Paulius Janavičius

Apie rungtynes

Komandos "KK Riešė / La Birra Pub" žaidėjas L.Beliūnas nubaustas technine pražanga.

Komandos "KK Riešė / La Birra Pub" atsarginių žaidėjų suolelis nubaustas technine pražanga.

Sekmadienio vakarą, Vilniaus krepšinio I-oje lygoje susitiko namie žaidę "KK Riešė / La Birra Pub" komanda prieš svečius "KK Austa". Krepšinio megėjų pasaulyje žinomos pavardės komandų sudėtyse žadėjo tikrai įdomias ir įtraukiančias varžybas. Žiūrovai tam pritartų - kas stebėjo, tas tikrai nepasigailėjo, kadangi aikštėje virė tikrą, vyriška kova, kupina intrigos.

Jau pirmąjame kėlinuke šeimininkai nusprendė parodyti, kas yra kas. Galingai pradėję, jie atitrūko, tačiau svečiai nenorėjo nusileisti, todėl sėkmingai atsakinėdavo savo priešininkams į rezultatyvias atakas ir neleido toli pabėgti. Jie turėjo žinoti, jog jei jie bent kažkiek atsipalaiduos, "Riešė" juos greit nubaus, todėl po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 19-16 riešiečių naudai.

Įpusėjus antrajam kėlinukui, atrodė, jog šiandien nugalėtojas aiškėja dar nepasibaigus rungtynėms, kadangi šeimininkai visiškai dominavo aikštelėje ir buvo susikrovę jau dviženkli pranašumą vos pirmoje rungtynių pusėje. Tačiau, tai kas įvyko toliau, tik įrodo, kokią vieningą ir kupina kovingos dvasios komandą turi "KK Austa". Po nesėkmingos atkarpos jie nenuleido galvos ir kovėsi toliau, jie sėkmingai tirpdino išaugusį pranašumą, o galiausiai, meškos paslaugą sau pasidarė "KK Riešė / La Birra Pub" komanda. Antrojo kėlinuko viduryje, jie neatlaikė susidariusios įtampos ir pirmasis L.Beliūnas gavo techninę pražangą. Po jos sekė dar viena, tik šį kartą jau komandos suoliukui už kalbas. Tai buvo puikus kabliukas "KK Austai" kabintis ir sugrįžti į varžybas, ar netgi išsiveržti į priekį. Dėja, jiems išsiveržti nepavyko, tačiau intrigą į rungtynes tikrai sugrąžino, kadangi po dviejų kėlinių rezultatas buvo 41-38 šeimininkų naudai.

Toliau žaidimas buvo visiškai apylygis, tik dažniausiai nežymia persvara išsiverždavo riešiečiai, tačiau neilgam - jiems kaip mat neleisdavo atitrūkti "KK Austos" krepšininkų pastangos. Taiklūs tritaškiai, sėkmingi prasiveržimai, tai buvo raktas į sugrįžimą austiečiams. Po dar vieno lygaus bei dramatiško kėlinio, viskas kėlėsi į paskutinį - ketvirtąjį kėlinį, kuriame turėjo išaiškėti nugalėtojas. Kaip bebūtų, ramesnį žaidimą ir sėkmingesnę gynybą pademonstravę šeimininkai sugebėjo atlaikyti varžovų šturmą ir išlaikyti persvarą, o lemiamais momentais prabilęs A.Arlauskas sugebėjo savo komandai padovanoti dar vieną pergalę. Nuskambėjus finaliam švilpukui, rezultatu 85-77 įtemptas rungtynes laimėjo "KK Riešė / La Birra Pub".

Nugalėtojų gretose išsiskyrė G.Poviliauskas, kurio sąskaitoje 18 taškų bei 20 atkovotų kamuolių. Jam puikiai talkino D.Pavlovskis, kuris pelnė 20 taškų ir atliko 7 rez. perdavimus. Pralaimėjusiems D.Dimbelis ir J.Šukelis pelnė atitinkamai po 23 taškus ir buvo rezultatyviausi savo komandoje.

Komandos "KK Riešė / La Birra Pub" trenerio E.Stankaus komentaras: "Sveikinu komandą su pergale. Pradžia atrodė gera, sukrito metimai, buvo labai geras tempas, tačiau vėliau sustojom - prasidėjo panika, neįkrito geri metimai, ir to pasekoje, prasidėjo chaosas. Vėliau pakeitėm gynybos sistemą ir tas puikiai pasiteisino. O kalbant apie priešininkus - labai gera komanda, tai jie turi lyderi J.Šukelį ir aplink labai gerus pagalbininkus, o savo komandai galiu palinkėt mažiau cirkų su techninėmis pražangomis. Sveikatos Rokui Balbieriui!"

Komandos "KK Austa" žaidėjo A.Venskaus komentaras: "Pradėjome gana sunkiai, priešininkai susimetė nedidelę persvarą ir ją išlaikė. Antro kėlinio pradžia buvo tragiška, paėmus minutės pertraukelę ir sustygavę savo žaidimą grįžome į rungtynes. Trečią kėlinį sužaidėme labai gerai. Ketvirtas kėlinys pradžioje mums susiklostė gerai, tačiau antra pusė buvo prasta, keletas klaidų, nepataikyti metimai ir jau atsilikinėjome. Labai trūksta Kristupo, nes priešininkai turėdami po krepšiu Poviliauską, nusiėmė gana daug kamuolių. Sezono pradžia tikrai kol kas sunkoka, komanda dar ieško savęs. Savo žaidėjų pasirodymu esu patenkintas. Visi šiandien stengėsi. Ačiū priešininkams už kovą."