15

Apie rungtynes

Teisėjai: V. Kukarskas, D. Večerskis

Technine pražanga nubaustas D. Pavlovskis („Čiančia – apsaugos sprektras“)

Šeštadienio popietę „NESĖ CASINO – Vilniaus krepšinio lygos" I diviziono rungtynėse susitiko „Fejaskalbeja.lt“ ir „Čiančia – apsaugos sprektras“ komandos.

Rungtynių pradžia buvo ganėtinai vangi, per tris žaidimo minutes komandos surengė vos po kelias rezultatyvias atakas – 5:4. Šios dienos rungtynės nieko nelėmė nei vienai nei kitai komandai, tai matėsi ir iš žaidėjų nusiteikimo, žaidimas panašesnis buvo į treniruotę nei kad į nuožmią kovą. Po pirmo kėlinio rezultatu 20:12 pirmavo aikštelės šeimininkai.

Fejaskalbeja.lt“ vyrams puikiai pataikant tolimus metimus, ju persvara vis augo ir jau 12-ą žaidimo minutę rezultatas siekė 27:13. Būtent tada ir persisvėrė žaidimas į kitą pusę, „Čiančia – apsaugos sprektras“ įjungė aukštesnę pavarą ir atkarpą laimėjo 10:0, po ko sekė G. Kuliomino paimta minutės pertraukėlė. Na bet ji „Fejaskalbeja.lt“ vyrams nepadėjo, nes tik po petraukėlės išbėgęs M. Staniulis pataikė tolimą metimą ir rezultatą išlygino. Toliau žaidimas klostėsi priešingai nei primame kėlinyje. Viso „Čiančia – apsaugos sprektras“ vyrai atkarpą laimėjo 22:0. Prieš komandos išeinant ilsėtis į ilgąją petrauką švieslentėje degė rezultatas 30:41 svečių ekipos naudai.

Po ilgosios petraukos išliko pagrindinė rungtynių itriga – ar spės į jas atvykti G. Poviliauskas, „Čiančia – apsaugos sprektras“ lyderis, kuriam šis mačas buvo itin svarbus, kad galėtų toliau komandos garbę ginti atkrintamosiose. O trečiasis ketvirtis prasidėjo tritaškių fiesta tiek vienoje tiek kitoje aikštelės pusėje. Bet skirtumas tarp ekipų nemažėjo, po trijų kėlinių rezultatas 52:75.

Ir pagaliau ketvirtame ketvirtyje aikštelėje pasirodė G. Poviliauskas, kuris komandos buvo sutiktas plojimais. Komandos lyderis puikiai įsiliejo į žaidimą ir padėjo aištės svečiams iškovoti pergalę rezultatu 85:111.