| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
|
Simas Liepinaitis |
1 | 194cm | 100kg | |
|
Povilas Kaminskas |
4 - 5 | 193cm | 108kg | |
|
Valdemar Lodziato |
5 | 201cm | 105kg | |
|
Steponas Markus |
4 | 197cm | 98kg | |
|
Audrius Drabavičius |
3 - 4 | 193cm | 95kg | |
|
Mindaugas Pukelevičius |
3 - 4 | 186cm | 88kg | |
|
Erlandas Balukonis |
1 | 183cm | 80kg | |
|
Laimonas Brazauskas |
2 | 190cm | 80kg | |
|
Laurynas Ralys |
3 | 193cm | 100kg | |
|
Miroslav Naidič |
5 | 200cm | 90kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Simas Liepinaitis | 8 | 34:19 |
46/97
47,42%
|
0/0 |
12/19
63,16%
|
2,8 | 4,3 | 7,0 | 9,1 | 6,1 | 0,8 | 0,6 | 2,6 | 2,6 | 0,0 | 1,8 | 13,0 | 17,1 |
| Valdemar Lodziato | 7 | 29:39 |
38/87
43,68%
|
0/0 |
7/19
36,84%
|
5,9 | 5,4 | 11,3 | 1,7 | 1,7 | 1,1 | 1,4 | 2,1 | 2,0 | 0,0 | -2,1 | 11,9 | 16,9 |
| Laurynas Ralys | 8 | 29:34 |
15/38
39,47%
|
22/56
39,29%
|
8/9
88,89%
|
0,9 | 6,1 | 7,0 | 0,6 | 1,1 | 1,5 | 0,4 | 2,4 | 1,3 | 0,0 | - | 13,0 | 13,0 |
| Laimonas Brazauskas | 6 | 30:27 |
26/39
66,67%
|
10/42
23,81%
|
5/9
55,56%
|
1,8 | 5,3 | 7,2 | 2,7 | 2,7 | 2,0 | 0,3 | 1,5 | 2,7 | 0,0 | -1,8 | 14,5 | 17,0 |
| Povilas Kaminskas | 4 | 34:50 |
21/43
48,84%
|
0/0 |
15/21
71,43%
|
3,5 | 9,5 | 13,0 | 2,5 | 3,0 | 0,5 | 0,0 | 1,3 | 4,0 | 0,3 | -8,5 | 14,3 | 23,0 |
| Steponas Markus | 5 | 33:30 |
27/52
51,92%
|
10/36
27,78%
|
10/14
71,43%
|
2,0 | 6,8 | 8,8 | 2,4 | 4,0 | 0,6 | 0,4 | 2,8 | 4,2 | 0,0 | -4,4 | 18,8 | 17,4 |
| Mindaugas Pukelevičius | 5 | 30:43 |
16/34
47,06%
|
5/15
33,33%
|
4/4
100,00%
|
1,2 | 2,8 | 4,0 | 2,2 | 2,2 | 2,2 | 0,0 | 2,0 | 0,4 | 0,0 | -9,4 | 10,2 | 9,2 |
| Audrius Drabavičius | 5 | 25:22 |
11/25
44,00%
|
9/22
40,91%
|
5/5
100,00%
|
1,2 | 2,4 | 3,6 | 0,6 | 1,8 | 0,8 | 0,2 | 2,2 | 1,4 | 0,0 | -1,2 | 10,8 | 8,0 |
| Erlandas Balukonis | 4 | 27:47 |
10/34
29,41%
|
3/11
27,27%
|
4/5
80,00%
|
1,3 | 2,3 | 3,5 | 0,8 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 1,5 | 1,3 | 0,0 | -2,3 | 8,3 | 4,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Fabiniai | 8 |
210/449
46,77%
|
59/182
32,42%
|
70/105
66,67%
|
15,3 | 32,5 | 47,8 | 18,1 | 17,5 | 7,5 | 2,9 | 13,8 | 14,0 | 0,1 | 83,4 | 92,8 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2016-05-19 | PČ | Fabiniai - KK Riešė (Pav DT) | 98 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2016-05-14 | PČ | BRASA-Bullet.lt (Pav) - Fabiniai | 70 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2016-04-21 | PČ | Fabiniai - KK Riešė (Pav DT) | 61 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2016-04-21 | PČ | Fabiniai - KK Riešė (Pav DT) | 28 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2016-04-14 | PČ | Vilniaus Justiniškių vaikų ir jaunimo klubas (Pav) - Fabiniai | 11 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2016-06-11 | PČ | Fabiniai - Vilniaus Justiniškių vaikų ir jaunimo klubas (Pav) | 7 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Steponas Markus | 2016-05-12 | Vilniaus Justiniškių vaikų ir jaunimo klubas (Pav) - Fabiniai |
31
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Steponas Markus | 2016-05-12 | Vilniaus Justiniškių vaikų ir jaunimo klubas (Pav) - Fabiniai |
35
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Valdemar Lodziato | 2016-05-14 | BRASA-Bullet.lt (Pav) - Fabiniai |
17
|
|
| Povilas Kaminskas | 2016-04-21 | Fabiniai - KK Riešė (Pav DT) |
17
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Simas Liepinaitis | 2016-05-19 | Fabiniai - KK Riešė (Pav DT) |
12
|
|
| Simas Liepinaitis | 2016-04-21 | Fabiniai - KK Riešė (Pav DT) |
12
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Valdemar Lodziato | 2016-05-19 | Fabiniai - KK Riešė (Pav DT) |
4
|
|
| Laimonas Brazauskas | 2016-04-14 | Vilniaus Justiniškių vaikų ir jaunimo klubas (Pav) - Fabiniai |
4
|
| Data | Komandos | Blokai | ||
|---|---|---|---|---|
| Valdemar Lodziato | 2016-06-11 | Fabiniai - Vilniaus Justiniškių vaikų ir jaunimo klubas (Pav) |
4
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2016-05-19 | PČ | Fabiniai - KK Riešė (Pav DT) | 98 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2016-05-14 | PČ | BRASA-Bullet.lt (Pav) - Fabiniai | 70 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2016-04-21 | PČ | Fabiniai - KK Riešė (Pav DT) | 61 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2016-04-21 | PČ | Fabiniai - KK Riešė (Pav DT) | 28 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2016-04-14 | PČ | Vilniaus Justiniškių vaikų ir jaunimo klubas (Pav) - Fabiniai | 11 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2016-06-11 | PČ | Fabiniai - Vilniaus Justiniškių vaikų ir jaunimo klubas (Pav) | 7 |
| VKL - draudimas.lt PČ PLAY OFF: Didžioji Taurė - FINAL 4 - dėl 3 vietos | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| VKL - draudimas.lt PČ PLAY OFF: Didžioji Taurė - FINAL 4 - pusfinaliai | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| VKL - draudimas.lt PČ Didžioji Taurė | |
|---|---|
| Pergalių | 4 |
| Pralaimėjimų | 2 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 5 |
| Pralaimėjimų | 3 |
| Pergalių procentas | 62,50% |
| Rungtynių | 8 |
| Pelnyta taškų | 667 |
| Praleista taškų | 693 |
| Efektyvumas | 742 |
| Atkovoti kamuoliai | 382 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 122 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 260 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 145 |
| Perimti kamuoliai | 60 |
| Blokuoti metimai | 23 |
| Klaidos | 140 |
| Pražangos | 110 |
| Išprovokuotos pražangos | 112 |
| Techninės pražangos | 1 |