RF
15

Apie rungtynes

Teisėjai: Paulius Jonušas ir Eimantas Vasiliauskas

„NESE Casino“ – Vilniaus krepšinio lygos I diviziono rungtynėse „Čiančia – Apsaugos Spektras“ namuose rezultatu 100:70 be didesnio vargo įveikė negausiai susirinkusį „BC Kolegų“ kolektyvą.

Susitikimą aikštelės šeimininkai pradėjo spurtu 6:0, tačiau ilgą laiką pirmų taškų negalėję pelnyti „BC Kolegos“ įsisiautėti „Čiančia – Apsaugos Spektrui“ neleido. Trečiąją mačo minutę pirmuosius taškus dvitaškiu svečiams pelnė D.Ratkevičius, o A. Raišuočio du taškai tarp komandų paliko vos dviejų taškų skirtumą. Tiesa, netrukus tritaškiu atsakė T. Kuodis ir „Čiančia – Apsaugos Spektras“ vėl atitrūko į priekį. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių – 27:12.

Dviem tolimais metimais iš eilės antrojo kėlinio pradžioje startavo D. Ratkevičius, o dar vienas jo tritaškis ištirpdė svečių deficitą iki 11-os taškų. Tačiau G. Poviliausko ir D. Pavlovkio vedama „Čiančia – Apsaugos Spektras“ komanda juokams šį vakarą nusiteikusi nebuvo bei per pirmąjį ketvirtį susikrautą pranašumą saugojo. Prieš didžiąją pertrauką – 49:35.

Mačo eiga nekito ir trečiajame kėlinyje, o M. Staniulio dvitaškis kėlinio pirmoje pusėje privertė sunerimti „BC Kolegų“ trenerį M. Gimbickį, kuris tolimesnę taktiką nutarė aptarti minutinės pertraukėlės metu. Vis tik norimo rezultato ji nedavė – be kelių pagrindinių žaidėjų rungtyniavusių svečių deficitas ir toliau sparčiai augo. Kėlinį užbaigė gražus G.Steckio dvitaškis paskutinę ketvirčio sekundę po M. Staniulio rezultatyvaus perdavimo per visą aikštelę. Po trisdešimties žaidimo minučių – 78:50.

„Čiančia – Apsaugos Spektras“ neatsipalaidavo ir lemiamajame ketvirtyje bei netruko savo persvaros dar labiau padidinti, o šio vakaro šeimininkų pranašumą vainikavo efektingas T. Kuodžio dėjimas iš viršaus. „Čiančia – ApsaugosSpektras“ iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 100:70.

Deimantas Pavlovskis, „Čiančia – Apsaugos Spektras“:

Pastarąsias keletą rungtynių turėjome problemų su rinkimusi į rungtynes, o šiandien pagaliau susirinkome gausiai. Taip pat pasipildėme keliais naujais žaidėjais, kurie tikrai įnešė naujų vėjų. Gerai sukome kamuolį, pataikėme savus metimus ir pagaliau pripratome prie savo namų aikštelės. Visų šių veiksnių pasekoje, jei neklystu, dabar grupėje esame ketvirti. Šis rezultatas mus nelabai tenkina, bet žiūrėsime...

Kalbant apie priešininkus, "BC Kolegų" gretose nebuvo pagrindinio žaidėjo Tado Lukšos, todėl jiems buvo labai sunku rungtyniauti tiek po krepšiu, tiek ant perimetro. Puikiai pasirodė jų penktasis numeris (D. Ratkevičius, - aut. past.), kiti žaidėjai taip pat pataikė savus metimus, tad nebuvo lengva. Tačiau pergalė trisdešimties taškų skirtumu vis tiek kažką atspindi.

Matas Gimbickis, „BC Kolegos“:

Visų pirma, tikrai nenoriu numenkinti priešininkų pergalės, tačiau reikia nepamiršti to, jog rungtyniavome be trijų pagrindinių savo žaidėjų. Atsarginiai kol kas tikrai neatsveria jų. Darius su Donatu šį vakarą traukė rungtynes kiek įmanoma, tačiau jėgos nebuvo lygios. Su tokiu grįžimu į gynybą, manau, mums gal būtų pasisekę tik prieš vidutinio lygio II-os lygos komandą. Tas grįžimas į gynybą buvo tragiškas. Kol apsižiūrime, kas vyksta, priešininkai jau pelno lengvus taškus. Jie tikrai nesumetė metimų iš perimetro ar iš po krepšio, bet viską padarė greitomis atakomis. Neskaičiavau, žinoma, bet liūto dalį taškų jie pelnė greitu puolimu. Šis dalykas mums pakišo koją. Manau, susirinkus pilna sudėtimi tikrai galime žaisti prieš šią komandą ir demonstruoti visai kitokį krepšinį. Lauksime kitų kovų.