RF
12

Apie rungtynes

Teisėjai: A. Borusas, D. Dutkus

Penktadienio vakarą NESĖ CASINO – Vilniaus krepšinio lygos" I diviziono rungtynėse susitiko „BC Kolegos“ ir „Gjensidige B“  ekipos.

Rungtynių pradžia buvo kiek vangi, energija netryško nei viena nei kita komanda, tačiau sėkmingiau rungtynių pradžia klostėsi namų ekipos krepšininkams, kurie per pirmą kėlinio pusę sugebėjo atitrūkti 14:6. Antra kėlinio dalis klostėsi ne ką atkakliau, pagreitį įgavusi „BC Kolegos“ komanda ir toliau didino pranašumą. Po pirmo kėlinio rezultatas 33:18, o aištelėje ryškiausia dvikova vyko tarp T. Lukštos iš namų ekipos, kuris per pirmą ketvirtį jau buvo pelnęs 15 taškų ir A. Gaidžio iš „Gjensidige B“ komandos (16 taškų).

Antrąjį kėlinį kiek sėkmingiau pradėjo aikštės svečių ekipa, kurie jau buvo sumažinę atsilikimą, tačiau „BC Kolegų“ komanda net neketino atiduoti iniciatyvos iš savo rankų ir jau kėlinio viduryje atstatė dviženklę persvarą 44:31. O „BC Kolegų“ gretose ir toliau nesustabdomas buvo T. Lukša, kuris po 20 žaidimo minučių jau buvo pelnęs 30 taškų. Prieš komandoms einant ilsėtis į ilgąją petrauką rezultatas švieslentėje degė 61:31.

Po ilgosios petraukos rungtynių eiga nesikeitė. T. Lukša pirmoje rungtynių pusėje pelnęs pusę komandos taškų antroje pusėje toliau traiškė varžovus ir daugiau intrigos rungtynėse sunkiai buvo galima tikėtis.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo M. Pukelevičiaus („BC Kolegos“) netaiklių metimų iš po kepšio fiesta, tačiau tai rezultatui didelės įtakos jau nebeturėjo, nes komandos draugai puikiai atakavo iš tolimų distancijų. Įpusėjus paskutiniam ketvirčiui „BC Kolegos“ jau buvo peržengę 100 taškų ribą ir picą komandai visgi perka A. Rakšnys arba M. Pukelevičius, kurio netaiklūs metimai varė į neviltį komandos trenerį M. Gimbickį.

Rezultatu 110:70 pergalę iškovojo „BC Kolegos“ komanda ir turnyrinėje lentelėje užsitikrino antrą poziciją.