Rungtynių teisėjai:

Paulius Janavičius
Jonas Puzinas

Apie rungtynes

Sekmadienio popietę MRU didžiojoje salėje įvyko dar vieni Vilniaus krepšinio lygos finalai. IV lygos bronziniame mače susitiko “Logistai” ir “Litcargus” komandos. “Logistai” pusfinalyje  53:65 turėjo pripažinti “LIDL Lietuva” komandos pranašumą, o “Litcargus” komanda 70:73 po labai atkaklios kovos nusileido “SK Skaidiškės” komandai.

Bronzinį finalą sėkmingiau pradėjo “Logistai”, kurie po E.Guščo metimo išsiveržė į priekį (2:0), bet kitoje atakoje D.Braknys atsakė į tai dvitaškiu (2:2). “Logistai” buvo labai rimtai nusiteikę ir po dar vieno E.Guščo dvitaškio pirmavo jau (7:2). D,Braknio pastangomis “Litcargus” komanda sumažino persvarą iki minimum (8:9). O Po A.Kureco taiklaus tritaškio jau išsiveržė į priekį (13:9). “Logistai” greitai tą skirtumą panaikino (17:17). Kėlinį taikliais baudų metimais užbaigė A. Kurecas iš jo komanda išsiveržė į priekį po pirmo kėlinio 19:17.

Antrame kėlinyje vaizdas pasikeitė. “Logistai” spurtavo 11:2 ir po D.Miloševičiaus dvitaškio sužaidus 4 minutes pirmavo jau 28:21. Tuo viskas  nesibaigė. Likus žaisti 4 minutes antrame kėlinyje tas pats D.Miloševičius baudų metimais dar labiau patempė savo komandą į priekį (32:23). Tačiau tai buvo viskas ką sugebėjo padaryti “Logistai” antrame kėlinyje. “Litcargus” komanda spurtavo net 14:0 ir po dviejų kėlinių jau pirmavo 37:32. Pagal rungtynių bendrą vaizdą buvo matoma, jog kova bus iki paskutinių minučių.

Rezultatyviausiai po 2 kėlinių “Logistai” komandoje buvo D.Miloševičius, pelnęs 12 taškų. Jam geriausiai talkino B.Mikšo, pelnęs 9 taškus.

“Litcargus” komandoje rezultatyviausias pirmoje rungtynių pusėje buvo A.Kurecas, pelnęs 12 taškų ir atkovojęs 5 kamuolius. D.Braknys pridėjo 7 taškus.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo “Logistų” spurtu 5:0, kurie po A.Zmejausko tritaškio išlygino rezultatą (37:37). Abejas komandas pradėjo slėgti įtampa, tai pasimatė netaiklių metimų skaičiuje bei prasidėjusiuose ginčuose. A.Karčmit dvitaškiu išvedė “Litcargus” komandą į priekį likus 5 minutėms (41:37). D.Miloševičius baudos metimais sumažino skirtumą iki 2 taškų (39:41) ir čia pat užsidirbo 5 asmeninę pražangą o poto dar ir techninę. Negana to, A.Zmejauskas iš karto užsidirbo dvi technines pražangas ir turėjo palikti aikštelę. Atrodė, jog jau turėtų įvykti lūžis rungtynėse, tačiau likus žaisti 2 minutes E.Stankevič baudų metimais išlygino rezultatą 43:43. Čia pat į tai D.Braknys atsakė tritaškiu metimu (46:43).Likus žaisti 25 sekundes T.Guščo dvitaškiu sumažino savo komandos deficitą iki minimum (46:47). Kėlinio pabaigoje A.Kurecas tritaškiu metimu padidina “Litcargus” komandos persvarą iki 6 taškų (52:46) ir atrodė, jog viskas spręsis 4 kėlinyje, čia atsitiko kažkas nepaaiškinamo. Po eilinės pražangos gynyboje, “Logistai” komanda užsidirbo dar vieną techninę pražangą ir kaip ir buvo nepatenkinti visų rungtynių metu teisėjų sprendimais, taip ir dabar. Visa komanda nusprendė nebetęsti rungtynių ir susirinkę daiktus likus 1,6 sekundės pasveikino varžovus su pergale ir paliko sale. Teisėjams nieko kito nebeliko tik kad nutraukti rungtynes esant tokiam rezultatui. 52:46 pergalę iškovojo “Litcargus” ir iškovojo 3 vietą Vilniaus Krepšinio IV lygos 2017/2018 metų sezone.