RF
17

Apie rungtynes

Teisėjai: V. Penelis, D. Šomka

Antradienio vakarą NESĖ CASINO – Vilniaus krepšinio lygos" I diviziono rungtynėse susitiko „Tigrų“ ir „Mortal Kombat“  ekipos.

Varžybos prasidėjo itin nerezultatyvia kova aikštelėje, per pirmas dvi žaidimo minutes komandos buvo pelniusios vos po du taškus. Tačiau rungtynėms įsibėgėjus atsirišo krepšiai abiems komandoms ir nerezultatyvių atakos pabaigų buvo kur kas mažiau. Pirmąjį kelinį komandos baigė rezultatu 17:10 pirmaujant namų ekipai.
Antrąjį ketvirtį komandos pradėjo apsikeisdamos taikliais tolimais šūviais, o po iš eilės 5 pelnytų M. Rakausko taškų svečių komanda sugebėjo išlyginti rezultatą (23:23). Pagerėjęs „Mortal Kombat“ komandos taiklumas jiems leido net susikrauti 6 taškų pranašumą. Tačiau kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė „Tigrų“ ekipa, kuri sumažino atsilikimą iki minimalaus, prieš išeinant komandoms ilsėtis į ilgąją pertrauką švieslentėje degė rezultatas 33:34 svečių komandos naudai.
Po ilgosios petraukos į aikštelę sugrįžo visiškai pasikeitusios komandos, abi be priekaištų atakavo krepšį, ekipos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir kėlinio viduryje rezultatas jau siekė 45:45.  Komandos ir toliau nemažino apsukų ir rezultatyviai kovojo iki pat kėlinio pabaigos. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 52:50, minimalią pervarą turint namų „Tigrų“ komandos vyrams.
Nors ketvirto kėlinio pirmoji pusė sėkmingiau klostėsi svečių „Mortal Kombat“ krepšininkams, kurie buvo pervarę rezultatą savo naudai, tačiau „Tigrų“ komanda jų toli nepaleido ir jau kėlinio viduryje sugebėjo juos pasivyti ir grąžinti rungtynėms intrigą. Likus žaisti pusantros minutės „Tigrai“ pirmavo rezultatu 66:62 ir varžovų treneris Ž. Čėnas suskubo imti minutės pertraukėlę, kad nuteiktų vyrus lemiamam šturmui. Visgi, svečių komandos pastangos buvo bevaisės, nes „Tigrai“ kėlinio pabaigą sužaidė užtikrintai ir rungtynes laimėjo rezultatu 75:69.