Sudervė TEAM
Sudervė TEAM

2016-2017m.: VKL EKO Lyga - 9 vieta.

                        VKL Taurė - 1 kvalifikacinis etapas.

2015-2016m.: VKL EKO Lyga - 11 vieta.

                        VKL Taurė - 1 kvalifikacinis etapas.

Treneris: Grzegož Jasinskij.

 

Rungtyniauti dėl nesumokėtų nuobaudų negali

Rungtyniauti negali Nuobaudos data
Sudervė TEAM 2021-10-04
# Žaidėjas Gimimo data Pozicija Ūgis Svoris
Valerij Stefanovič
1986-02-03 1 176cm 75kg
0 Meirūnas Sutkus
1989-06-07 4 - 5 195cm 95kg
0 Jonas Paulauskas
1988-01-10 1 179cm 88kg
0 František Subatovič
1986-06-11 1 195cm 89kg
0 Oskar Subotovič
2003-02-24 3 190cm 80kg
0 Artur Žuravliovas
1989-10-28 2 186cm 75kg
9 Julius Rukšėnas
1994-04-14 1 180cm 69kg
14 Andrej Kovalevskij
1982-06-06 5 200cm 100kg
16 Erikas Augūnas
1985-08-17 5 200cm 94kg
17 Aleksandr Lipnevič
1990-12-07 2 - 3 185cm 94kg
18 Tomas Minkevičius
1995-10-25 1 183cm 90kg
21 Kšištof Subatovič
1989-06-29 4 185cm 95kg
24 Javgenij Denisov
1990-02-19 1 175cm 90kg
33 Arnold Dacevič
1993-08-22 4 - 5 196cm 100kg
91 Grzegož Jasinskij
1991-05-27 3 - 4 185cm 90kg
Sudervė TEAM

VI Lyga

Žaidėjas GP min 2PT 3PT BM OR DR TR AS TO ST BS PF RF TF +/- Pts Ef
Tomas Minkevičius 4 30:14 19/30
63,33%
5/12
41,67%
17/26
65,38%
1,3 3,5 4,8 2,3 4,3 2,0 0,8 2,5 6,0 0,0 2,3 17,5 19,8
Arnold Dacevič 4 33:06 20/33
60,61%
0/4
0,00%
6/10
60,00%
4,3 5,3 9,5 0,8 1,8 0,8 0,3 1,3 1,8 0,0 11,0 11,5 16,3
Julius Rukšėnas 4 28:26 11/31
35,48%
6/23
26,09%
8/10
80,00%
1,0 3,8 4,8 5,0 3,5 1,3 0,3 2,5 2,5 0,0 7,8 12,0 10,0
Andrej Kovalevskij 2 32:37 6/11
54,55%
2/9
22,22%
4/4
100,00%
3,5 11,0 14,5 2,5 3,5 0,5 1,0 2,5 2,0 0,0 9,0 11,0 19,5
Javgenij Denisov 3 20:43 7/13
53,85%
0/3
0,00%
6/6
100,00%
1,0 2,0 3,0 2,3 1,0 2,3 0,0 1,0 1,0 0,0 2,0 6,7 10,3
Aleksandr Lipnevič 3 30:06 8/15
53,33%
9/33
27,27%
2/2
100,00%
0,7 3,7 4,3 2,0 3,0 1,3 0,0 1,7 1,0 0,0 5,3 15,0 8,7
Meirūnas Sutkus 3 26:05 6/8
75,00%
0/7
0,00%
2/6
33,33%
1,3 5,0 6,3 2,0 0,0 1,0 0,3 2,3 1,0 0,0 -2,7 4,7 8,7
Valerij Stefanovič 1 22:37 4/9
44,44%
1/2
50,00%
3/3
100,00%
0,0 5,0 5,0 5,0 4,0 3,0 0,0 1,0 2,0 0,0 28,0 14,0 18,0
Erikas Augūnas 1 30:01 4/4
100,00%
0/0
0/0
3,0 5,0 8,0 1,0 1,0 1,0 0,0 2,0 1,0 0,0 8,0 8,0 16,0
Grzegož Jasinskij 2 27:42 5/11
45,45%
0/8
0,00%
0/0
1,5 1,5 3,0 1,0 1,5 1,0 0,0 0,5 0,5 0,0 5,0 5,0 1,5
Jonas Paulauskas 2 14:25 2/5
40,00%
0/0
2/3
66,67%
0,5 0,5 1,0 0,0 1,0 0,5 0,0 1,5 1,0 0,0 -11,0 3,0 1,0
Komandinė GP min 2PT 3PT BM OR DR TR AS TO ST BS PF RF TF +/- Pts Ef
Sudervė TEAM 4 92/170
54,12%
23/101
22,77%
50/70
71,43%
12,3 29,5 41,8 16,0 16,8 9,5 2,0 13,0 15,0 0,0 75,8 86,3

VKL Rudens Taurė

Žaidėjas GP min 2PT 3PT BM OR DR TR AS TO ST BS PF RF TF +/- Pts Ef
Andrej Kovalevskij 4 35:47 31/43
72,09%
7/17
41,18%
13/21
61,90%
5,0 10,8 15,8 1,8 5,0 0,8 0,3 1,5 5,0 0,0 -3,0 24,0 33,5
Julius Rukšėnas 6 34:18 22/40
55,00%
12/45
26,67%
16/21
76,19%
0,8 4,7 5,5 6,8 4,5 4,3 0,5 2,7 3,0 0,0 -2,5 16,0 19,7
Tomas Minkevičius 4 35:31 23/40
57,50%
8/18
44,44%
24/42
57,14%
2,0 5,8 7,8 5,0 3,8 2,8 0,0 2,5 7,5 0,0 4,0 23,5 29,0
Paulius Miškinis 5 22:02 13/30
43,33%
1/7
14,29%
4/5
80,00%
1,8 4,6 6,4 1,0 0,8 0,6 0,0 0,2 0,8 0,0 -4,4 6,6 9,6
Aleksandr Lipnevič 5 29:58 7/21
33,33%
10/40
25,00%
0/1
0,00%
1,2 4,0 5,2 3,6 3,8 1,0 0,0 2,2 1,8 0,0 -3,0 8,8 5,4
Erikas Augūnas 2 31:53 6/12
50,00%
0/0
4/6
66,67%
2,0 5,5 7,5 2,5 1,5 1,0 0,0 3,0 2,5 0,0 -6,0 8,0 13,0
Grzegož Jasinskij 6 27:42 10/26
38,46%
8/30
26,67%
3/6
50,00%
1,2 1,8 3,0 0,7 1,7 1,2 0,0 1,7 0,7 0,0 -4,2 7,8 3,2
Gediminas Balčius 3 30:43 8/15
53,33%
1/5
20,00%
1/2
50,00%
1,3 4,7 6,0 0,3 1,3 1,3 0,0 3,7 0,7 0,0 -2,0 6,7 6,0
Kšištof Subatovič 2 34:14 5/12
41,67%
0/0
1/9
11,11%
1,0 3,0 4,0 2,0 3,0 0,0 0,0 1,0 3,5 0,0 -12,0 5,5 3,5
Jonas Staniulis 1 21:04 0/3
0,00%
1/3
33,33%
4/6
66,67%
1,0 1,0 2,0 1,0 2,0 0,0 0,0 0,0 6,0 0,0 -14,0 7,0 7,0
Jonas Paulauskas 3 20:42 3/10
30,00%
1/9
11,11%
1/3
33,33%
0,3 2,0 2,3 0,3 2,3 1,7 0,0 3,0 1,7 0,0 -17,0 3,3 -1,7
Komandinė GP min 2PT 3PT BM OR DR TR AS TO ST BS PF RF TF +/- Pts Ef
Sudervė TEAM 6 128/252
50,79%
49/174
28,16%
71/122
58,20%
11,2 31,0 42,2 17,8 19,5 11,0 0,7 13,7 18,3 0,0 79,0 85,8
GP Žaidė rungtynių
2PT Dvitaškiai (pataikyta/mesta)
3PT Tritaškiai (pataikyta/mesta)
BM Baudų metimai (pataikyta/mesta)
OR Atkovota kamuolių puolime
DR Atkovota kamuolių ginyboj
TR Viso atkovuota kamuolių
AS Rezultatyvūs perdavimai
TO Prarasti kamiuoliai
ST Perimti kamuoliai
BS Blokuoti metimai
PF Asmeninės pražangos
RF Išprovokuotos pražangos
TF Techninės pražangos
TTF Komandai skirtos techninės
+/- Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje
Pts Pelnyta taškų
Ef Efektyvumo koeficientas
VKL Rudens Taurė
2021-10-21 (Ketvirtadienis)
2021-10-17 (Sekmadienis)
Reguliarusis čempionatas
2021-10-10 (Sekmadienis)
2021-10-04 (Pirmadienis)
Reguliarusis čempionatas
2021-09-26 (Sekmadienis)
2021-09-19 (Sekmadienis)
Reguliarusis čempionatas
VI Lyga
2021-12-05 (Sekmadienis)
2021-12-01 (Trečiadienis)
Reguliarusis čempionatas
2021-11-28 (Sekmadienis)
2021-11-13 (Šeštadienis)
Reguliarusis čempionatas

Daugiausia pelnytų taškų

Data Lyga Komandos Taškai
2019-12-20 V Restrukt - Sudervė TEAM 107

Mažiausiai praleistų taškų

Atkovoti kamuoliai

Data Lyga Komandos Kamuoliai
2018-03-23 IV Vilniaus Olimpas - Sudervė TEAM 64

Rezultatyvūs perdavimai

Data Lyga Komandos Rez. perdavimai
2021-12-01 VI Bebrusai - Sudervė TEAM 29

Perimti kamuoliai

Data Lyga Komandos Perimta
2017-02-05 EKO M.K.Č. - Sudervė TEAM 22

Blokuoti metimai

Data Lyga Komandos Blokai
2018-01-31 IV Avedus - Sudervė TEAM 10

Daugiausia pelnytų taškų

Didžiausias efektyvumas

Daugiausia atkovotų kamuolių

Daugiausia rezultatyvių perdavimų

Daugiausia perimtų kamuolių

Daugiausia blokuotų metimų

Data Komandos Blokai
Tomas Minkevičius 2021-12-05 Sudervė TEAM - VK www.vilnews.lt
2
Andrej Kovalevskij 2021-12-01 Bebrusai - Sudervė TEAM
2
Erikas Augūnas 2021-08-29 Sudervė TEAM - Emdžio Vasara
2
Erikas Augūnas 2020-02-07 Restrukt - Sudervė TEAM
2
Meirūnas Sutkus 2020-01-04 Sudervė TEAM - Bekupė
2
Arnold Dacevič 2019-11-24 BKK Vėjas - Sudervė TEAM
2
Meirūnas Sutkus 2019-07-22 Melingos Keliai - Sudervė TEAM
2
Erikas Augūnas 2019-07-18 Tirola - Sudervė TEAM
2
Erikas Augūnas 2019-07-07 BC Spartakas - Sudervė TEAM
2
Pavel Prokopovič 2019-01-27 Sudervė TEAM - Elektrėnų PGT
2
Erikas Augūnas 2018-12-16 Sudervė TEAM - Mad Lamb
2
Artur Žuravliovas 2018-11-07 Baltic Ground Services - Sudervė TEAM
2
Erikas Augūnas 2018-07-24 BC Lavonai - Sudervė TEAM
2
Darius Polonskij 2018-06-28 Sudervė TEAM - Thug Life
2
Erikas Augūnas 2018-05-10 LOGISTAI - Sudervė TEAM
2
Arnold Dacevič 2018-05-09 BKK Vėjas - Sudervė TEAM
2
Erikas Augūnas 2018-02-24 Sudervė TEAM - LT2021
2
Erikas Augūnas 2018-02-10 Sudervė TEAM - BC LIDL
2
Jaroslav Gžibovskij 2018-01-31 Avedus - Sudervė TEAM
2
Meirūnas Sutkus 2017-12-12 LT2021 - Sudervė TEAM
2
Erikas Augūnas 2017-12-02 Sudervė TEAM - BC NOL SEMKERS 2
2
Erikas Augūnas 2017-11-18 Sudervė TEAM - Avedus
2
Jaroslav Gžibovskij 2017-10-29 VK Zulu team - Sudervė TEAM
2
Erikas Augūnas 2017-10-21 Sudervė TEAM - X Komanda
2
Darius Polonskij 2017-08-31 Meridianas - Sudervė TEAM
2
Darius Polonskij 2017-07-25 Meridianas - Sudervė TEAM
2
Meirūnas Sutkus 2017-07-13 Sudervė TEAM - Rockin cafe
2
Arnold Dacevič 2017-05-26 Sudervė TEAM - Šernai
2
Arnold Dacevič 2017-03-26 BC Internationale - Sudervė TEAM
2
Darius Polonskij 2017-02-27 Lewben - Sudervė TEAM
2
Meirūnas Sutkus 2016-12-11 minciuverpetas.eu - Sudervė TEAM
2
Darius Polonskij 2016-11-13 Vilniaus Pulsas - Sudervė TEAM
2
Darius Polonskij 2016-02-28 Socialinės dirbtuvės - Sudervė TEAM
2
Artur Žuravliovas 2016-02-24 BC Unity - Sudervė TEAM
2
Arvydas Čiuryla 2016-02-07 BC PROFline - Sudervė TEAM
2
Darius Polonskij 2016-01-18 Ridikas - 2 - Sudervė TEAM
2
Arnold Dacevič 2016-01-10 Žiemgala - Sudervė TEAM
2
Zbignev Dubovski 2015-12-11 NK Gaugija - Sudervė TEAM
2
Arnold Dacevič 2015-11-23 Ridikas - 2 - Sudervė TEAM
2

Daugiausia pelnytų taškų

Data Lyga Komandos Taškai
2021-12-01 VI Bebrusai - Sudervė TEAM 101

Mažiausiai praleistų taškų

Data Lyga Komandos Taškai
2021-10-10 Ruduo Perkūno Oželiai - Sudervė TEAM 62

Atkovoti kamuoliai

Data Lyga Komandos Kamuoliai
2021-12-01 VI Bebrusai - Sudervė TEAM 56

Rezultatyvūs perdavimai

Data Lyga Komandos Rez. perdavimai
2021-12-01 VI Bebrusai - Sudervė TEAM 29

Perimti kamuoliai

Data Lyga Komandos Perimta
2021-11-13 VI Imperatyvas - Sudervė TEAM 14

Blokuoti metimai

Data Lyga Komandos Blokai
2021-12-01 VI Bebrusai - Sudervė TEAM 4

Komandos Sudervė TEAM rekordininkai

<
>
Sezonas:
VKL Rudens Taurė
Reguliarusis čempionatas
Pergalių 2
Pralaimėjimų 4
VI Lyga
Reguliarusis čempionatas
Pergalių 2
Pralaimėjimų 2
Pasiekimai
Per VKL istoriją
Pergalių 85
Pralaimėjimų 69
Pergalių procentas 55,19%
Rungtynių 154
Pelnyta taškų 10577
Praleista taškų 10607
Efektyvumas 10432
Atkovoti kamuoliai 6574
Puolime atkovoti kamuoliai 2140
Gynyboje atkovoti kamuoliai 4435
Rezultatyvūs perdavimai 2343
Perimti kamuoliai 1721
Blokuoti metimai 373
Klaidos 2571
Pražangos 2605
Išprovokuotos pražangos 2192
Techninės pražangos 23

Komentarai