RF
17

Apie rungtynes

Rungtynių teisėjai: M.Naruševičius ir S.Litvinavičius

Vilniaus krepšinio I lygoje sužaistos rungtynės tarp aštuntąją vietą reguliariajame čempionate užimančios “Mortal Kombat” komandos ir pirmoje pozicijoje esančios “BC Kolegos” komandos. Į rungtynes itin negausiai susirinkę svečiuose rungtyniavusi “BC Kolegos” komanda neketino pasiduoti. Pirmąsias tris minutes vyravo taškų badas ir abiejoms komandoms pavyko pelnyti tik po du taškus. Tolimesnį pirmojo ketvirčio laiką komandoms sunkiai sekėsi pataikyti metimus iš vidutinio ir trijų taškų zonos, tačiau svečiams įsiveržus į priekį dviems taškais (9:11) šeimininkų komandos treneris Ž.Čėnas buvo priverstas pasiimti pirmąją minutės pertraukėlę.  Minutės pertraukėlė panašu, kad pasiteisino ir jau pirmą ataką šeimininkų komandą atstovaujantis Ž.Armonas  pelnė lengvus tris taškus. Tolimesnį ketvirčio liką nei vienai komandai nepavyko įsiveržti į priekį didesniu taškų skirtumu ir kėlinys baigiasi rezultatu 18:17.

Antrasis ketvirtis buvo panašus kaip ir pirmasis, komandos aršiai kovojo dėl kiekvieno kamuolio, tačiau ryškiau ištempti komandos į priekį niekam nepavyko. Vaizdas aikštelėje pasikeitė į rungtynes atvykus pavėlavusiam T.Lukšai, kuris iš karto išvedė savo komandą į priekį dviženkliu taškų skirtumu (28:39). Tolimesnę rungtynių eigą kontroliavo svečiuose žaidusi „BC Kolegos“ komanda ir į didžiąją pertrauką išėjo turėdami aštuonių taškų pranašumą (32:40).

Pirmosiomis trečiojo ketvirčio minutėmis prasidėjo taiklių tritaškių lavina, tačiau šeiminininkams ir toliau nepavyko sumažinti savo atsilikimo iki vienženklio taškų skirtumo. Kėlinys baigtas rezultatu 48:61.

Paskutinysis rungtynių kėlinys panašu, kad buvo tik formalumas, „BC Kolegos“ komanda ir toliau didino savo persvarą, laikydami svarų dviženklį pranašumą. Rungtynės baigtos rezultatu 61:80.

“Mortal Kombat” komandos trenerio Ž.Čėno komentaras:

“Sveikiname varžovus su pergale. Iš tikrųjų “BC Kolegos” komanda yra stiprus varžovas. Komandai už kovingumą galiu parašyti gerą pažymį. Pagrindinė pralaimėjimo priežastis buvo mūsų tragiškas taiklumas,daug atidavėme kamuolių, kur neturėjome atiduoti ir tai lėmė, kad negalėjome labiau pasipriešinti. Pabandysime laimėti paskutines rungtynes ir išeiti į kitą etapą.”

“BC Kolegos”komandos trenerio M.Gimbickio komentaras:

“Nenoriu būti sugedęs žadintuvas kalbėdamas apie T.Lukšą, apie šį žmogų turbūt jau reikia pradėti romanus rašyti. Patys matėtė, kad į varžybas atėjus T.Lukšai pabėgome į priekį dešimt ir daugiau taškų. Jeigu nekalbant apie Tadą, tai priešininkų labai gera komanda, vyrai stengėsi ir kovojo. O iš mūsų visi buvo maksimaliai susikaupę, nes pergalę buvo labai reikalinga. Didžiuojuosi savo vyrais, kad ir be Tado nepaleido priešininkų per didelį atstumą ir stengėsi kovoti. Šiandien mūsų “mažiukai” labai gerai pasiskirstė kamuoliais ir pradėjo pataikyti iš po krepšio. Aurimas (A.Raišuotis) gerai kovojo po krepšiu, o Algis (A.Rakšnys) kaip visada dirbo “negro” darbą. Ačiū priešininkams už kovą.”

1 7 8 3 3 4 0 1 3 0 22 20 28
10 Mindaugas Pukelevičius 40:00 5/6