| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
|
Dainius Čeplinskas |
3 | 186cm | 83kg | |
|
Evaldas Klipčius |
4 | 187cm | 95kg | |
|
Mantas Kukulskis |
4 | 195cm | 95kg | |
| 4 |
Mantas Šiekštelė |
2 | 178cm | 80kg |
| 5 |
Robertas Trebnik |
1 | 178cm | 78kg |
| 6 |
Mantas Čebatorius |
1 | 180cm | 75kg |
| 7 |
Gytis Steckis |
1 | 181cm | 75kg |
| 8 |
Lukas Šiekštelė |
2 | 182cm | 75kg |
| 9 |
Andrius Lazovskis |
1 | 180cm | 65kg |
| 10 |
Rokas Šamšūra |
3 - 4 | 193cm | 85kg |
| 11 |
Paulius Gerojimas |
3 | 185cm | 80kg |
| 12 |
Deimantas Zubanovas |
2 - 3 | 185cm | 83kg |
| 13 |
Ernestas Palskis |
3 - 4 | 190cm | 95kg |
| 14 |
Andrius Urbanavičius |
4 - 5 | 196cm | 105kg |
| 14 |
Nerijus Kasperovičius |
5 | 201cm | 96kg |
| 15 |
Mantas Jusis |
4 | 191cm | 105kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rokas Šamšūra | 5 | 28:18 |
14/20
70,00%
|
8/28
28,57%
|
4/12
33,33%
|
2,2 | 4,6 | 6,8 | 2,2 | 1,0 | 2,6 | 0,6 | 2,6 | 1,8 | 0,0 | 7,8 | 11,2 | 14,8 |
| Gytis Steckis | 6 | 23:49 |
13/33
39,39%
|
5/13
38,46%
|
7/11
63,64%
|
0,5 | 3,3 | 3,8 | 4,5 | 1,2 | 1,0 | 0,0 | 1,7 | 2,2 | 0,0 | 3,0 | 8,0 | 11,3 |
| Mantas Jusis | 5 | 22:58 |
21/30
70,00%
|
0/2
0,00%
|
6/15
40,00%
|
2,4 | 5,0 | 7,4 | 1,2 | 2,6 | 1,0 | 0,0 | 3,2 | 3,4 | 0,0 | 6,4 | 9,6 | 12,8 |
| Nerijus Kasperovičius | 3 | 26:20 |
23/39
58,97%
|
0/0 |
4/7
57,14%
|
2,3 | 6,7 | 9,0 | 1,3 | 2,0 | 1,7 | 2,0 | 3,7 | 2,3 | 0,0 | 8,3 | 16,7 | 21,0 |
| Mantas Čebatorius | 6 | 25:26 |
12/31
38,71%
|
12/43
27,91%
|
24/30
80,00%
|
0,2 | 2,2 | 2,3 | 2,3 | 3,0 | 1,3 | 0,0 | 2,3 | 5,0 | 0,5 | -1,0 | 14,0 | 10,3 |
| Ernestas Palskis | 5 | 27:40 |
17/27
62,96%
|
7/24
29,17%
|
10/15
66,67%
|
1,4 | 2,8 | 4,2 | 0,2 | 1,4 | 1,6 | 0,2 | 2,0 | 2,2 | 0,0 | 7,2 | 13,0 | 11,6 |
| Mantas Šiekštelė | 6 | 18:55 |
9/23
39,13%
|
10/25
40,00%
|
2/2
100,00%
|
1,0 | 1,0 | 2,0 | 1,0 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | 1,5 | 0,7 | 0,2 | - | 8,3 | 5,2 |
| Robertas Trebnik | 5 | 20:19 |
6/15
40,00%
|
7/32
21,88%
|
10/14
71,43%
|
0,6 | 2,2 | 2,8 | 1,6 | 1,4 | 0,6 | 0,4 | 1,6 | 1,6 | 0,0 | -1,0 | 8,6 | 5,0 |
| Andrius Urbanavičius | 2 | 12:12 |
2/5
40,00%
|
0/0 |
0/1
0,00%
|
0,5 | 5,5 | 6,0 | 1,0 | 1,0 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | -5,0 | 2,0 | 7,0 |
| Andrius Lazovskis | 4 | 15:19 |
6/10
60,00%
|
0/5
0,00%
|
0/0 |
0,3 | 1,5 | 1,8 | 1,3 | 1,3 | 0,8 | 0,0 | 0,5 | 0,3 | 0,0 | 8,0 | 3,0 | 3,0 |
| Paulius Gerojimas | 5 | 11:31 |
1/8
12,50%
|
1/5
20,00%
|
0/0 |
0,4 | 1,0 | 1,4 | 1,2 | 0,0 | 0,2 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 3,2 | 1,0 | 0,6 |
| Deimantas Zubanovas | 3 | 05:53 |
0/0 |
2/2
100,00%
|
0/0 |
0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 0,7 | 0,3 | 0,0 | 2,3 | 2,0 | 0,7 |
| Evaldas Klipčius | 1 | 12:20 |
0/2
0,00%
|
0/1
0,00%
|
0/0 |
0,0 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 5,0 | 0,0 | -1,0 |
| Lukas Šiekštelė | 2 | 05:47 |
0/1
0,00%
|
0/0 |
0/0 |
0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | -1,0 |
| Dainius Čeplinskas | 1 | 30:38 |
0/5
0,00%
|
0/2
0,00%
|
0/2
0,00%
|
3,0 | 3,0 | 6,0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | -13,0 | 0,0 | -3,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Aitvaras | 6 |
124/249
49,80%
|
52/182
28,57%
|
67/109
61,47%
|
9,5 | 26,5 | 36,0 | 15,2 | 14,3 | 10,2 | 2,2 | 17,3 | 17,3 | 0,8 | 78,5 | 78,3 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-05-16 | PČ | KK Trakai - Aitvaras | 92 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-20 | PČ | Transcom - Aitvaras | 43 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2018-05-16 | PČ | KK Trakai - Aitvaras | 54 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2018-06-03 | PČ | KK Riešė - Aitvaras | 21 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2019-06-04 | PČ | Kažkur Sugerta - Aitvaras | 16 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-05-29 | PČ | Litresta - Aitvaras | 7 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Ernestas Palskis | 2019-06-03 | Aktyvi veikla Neaktyvi - Aitvaras |
21
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Mantas Jusis | 2019-06-03 | Aktyvi veikla Neaktyvi - Aitvaras |
25
|
|
| Mantas Čebatorius | 2018-05-14 | Reaktoriaus Smogikai - Aitvaras |
25
|
|
| Rokas Šamšūra | 2018-04-29 | Aitvaras - SKM-OPK |
25
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Mantas Jusis | 2019-06-03 | Aktyvi veikla Neaktyvi - Aitvaras |
15
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Gytis Steckis | 2019-06-04 | Kažkur Sugerta - Aitvaras |
7
|
|
| Gytis Steckis | 2019-05-16 | Aitvaras - Šaras Sugriovė Marčėlą |
7
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Rokas Šamšūra | 2019-05-16 | Aitvaras - Šaras Sugriovė Marčėlą |
5
|
|
| Rokas Šamšūra | 2018-04-29 | Aitvaras - SKM-OPK |
5
|
| Data | Komandos | Blokai | ||
|---|---|---|---|---|
| Nerijus Kasperovičius | 2019-06-04 | Kažkur Sugerta - Aitvaras |
3
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-06-03 | PČ | Aktyvi veikla Neaktyvi - Aitvaras | 90 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-05-16 | PČ | Aitvaras - Šaras Sugriovė Marčėlą | 60 |
| 2019-05-13 | PČ | Aktyvi veikla Neaktyvi - Aitvaras | 60 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2019-05-16 | PČ | Aitvaras - Šaras Sugriovė Marčėlą | 43 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2019-05-16 | PČ | Aitvaras - Šaras Sugriovė Marčėlą | 20 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2019-06-04 | PČ | Kažkur Sugerta - Aitvaras | 16 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2019-06-04 | PČ | Kažkur Sugerta - Aitvaras | 4 |
| Finalai | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Pusfinalis | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| PLAY-OFF: 1/4 finalo | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 3 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 9 |
| Pralaimėjimų | 5 |
| Pergalių procentas | 64,29% |
| Rungtynių | 14 |
| Pelnyta taškų | 989 |
| Praleista taškų | 951 |
| Efektyvumas | 1033 |
| Atkovoti kamuoliai | 498 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 148 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 350 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 201 |
| Perimti kamuoliai | 123 |
| Blokuoti metimai | 32 |
| Klaidos | 164 |
| Pražangos | 199 |
| Išprovokuotos pražangos | 199 |
| Techninės pražangos | 8 |