RF
11

Apie rungtynes

Teisėjai: R. Žukauskas , D. Šomka

Ketvirtadienio vakarą įvyko VKL I lygos pusfinalis, kuriame susitiko „Olimpas-Electrolux“ ir „Tigrai“. Į finalinį ketvertą abi komandos pakliuvo skirtingais keliais – pirmieji nesunkiai laimėjo ketvirtfinalio seriją 2:0, o tuo tarpu „Tigrai“ po trijų rungtynių eliminavo trečiąją vietą reguliariajame sezone užėmusią Pabradės „Intersurgical“ ekipą. Komandos taip pat du kartus šiame sezone susitiko tarpusavyje, o abi dvikovas po sunkios kovos laimėjo „Olimpo-Electrolux“ vyrai.

Rungtynes dviem taškais pradėjo E. Racevič, o dar kitoje atakoje du pridėjo P. Joneliūnas. Sužaidus penkias minutes minimalią persvarą turėjo „Tigrai“ (8:7). Likus trims minutėms E. Racevič smeigė tritaškį, o jų varžovai paprašė minutės pertraukėlės (16:9). Po pasitarimo „Olimpas-Electrolux“ krepšininkai pelnė šešis taškus be atsako ir priartėjo iki minimumo, o paskutinę kėlinio sekundę dar ir persvėrė rezultatą.

Intriga niekur nedingo ir antrąjį kėlinį. Sužaidus keturias minutes rezultatas buvo lygus 24:24 ir nė vienai komandai nepavyko nutolti toliau. Praėjus dar porai minučių rezultatas vis dar lygus – 31:31. Kėlinį kiek geriau užbaigė „Olimpas-Electrolux“, kurie turėjo keturių taškų pranašumą. Per pirmus du kėlinius „Tigrų“ gretose 14 taškų buvo pelnęs P. Joneliūnas, o „Olimpas-Electrolux“ ekipoje išsiskyrė 18 taškų surinkęs L. Kirlys.

Trečiojo ketvirčio pradžia staigmenų nepateikė ir komandos vėl aršiai kovėsi. Sužaidus keturias minutes „Tigrų“ deficitas siekė keturis taškus. Vis dėl to, „Olimpas-Electrolux“ spurtavo net 10:0 ir likus kiek daugiau nei trims minutėms jau turėjo įtikinamą persvarą. Iki kėlinio pabaigos persvara per daug nepakito. Ketvirtajame kėlinyje intrigos sugrąžinti „Tigrams“ nepavyko, o „Olimpas-Electrolux“ šventė įtikinamą pergalę ir keliauja į finalą.