RF
22

Apie rungtynes

Teisėjai: T. Stankevičius, D. Dutkus

Ketvirtadienio vakarą VKL I lygos pusfinalyje kovojo „BC Kolegos“ ir „Čiančia-Apsaugos spektras“. Į pusfinalį abi ekipos prasibrovė serijas ketvirtfinalyje laimėdamos 2:1. Tuo tarpu reguliariajame sezone komandos pasidalino po pergalę laimėdamos savoje aikštėje, tad šios dienos susitikimas žadėjo atkaklią kovą.

Rungtynės prasidėjo lygiai, o prabėgus trims minutėms „BC Kolegos“ buvo priekyje 8:5. Sužaidus penkias minutes rezultatas 14:11 „BC Kolegų“ naudai. Po M. Pukelevičiaus taiklaus tritaškio ir dar dviejų T. Lukšos taškų „BC Kolegos“ nutolo iki devynių taškų, o „Čiančia-Apsaugos Spektras“ susirinko pasitarimui. Kėlinio pabaigoje rezultatas per daug nepakito.

Antrajame ketvirtyje „BC Kolegos“ padidino persvarą iki dviženklės, tačiau „Čiančia-Apsaugos Spektras“ neketino pasiduoti. Sužaidus keturias minutes M. Staniulis smeigė dar vieną savo tritaškį, o „Čiančia-Apsaugos Spektras“ savo deficitą sumažino iki vienaženklio (35:43). Dar po kiek laiko „BC Kolegų“ persvara sumenko iki trijų taškų. Vaizdas per daug nepasikeitė iki kėlinio galo. „Čiančia-Apsaugos Spektras“ ekipoje rezultatyviausias buvo M. Staniulis surinkęs 19 taškų, o „BC Kolegų“ komandoje tiek pat pelnęs buvo D. Ratkevičius.

Trečiasis kėlinys prasidėjo aktyviai. Sužaidus tris minutes 55:49 vis dar priekyje „BC Kolegos“. Likus žaisti keturias minutes po G. Povilausko taškų „Čiančia-Apsaugos Spektras“ priartėjo iki trijų taškų. Per likusį laiką „BC Kolegos“ per daug nenutolo.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo dviem „BC Kolegų“ taškais. Persvara laikėsi beveik visą kėlinį, kai likus keturioms minutėms D. Pavlovskis pelnė du taškus iš po krepšio ir sumažino savo komandos atsilikimą iki keturių taškų. Per likusį laiką „Čiančia-Apsaugos Spektras“ sugebėjo pasivyti varžovus, o paskutinę sekundę D. Pavlovskio mestas dvitaškis tikslo nepasiekė. Pratęsimas. Jį lyg iš natų pradėjo „Čiančia-Apsaugos Spektras“ pelnę 11 taškų be atsako ir pasiuntę varžovus į nokdauną. Po tokio smūgio „BC Kolegos“ nesugebėjo atsigauti, o į finalą keliauja „Čiančia-Apsaugos Spektras“.