Treneris: Karolis Kinčius.
Iki 2018m. vadinosi "Betmeno Robinai".
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
| 0 |
Vytas Dešukas |
3 - 4 | 190cm | 105kg |
|
Vilius Lengvinas |
5 | 196cm | 80kg | |
|
Kęstas Kamanauskas |
3 | 177cm | 90kg | |
|
Andrius Gailiūnas |
3 - 4 | 190cm | 85kg | |
| 1 |
Tadas Botyrius |
5 | 195cm | 90kg |
| 7 |
Emilijus Gandrimas |
3 | 196cm | 80kg |
| 9 |
Gediminas Ridikas |
1 | 183cm | 71kg |
| 14 |
Karolis Kinčius |
3 - 4 | 192cm | 102kg |
| 23 |
Mantas Mališauskas |
1 | 186cm | 89kg |
| 24 |
Justas Kudirka |
1 - 2 | 180cm | 82kg |
| 26 |
Matas Mosėnas |
1 | 187cm | 83kg |
| 32 |
Rapolas Ručinskas |
3 - 4 | 184cm | 80kg |
| 99 |
Viačeslavas Matas Kravčionok |
4 - 5 | 193cm | 80kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viačeslavas Matas Kravčionok | 15 | 26:15 |
28/67
41,79%
|
2/11
18,18%
|
11/33
33,33%
|
1,7 | 4,6 | 6,3 | 1,3 | 1,8 | 1,1 | 0,1 | 2,9 | 2,0 | 0,1 | -7,4 | 4,9 | 6,3 |
| Vytas Dešukas | 10 | 24:25 |
30/83
36,14%
|
5/11
45,45%
|
12/22
54,55%
|
2,9 | 4,1 | 7,0 | 0,8 | 1,8 | 1,1 | 0,2 | 2,2 | 1,6 | 0,0 | -6,8 | 8,7 | 8,5 |
| Tadas Botyrius | 12 | 23:55 |
38/81
46,91%
|
0/1
0,00%
|
6/14
42,86%
|
1,5 | 3,3 | 4,8 | 0,9 | 1,9 | 1,0 | 0,1 | 2,0 | 1,3 | 0,0 | -12,3 | 6,8 | 6,7 |
| Matas Mosėnas | 11 | 35:46 |
36/95
37,89%
|
15/61
24,59%
|
15/20
75,00%
|
1,1 | 3,5 | 4,6 | 2,4 | 4,5 | 1,2 | 0,2 | 2,2 | 2,1 | 0,0 | -11,7 | 12,0 | 5,8 |
| Mantas Mališauskas | 13 | 32:00 |
29/95
30,53%
|
26/95
27,37%
|
27/55
49,09%
|
1,2 | 4,1 | 5,3 | 1,8 | 5,8 | 1,6 | 0,3 | 2,6 | 4,0 | 0,0 | -18,2 | 12,5 | 4,6 |
| Karolis Kinčius | 13 | 29:08 |
45/142
31,69%
|
5/19
26,32%
|
20/43
46,51%
|
2,8 | 4,5 | 7,3 | 1,2 | 3,9 | 1,0 | 0,3 | 3,0 | 2,3 | 0,0 | -13,5 | 9,6 | 4,5 |
| Justas Kudirka | 2 | 35:21 |
9/16
56,25%
|
2/8
25,00%
|
4/8
50,00%
|
0,5 | 5,0 | 5,5 | 3,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 2,0 | 5,0 | 0,0 | -9,5 | 14,0 | 17,0 |
| Vilius Lengvinas | 4 | 33:50 |
11/31
35,48%
|
0/3
0,00%
|
1/2
50,00%
|
1,3 | 6,0 | 7,3 | 1,0 | 2,0 | 0,8 | 0,3 | 1,0 | 1,3 | 0,0 | -20,3 | 5,8 | 7,3 |
| Emilijus Gandrimas | 5 | 30:39 |
11/29
37,93%
|
1/12
8,33%
|
4/5
80,00%
|
1,6 | 3,6 | 5,2 | 2,2 | 2,6 | 0,6 | 0,0 | 1,8 | 1,2 | 0,0 | -11,4 | 5,8 | 4,6 |
| Gediminas Ridikas | 5 | 24:03 |
8/15
53,33%
|
1/12
8,33%
|
2/2
100,00%
|
1,0 | 2,8 | 3,8 | 2,2 | 2,2 | 1,6 | 0,2 | 2,8 | 0,6 | 0,0 | -4,4 | 4,2 | 4,0 |
| Andrius Gailiūnas | 5 | 26:32 |
1/10
10,00%
|
2/11
18,18%
|
7/8
87,50%
|
0,8 | 2,6 | 3,4 | 1,2 | 0,4 | 0,4 | 0,2 | 1,6 | 1,6 | 0,0 | -3,8 | 3,0 | 4,0 |
| Rapolas Ručinskas | 9 | 18:04 |
4/16
25,00%
|
0/2
0,00%
|
0/2
0,00%
|
1,9 | 2,2 | 4,1 | 0,7 | 1,2 | 0,6 | 0,2 | 1,9 | 0,3 | 0,0 | -8,2 | 0,9 | 1,9 |
| Kęstas Kamanauskas | 3 | 25:11 |
3/9
33,33%
|
1/8
12,50%
|
1/1
100,00%
|
1,0 | 2,0 | 3,0 | 0,7 | 4,3 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | -9,3 | 3,3 | -2,3 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Acarginiai | 16 |
270/742
36,39%
|
60/256
23,44%
|
113/219
51,60%
|
11,9 | 26,8 | 38,7 | 9,9 | 20,3 | 7,4 | 1,4 | 16,6 | 13,0 | 0,1 | 52,1 | 37,1 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-12-29 | V | Acarginiai - 4 Fun | 80 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-12-29 | V | Acarginiai - 4 Fun | 33 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2018-12-13 | V | Acarginiai - VKM 2002 - II | 66 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2018-01-15 | V | BC Suppleo - Acarginiai | 19 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2019-02-17 | V | BC Mickūnai - Acarginiai | 16 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-03-03 | V | Acarginiai - Egzistenciniai Klausimai | 5 |
| 2017-12-29 | V | Acarginiai - 4 Fun | 5 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Mantas Mališauskas | 2018-11-27 | Pineca - Acarginiai |
27
|
|
| Justas Kudirka | 2018-02-18 | 4 Fun - Acarginiai |
27
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Justas Kudirka | 2019-02-28 | Acarginiai - Perkūno Oželiai |
25
|
|
| Justas Kudirka | 2018-02-18 | 4 Fun - Acarginiai |
25
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Vytas Dešukas | 2019-02-18 | BC Rudamina - Acarginiai |
17
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Karolis Kinčius | 2019-02-08 | Restrukt - Acarginiai |
6
|
|
| Tadas Botyrius | 2018-03-10 | Acarginiai - ESO |
6
|
|
| Matas Mosėnas | 2018-02-18 | 4 Fun - Acarginiai |
6
|
|
| Tadas Botyrius | 2018-01-15 | BC Suppleo - Acarginiai |
6
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-12-13 | V | Acarginiai - VKM 2002 - II | 76 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-12-06 | V | Acarginiai - Tobulėjimo akademija | 49 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2018-12-13 | V | Acarginiai - VKM 2002 - II | 66 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2019-01-17 | V | Acarginiai - Sėkmės Džentelmenai | 17 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2019-02-17 | V | BC Mickūnai - Acarginiai | 16 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2019-02-08 | V | Restrukt - Acarginiai | 4 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 2 |
| Pralaimėjimų | 15 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 10 |
| Pralaimėjimų | 27 |
| Pergalių procentas | 27,03% |
| Rungtynių | 37 |
| Pelnyta taškų | 1764 |
| Praleista taškų | 2094 |
| Efektyvumas | 1501 |
| Atkovoti kamuoliai | 1349 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 372 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 977 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 319 |
| Perimti kamuoliai | 274 |
| Blokuoti metimai | 61 |
| Klaidos | 630 |
| Pražangos | 448 |
| Išprovokuotos pražangos | 430 |
| Techninės pražangos | 4 |