Treneris: Egidijus Udras.
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
| 3 |
Jurijus Marozas |
3 | 169cm | 71kg |
| 5 |
Ričardas Tverijonas |
4 | 187cm | 85kg |
| 5 |
Osvaldas Dapkus |
4 | 191cm | 88kg |
| 6 |
Egidijus Udras |
5 | 195cm | 94kg |
| 7 |
Justas Graželis |
1 | 180cm | 78kg |
| 7 |
Donatas Brūkštus |
3 | 190cm | 90kg |
| 8 |
Edvinas Geležiūnas |
4 | 185cm | 91kg |
| 9 |
Andrius Kviklys |
1 | 183cm | 84kg |
| 10 |
Mantas Merkys |
2 | 183cm | 87kg |
| 11 |
Šarūnas Tuskenis |
5 | 192cm | 93kg |
| 12 |
Saulius Norkaitis |
3 | 187cm | 84kg |
| 14 |
Gediminas Norvilas |
4 | 191cm | 94kg |
| 15 |
Donatas Džerva |
5 | 193cm | 83kg |
| 17 |
Arnas Bazys |
2 | 175cm | 75kg |
| 17 |
Ernestas Kapočius |
1 | 180cm | 80kg |
| 33 |
Rikantas Aukškalnis |
3 - 4 | 185cm | 92kg |
| 50 |
Marius Brazas |
4 | 183cm | 75kg |
| 77 |
Vytautas Ostrauskas |
4 - 5 | 197cm | 106kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vytautas Ostrauskas | 9 | 29:44 |
33/80
41,25%
|
14/57
24,56%
|
28/47
59,57%
|
2,2 | 5,7 | 7,9 | 2,9 | 1,8 | 0,9 | 0,2 | 1,6 | 4,7 | 0,0 | 0,9 | 15,1 | 16,2 |
| Šarūnas Tuskenis | 8 | 28:49 |
31/54
57,41%
|
1/9
11,11%
|
20/35
57,14%
|
4,0 | 6,1 | 10,1 | 1,1 | 2,5 | 1,5 | 0,3 | 3,0 | 4,9 | 0,0 | 7,1 | 10,6 | 17,3 |
| Donatas Brūkštus | 7 | 31:42 |
13/32
40,63%
|
24/77
31,17%
|
19/33
57,58%
|
1,1 | 3,9 | 5,0 | 2,0 | 2,6 | 1,7 | 0,7 | 1,9 | 4,3 | 0,1 | 0,3 | 16,7 | 13,7 |
| Egidijus Udras | 9 | 27:51 |
16/55
29,09%
|
0/2
0,00%
|
20/31
64,52%
|
2,3 | 4,7 | 7,0 | 2,0 | 2,3 | 1,8 | 0,6 | 2,1 | 2,7 | 0,2 | 3,7 | 5,8 | 9,6 |
| Mantas Merkys | 5 | 26:22 |
7/20
35,00%
|
12/31
38,71%
|
8/12
66,67%
|
1,0 | 3,6 | 4,6 | 2,8 | 2,0 | 2,2 | 0,0 | 1,6 | 2,2 | 0,0 | 12,8 | 11,6 | 12,6 |
| Gediminas Norvilas | 8 | 21:32 |
10/21
47,62%
|
8/28
28,57%
|
8/14
57,14%
|
1,8 | 3,4 | 5,1 | 0,8 | 0,8 | 0,4 | 0,0 | 1,8 | 1,5 | 0,0 | -2,6 | 6,5 | 7,1 |
| Saulius Norkaitis | 8 | 17:51 |
10/28
35,71%
|
1/6
16,67%
|
0/2
0,00%
|
1,0 | 2,1 | 3,1 | 1,0 | 0,5 | 0,8 | 0,1 | 1,4 | 0,6 | 0,0 | -2,8 | 2,9 | 3,5 |
| Rikantas Aukškalnis | 7 | 27:50 |
8/35
22,86%
|
7/23
30,43%
|
6/11
54,55%
|
0,3 | 4,1 | 4,4 | 2,6 | 4,3 | 1,7 | 0,0 | 1,3 | 1,4 | 0,0 | -0,7 | 6,1 | 3,9 |
| Ričardas Tverijonas | 5 | 22:39 |
9/31
29,03%
|
0/3
0,00%
|
3/8
37,50%
|
2,4 | 1,6 | 4,0 | 1,2 | 1,4 | 0,4 | 0,0 | 2,4 | 1,2 | 0,0 | 7,8 | 4,2 | 1,2 |
| Marius Brazas | 10 | 07:26 |
6/13
46,15%
|
1/7
14,29%
|
0/0 |
0,1 | 0,2 | 0,3 | 0,3 | 0,2 | 0,2 | 0,0 | 0,2 | 0,0 | 0,0 | -1,9 | 1,5 | 0,6 |
| Ernestas Kapočius | 7 | 12:15 |
2/4
50,00%
|
2/9
22,22%
|
2/3
66,67%
|
0,1 | 0,9 | 1,0 | 0,7 | 0,4 | 0,3 | 0,0 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | -0,9 | 1,7 | 0,9 |
| Andrius Kviklys | 8 | 14:12 |
1/5
20,00%
|
2/18
11,11%
|
2/4
50,00%
|
0,0 | 1,3 | 1,3 | 0,4 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 1,4 | 0,3 | 0,0 | -6,9 | 1,3 | -1,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| EIRIF | 10 |
146/378
38,62%
|
72/270
26,67%
|
116/200
58,00%
|
12,4 | 28,6 | 41,0 | 13,0 | 14,1 | 9,0 | 1,5 | 14,6 | 18,3 | 0,3 | 62,4 | 65,1 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-04-11 | PČ | EIRIF - ESO | 77 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-05-24 | PČ | EIRIF - EY | 39 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-17 | PČ | Joniškio Baldai - EIRIF | 51 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2019-05-30 | PČ | EIRIF - Žali | 18 |
| 2018-04-22 | PČ | BKK Vėjas - EIRIF | 18 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2019-04-11 | PČ | EIRIF - ESO | 15 |
| 2018-04-22 | PČ | BKK Vėjas - EIRIF | 15 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-12 | PČ | EIRIF - KK Luksara | 5 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Vytautas Ostrauskas | 2019-04-14 | EY - EIRIF |
25
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Vytautas Ostrauskas | 2019-04-11 | EIRIF - ESO |
33
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Šarūnas Tuskenis | 2019-05-02 | EIRIF - Duok dėdei vieną |
19
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Rikantas Aukškalnis | 2019-06-05 | EIRIF - MKK |
6
|
|
| Egidijus Udras | 2018-04-22 | BKK Vėjas - EIRIF |
6
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Saulius Norkaitis | 2019-05-30 | EIRIF - Žali |
4
|
|
| Donatas Brūkštus | 2019-05-09 | EIRIF - MKK |
4
|
|
| Mantas Merkys | 2019-04-11 | EIRIF - ESO |
4
|
| Data | Komandos | Blokai | ||
|---|---|---|---|---|
| Egidijus Udras | 2019-06-06 | Žiemgala - EIRIF |
2
|
|
| Vytautas Ostrauskas | 2019-05-24 | EIRIF - EY |
2
|
|
| Donatas Brūkštus | 2019-04-11 | EIRIF - ESO |
2
|
|
| Šarūnas Tuskenis | 2018-04-22 | BKK Vėjas - EIRIF |
2
|
|
| Gediminas Norvilas | 2018-04-17 | Joniškio Baldai - EIRIF |
2
|
|
| Mantas Merkys | 2018-04-12 | EIRIF - KK Luksara |
2
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-04-11 | PČ | EIRIF - ESO | 77 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-05-24 | PČ | EIRIF - EY | 39 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2019-04-18 | PČ | EIRIF - Gervėčių Kraštas | 48 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2019-05-30 | PČ | EIRIF - Žali | 18 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2019-04-11 | PČ | EIRIF - ESO | 15 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2019-06-06 | PČ | Žiemgala - EIRIF | 4 |
| 2019-05-24 | PČ | EIRIF - EY | 4 |
| Finalai | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Pusfinalis | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| PLAY-OFF: 1/8 finalo | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| PLAY-OFF: 1/4 finalo | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 5 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 9 |
| Pralaimėjimų | 6 |
| Pergalių procentas | 60,00% |
| Rungtynių | 15 |
| Pelnyta taškų | 904 |
| Praleista taškų | 904 |
| Efektyvumas | 941 |
| Atkovoti kamuoliai | 598 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 175 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 423 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 202 |
| Perimti kamuoliai | 149 |
| Blokuoti metimai | 28 |
| Klaidos | 222 |
| Pražangos | 212 |
| Išprovokuotos pražangos | 250 |
| Techninės pražangos | 6 |