RF
9

Apie rungtynes

Rungtynių teisėjai: J.Katauskas ir G.Mukas

Antradienio vakarą Gabijos gimnazijoje įvyko "NESĖ CASINO - Vilniaus krepšinio lygos" I lygos antro rato dvikova tarp "Čiančia - Apsaugos Spektras" bei „VSC - Elteros projektai" komandų. Rezultatu 95:49 ( 16:16  32:17  19:9  28:7) nugalėjo "Čiančia - Apsaugos spektras" ir iškovoję 7 pergalę per 11 žaistų rungtynių dalinasi 3 vietą su "BC Kolegos" komanda. Tuo tarpu "VSC - Elteros projektai" tai buvo jau 7-toji nesėkmė per 12 žaistų rungtynių, tačiau turnyrinėje lentelėje iš 7-tosios vietos niekur nedingo.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie po K.Bliūdžiaus dvitaškio pirmavo jau 5:0. Tačiau svečiai nepasimetė ir Š.Žala kartu su V.Kacevičium  ir V,Lodziato atsakė taikliais dvitaškiais, kurie leido jau svečiams išsiveržti į priekį 5:6. Vėliau komandos apsikeitė keliais taikliais dvitaškiais metimais ir tik kėlinio gale perimtas G.Poviliausko kamuolys ir dvitaškis išlygino rezultatą 16:16.

Antrą kėlinį taikliu metimu pradėjo M.Beniušis, kuris svečių komandą išvedė į priekį. Tačiau kaip matėme toliau, paskutinį kartą, nes po jo sekė šeimininkų spurtas 14:4 ir privertė "VSC" komandos trenerį I.Pagalį prašyti minutės pertraukėlės esant rezultatui 30:22. Ši minutės pertraukėlė neturėjo didelės įtakos, nes "Čiančia" ir toliau didino skirtumą vedina savo pagrindinio lyderių tandemo G.Poviliausko ir D.Pavlovskio po dviejų kėlinių pirmavo jau 48:33. Šeimininkų gretose rezultatyviausiai pirmoje pusėje žaidė D.Pavlovskis, pelnęs jau 17 taškų, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus ir atkovojęs 5 kamuolius. G.Poviliauskas buvo pridėjęs 10 taškų.

"VSC - Elteros projektai" komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo M.Beniušis, pelnęs 10 taškų. Š.Žala ir V.Kacevičius pridėjo po 6 taškus.

Antroje rungtynių pusėje intrigos visiškai nebuvo, o tiesiog "Čiančia" triuškino varžovus. Bendrai laimėję antrą rungtynių pusę 47:16 baigė rungtynes triuškinančiu rezultatu. Beje, prisiminus pirmą šių komandų akistatą, ji baigėsi taip pat triuškinančia „Čiančios" pergale rezultatu 95:55.

Šios dienos rungtynėse šeimininkų gretose rezultatyviausias buvo D.Pavlovskis, pelnęs 26 taškus, atkovojęs 7 kamuolius ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus. G.Poviliauskas pridėjo trigubą dublį : 14 taškų, 15 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

"VSC" komandoje M.Beniušis pridėjo 14 taškų, I.Kalesnykas, V.Lodziato ir Š.Žala pridėjo po 8 taškus.

Reiktų paminėti, kad "VSC" komanda šiandien tritaškius metė geriau negu baudos metimus 20% tritaškiai (4/20) ir baudos metimai 16,7% (1/6)

Rungtynių komentarai:

Čiančia - Apsaugos spektras" komandos treneris R.Gaidžiūnas: " Šios dienos rungtynes pradėjome agresyviai tiek gynyboje, tiek puolime. Nuo pat pirmų minučių laikėme kontrolę savo rankose. Matyt tikėjomės iš varžovų kietesnės kovos, o gavosi taip, jog po dviejų kėlinių buvo jau aiškus nugalėtojas ir toliau didinom rezultatą.  Šiandien gerai pataikėme tritaškius, po krepšiais gerai sukovojome. Viskas labai gerai sekėsi šiandien. Varžovai nesužaidė savo geriausių rungtynių kaip iš tikro gali. Ačiū varžovams."

"VSC - Elteros projektai" komandos vadovas I.Kalesnykas: „Baisu, kitaip turbūt negalim apibūdinti savo žaidimo. Esam tarp sudaužytų obuolių ir mažų kiaušinių (juokiasi). Sakydamas komentarą ieškau galvoje atsakymų kodėl taip yra, kad neišnaudojam savo turimo potencialo. Net neištraukiam jo į dienos šviesą. Nežinau kur buvo padarytos klaidos vasarą ar kas blogai daroma. Tiesiog atsakymų nėra. Net negali būti pasiteisinimas žaidėjų ligos ir traumos, nes turim 13 lygiaverčių žaidėjų komandoje.

Pirmą kėlinį dar "stovėjom" kaip lygūs su lygiais, o po to tiesiog... smigom žemyn. (Krato galvą iš nusivylimo). Bet esam optimistai ir žiūrim į priekį, dar laukia dešimt reguliaraus čempionato rungtynių, dar galim pataisyti savo situaciją ir sumažinti tą minusą taškų skirtume.

Ačiū varžovams už šį vakarą. Rungtynėmis to pavadinti, nelabai galima.

Gražios visiems savaitės, sportinio pykčio ir didelių kiaušinių ateinančių velykų proga. (Juokiasi)