19

Apie rungtynes

Teisėjai: P. Jonušas ir T. Klionauskas.

Technine pražanga nubaustas M. Kibildis ("Reaktoriaus smogikai-vezumalkas.lt").

Žvarbų pirmadienio vakarą „NESĖ CASINO – Vilniaus krepšinio lygos“ I diviziono rungtynėse susitiko turnyrinės lentelės kaimynai „Reaktoriaus smogikai -vezumalkas.lt“ ir „Olimpas – Electrolux“ komandos, atitinkamai užimantys antrąją ir trečiąją pozicijas reguliariąjame čempionate.

Rungtynės nuo pat pirmųjų minučių žadėjo aršią ir atkaklią kovą aikštelėje. Komandos nuolat keitėsi rezultatyviomis atakomis ir neleido nei vieniems susikrauti didesnio nei 5 taškų pranašumo. Antroje pirmo kėlinio pusėje „Olimpas“ bandė išsiveržti į priekį ir jau buvo vienu metu susikrovęs 4 taškų skirtumą, tačiau rezultatyvus G. Petriko ir E. Rogačiov žaidimas lėmė lygų rezultatą po pirmojo ketvirčio – 21:21. (G. Petrikas 9 taškai per I kėl.)
Antrąjį kėlinį pradėjo taiklus I. Rylos metimas, kuris puikiai įsiliejo į komandos žaidimą pirmame kėlinyje. Tačiau Manvydas Statauskas kitoje aištės pusėje jam atsakė tuo pačiu. Ir po kelių sėkmingų „Reaktoriaus“ atakų skirtumas išaugo iki 6 taškų ir „Olimpo“ ekipa buvo priversta imti minutės pertraukėlę. Nors po pertraukėlės sekė E. Rogačiov taiklus tolimas metimas, tačiau „Olimpas“ neketino ir toliau leisti didinti pranašumą ir kėlinį užbaigė sumažinę skirtumą iki 43:41. (E. Rogačiov „Reaktoriaus smogikai“ 9 taškai per II kėl, L. Kirlys „Olimpas – Electrolux“  taip pat 9 taškai).
Po ilgosios petraukos žaidimas aikštelėje pasikeitė. Grėsmingi ir rezultatyvūs L. Kirlio prasiveržimai, ir I. Rylos atkovoti kamuoliai tiek po savo, tiek po varžovų krepšiais leido „Olimpo“ komandai perimti pranašumą į savo rankas ir susikrauti rekordinį šiose rungtynėse skirtumą. Po trijų kėlinių komandas skyrė 10 taškų, rezultatu 59:69 laiminėjo svečių komanda.
Paskutinysis ketvirtis prasidėjo besikeičiančiomis taikliomis tiek „Reaktoriaus“, tiek „Olimpo“ komandos atakomis ir tai neleido namų ekipai sumažinti pranašumo iki mažiau nei 10 taškų. O antroje ketvirto kėlinio pusėje atsipalaidavę, o galbūt pavargę  „Reaktoriaus smogikų“ ekipos nariai leido svečiams tą pranašumą net ir padidinti. Rungtynės baigėsi rezultatu 73:90 ir pergalę iškovojo „Olimpo – Electrolux“ ekipa į priekį vedama komandos lyderių I. Rylos ir L. Kirlio.