| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
|
Gražvydas Balsevičius |
1 | 186cm | 73kg | |
|
Kazimieras Lubys |
4 - 5 | 191cm | 83kg | |
|
Ramūnas Linkus |
1 | 182cm | 87kg | |
|
Deividas Ambrulevičius |
2 - 3 | 185cm | 80kg | |
|
Mantas Vaičekauskis |
2 - 3 | 185cm | 85kg | |
|
Marius Kazlauskas |
5 | 203cm | 100kg | |
|
Tautvydas Babravičius |
1 | 182cm | 90kg | |
|
Irmantas Daleckis |
1 | 185cm | 85kg | |
|
Justinas Povilauskas |
5 | 205cm | 105kg | |
|
Simonas Šidlauskas |
2 - 3 | 192cm | 88kg | |
|
Ignas Jablonskas |
1 | 185cm | 83kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dovydas Butkus | 4 | 39:57 |
22/44
50,00%
|
2/16
12,50%
|
7/11
63,64%
|
3,5 | 9,0 | 12,5 | 5,8 | 3,3 | 2,3 | 0,0 | 0,8 | 2,8 | 0,0 | -13,0 | 14,3 | 23,5 |
| Gražvydas Balsevičius | 5 | 34:23 |
17/35
48,57%
|
15/43
34,88%
|
6/10
60,00%
|
1,6 | 3,6 | 5,2 | 2,2 | 2,0 | 1,6 | 0,8 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | -7,0 | 17,0 | 14,8 |
| Simonas Šidlauskas | 3 | 32:09 |
13/24
54,17%
|
2/6
33,33%
|
4/4
100,00%
|
2,3 | 4,0 | 6,3 | 1,0 | 1,7 | 0,7 | 0,7 | 2,3 | 0,7 | 0,0 | -8,0 | 12,0 | 12,3 |
| Justinas Povilauskas | 2 | 38:47 |
8/16
50,00%
|
6/13
46,15%
|
2/6
33,33%
|
3,0 | 7,0 | 10,0 | 0,0 | 5,0 | 1,5 | 1,5 | 2,5 | 2,0 | 0,0 | -15,0 | 18,0 | 16,0 |
| Deividas Klimkevičius | 3 | 38:28 |
13/26
50,00%
|
7/26
26,92%
|
2/4
50,00%
|
0,7 | 5,7 | 6,3 | 2,3 | 5,0 | 1,0 | 0,7 | 2,0 | 1,7 | 0,0 | -2,3 | 16,3 | 10,0 |
| Irmantas Daleckis | 4 | 25:52 |
7/21
33,33%
|
0/1
0,00%
|
1/4
25,00%
|
1,0 | 3,0 | 4,0 | 2,5 | 2,3 | 1,8 | 0,0 | 1,8 | 1,5 | 0,0 | 4,8 | 3,8 | 5,0 |
| Manvydas Statauskas | 2 | 28:20 |
8/21
38,10%
|
0/4
0,00%
|
6/8
75,00%
|
1,0 | 7,5 | 8,5 | 1,0 | 2,5 | 1,5 | 0,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | -12,5 | 11,0 | 9,0 |
| Tomas Romankevičius | 4 | 24:26 |
8/20
40,00%
|
2/13
15,38%
|
3/6
50,00%
|
0,8 | 2,0 | 2,8 | 0,3 | 1,8 | 2,3 | 0,0 | 2,0 | 1,3 | 0,0 | -5,8 | 6,3 | 2,5 |
| Giedrius Kolumbajevas | 5 | 29:10 |
4/28
14,29%
|
3/16
18,75%
|
8/14
57,14%
|
0,8 | 2,2 | 3,0 | 2,0 | 2,0 | 0,6 | 0,2 | 1,2 | 2,2 | 0,0 | -10,6 | 5,0 | 1,2 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Sugar Tepalai | 5 |
100/235
42,55%
|
37/138
26,81%
|
39/67
58,21%
|
10,0 | 28,6 | 38,6 | 13,4 | 16,8 | 9,4 | 2,4 | 12,6 | 12,6 | 0,0 | 70,0 | 64,2 |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marius Kazlauskas | 6 | 33:47 |
33/70
47,14%
|
0/0 |
10/16
62,50%
|
5,8 | 7,2 | 13,0 | 0,8 | 4,0 | 0,7 | 0,8 | 1,0 | 3,3 | 0,0 | -7,8 | 12,7 | 19,2 |
| Simonas Šidlauskas | 7 | 27:23 |
29/62
46,77%
|
5/15
33,33%
|
5/13
38,46%
|
1,7 | 3,3 | 5,0 | 1,4 | 2,6 | 0,7 | 0,7 | 1,1 | 1,9 | 0,0 | -7,3 | 11,1 | 9,9 |
| Gražvydas Balsevičius | 8 | 25:55 |
14/39
35,90%
|
21/65
32,31%
|
7/11
63,64%
|
0,4 | 3,3 | 3,6 | 2,5 | 2,9 | 1,6 | 0,1 | 3,3 | 1,4 | 0,3 | -8,3 | 12,3 | 6,3 |
| Ramūnas Linkus | 8 | 26:23 |
6/14
42,86%
|
5/31
16,13%
|
8/19
42,11%
|
1,1 | 4,3 | 5,4 | 2,0 | 3,1 | 1,8 | 0,0 | 1,1 | 1,8 | 0,0 | -10,0 | 4,4 | 5,4 |
| Deividas Ambrulevičius | 4 | 24:58 |
15/41
36,59%
|
9/26
34,62%
|
8/16
50,00%
|
2,8 | 4,8 | 7,5 | 1,3 | 3,8 | 1,3 | 0,3 | 3,8 | 3,5 | 0,3 | -4,8 | 16,3 | 9,8 |
| Ignas Jablonskas | 5 | 22:45 |
9/33
27,27%
|
4/17
23,53%
|
5/5
100,00%
|
0,2 | 2,8 | 3,0 | 3,0 | 0,8 | 1,4 | 0,2 | 0,8 | 1,2 | 0,0 | -10,0 | 7,0 | 6,8 |
| Mantas Vaičekauskis | 8 | 28:01 |
16/33
48,48%
|
6/42
14,29%
|
7/15
46,67%
|
1,6 | 3,1 | 4,8 | 0,8 | 2,4 | 1,4 | 0,1 | 2,5 | 2,5 | 0,0 | -7,6 | 7,1 | 4,1 |
| Irmantas Daleckis | 8 | 22:56 |
12/36
33,33%
|
2/12
16,67%
|
5/10
50,00%
|
1,4 | 2,5 | 3,9 | 1,6 | 2,5 | 0,4 | 0,0 | 1,3 | 1,0 | 0,0 | -12,4 | 4,4 | 2,6 |
| Tautvydas Babravičius | 8 | 21:36 |
2/12
16,67%
|
1/8
12,50%
|
7/20
35,00%
|
0,6 | 2,0 | 2,6 | 1,1 | 1,9 | 0,5 | 0,0 | 1,4 | 2,0 | 0,0 | -13,0 | 1,8 | 1,0 |
| Justinas Povilauskas | 1 | 17:46 |
2/5
40,00%
|
0/2
0,00%
|
0/0 |
3,0 | 5,0 | 8,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | -3,0 | 4,0 | 3,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Sugar Tepalai | 8 |
138/345
40,00%
|
53/218
24,31%
|
62/125
49,60%
|
12,9 | 28,1 | 41,0 | 12,4 | 20,5 | 8,3 | 1,8 | 14,0 | 15,3 | 0,4 | 62,1 | 51,9 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-07-05 | VKL Vasara | Sugar Tepalai - Užgesę talentai | 84 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-08-08 | VKL Vasara | Sugar Tepalai - Licėjaus Pegasai | 49 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2017-07-05 | VKL Vasara | Sugar Tepalai - Užgesę talentai | 51 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2017-07-20 | VKL Vasara | Sugar Tepalai - Molėtų kuopa | 18 |
| 2017-05-14 | PČ | Sugar Tepalai - BC NOL SEMKERS | 18 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2017-04-22 | PČ | Sugar Tepalai - KK Panevėžys | 13 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2017-05-14 | PČ | Sugar Tepalai - BC NOL SEMKERS | 5 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Justinas Povilauskas | 2017-04-22 | Sugar Tepalai - KK Panevėžys |
28
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Dovydas Butkus | 2017-05-13 | Vytauto Didžiojo Gimnazija - Sugar Tepalai |
40
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Marius Kazlauskas | 2017-07-27 | Melingos Keliai - Sugar Tepalai |
20
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Dovydas Butkus | 2017-05-14 | Sugar Tepalai - BC NOL SEMKERS |
7
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Mantas Vaičekauskis | 2017-08-03 | Peace 2 - Sugar Tepalai |
4
|
|
| Ramūnas Linkus | 2017-06-27 | Joniškio Baldai - Sugar Tepalai |
4
|
|
| Tomas Romankevičius | 2017-04-30 | Sugar Tepalai - Pensininkai |
4
|
|
| Irmantas Daleckis | 2017-04-22 | Sugar Tepalai - KK Panevėžys |
4
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-07-05 | VKL Vasara | Sugar Tepalai - Užgesę talentai | 84 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-08-08 | VKL Vasara | Sugar Tepalai - Licėjaus Pegasai | 49 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2017-07-05 | VKL Vasara | Sugar Tepalai - Užgesę talentai | 51 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2017-07-20 | VKL Vasara | Sugar Tepalai - Molėtų kuopa | 18 |
| 2017-05-14 | PČ | Sugar Tepalai - BC NOL SEMKERS | 18 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2017-04-22 | PČ | Sugar Tepalai - KK Panevėžys | 13 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2017-05-14 | PČ | Sugar Tepalai - BC NOL SEMKERS | 5 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 7 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 4 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 2 |
| Pralaimėjimų | 11 |
| Pergalių procentas | 15,38% |
| Rungtynių | 13 |
| Pelnyta taškų | 847 |
| Praleista taškų | 1009 |
| Efektyvumas | 736 |
| Atkovoti kamuoliai | 521 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 153 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 368 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 166 |
| Perimti kamuoliai | 113 |
| Blokuoti metimai | 26 |
| Klaidos | 248 |
| Pražangos | 175 |
| Išprovokuotos pražangos | 185 |
| Techninės pražangos | 3 |