priešininkai. Ketvirtame kėlinyje labai gerai kovojome dėl kamuolių, tačiau labai daug prametėme laisvų metimų. Bendrai paėmus sunkios varžybos buvo, abi komandos buvo apylygės. Pikta šiek tiek ant komandos, kad ne visi susirenkame. Vis šiandien labai stengėsi, noriu pagirti Gyti, Karolį, Žygis. Sekmadienį bus lemiamos varžybos, kadangi šioj lygoj žaidžiame pirmą kartą, patekti į TOP 4 būtų labai didelis pasiekimas.

BC Kolegos komandos trenerio Manto Gimbickio komentaras: Džiaugiuosi pergale, tačiau neramina tai, kad kai sužaidžiame neblogą atkarpą, patikime, kad pergalė jau mūsų kišenėje, o varžovai nenuleidžia rankų ir už tai mus baudžia. Mums tokį nusistatymą reikia išmesti iš mūsų žaidimo. Priešininkai labai gerai kovojo, nors ir neturėjo aukštų žmonių, bet jie lipa per galvas mums. Mes neišnaudojame Pauliaus Joneliūno po krepšiu, atskirose atakose reiktų jam duoti daugiau žaist. Bet matėsi vyrų akyse užsidegimas ir noras žaisti, vyrai žino, kad nėra jau kur trauktis. Visumoje esu tikrai patenkintas, bet tas mažas duobes reikia mums ištaisyti.