| Andrius Gumbrevičius |
| Artūras Paškevičius |
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
|
Rytis Vičkačka |
2 - 3 | 183cm | 99kg | |
|
Matas Audickas |
1 | 177cm | 70kg | |
|
Andrius Gumbrevičius |
4 | 195cm | 95kg | |
|
Artūras Paškevičius |
1 | 185cm | 70kg | |
|
Arminas Beniušis |
1 | 184cm | 94kg | |
|
Gediminas Indriūnas |
5 | 194cm | 95kg | |
|
Vaidas Petrulionis |
3 - 4 | 193cm | 120kg | |
|
Domantas Navickas |
4 - 5 | 200cm | 90kg | |
|
Lukas Ragauskas |
1 | 175cm | 74kg | |
|
Ramūnas Linkus |
1 | 182cm | 87kg | |
|
Mantas Vaičekauskis |
2 - 3 | 185cm | 85kg | |
|
Dominykas Žitkauskas |
5 | 195cm | 85kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vaidas Petrulionis | 6 | 34:48 |
20/47
42,55%
|
25/75
33,33%
|
13/21
61,90%
|
2,0 | 5,7 | 7,7 | 1,3 | 2,2 | 1,2 | 0,8 | 1,7 | 2,2 | 0,0 | -5,0 | 21,3 | 16,5 |
| Lukas Ragauskas | 8 | 32:24 |
22/54
40,74%
|
5/23
21,74%
|
26/42
61,90%
|
1,1 | 3,8 | 4,9 | 3,8 | 3,5 | 1,3 | 0,3 | 1,9 | 4,1 | 0,1 | -2,5 | 10,6 | 11,3 |
| Ramūnas Linkus | 6 | 33:01 |
11/28
39,29%
|
6/28
21,43%
|
10/19
52,63%
|
3,0 | 6,5 | 9,5 | 3,3 | 2,2 | 1,2 | 0,0 | 2,0 | 3,7 | 0,0 | -1,3 | 8,3 | 13,8 |
| Mantas Vaičekauskis | 8 | 30:35 |
24/61
39,34%
|
3/28
10,71%
|
26/45
57,78%
|
2,0 | 4,3 | 6,3 | 2,0 | 2,8 | 1,4 | 0,1 | 2,5 | 5,0 | 0,0 | -4,0 | 10,4 | 9,8 |
| Dominykas Žitkauskas | 6 | 22:42 |
17/35
48,57%
|
0/2
0,00%
|
8/12
66,67%
|
2,7 | 4,5 | 7,2 | 0,3 | 1,3 | 1,2 | 1,2 | 3,7 | 1,8 | 0,0 | -0,8 | 7,0 | 9,7 |
| Matas Audickas | 7 | 23:13 |
10/37
27,03%
|
8/26
30,77%
|
3/6
50,00%
|
0,7 | 2,3 | 3,0 | 1,3 | 1,0 | 0,9 | 0,0 | 0,7 | 0,4 | 0,0 | -4,7 | 6,7 | 3,7 |
| Arminas Beniušis | 6 | 26:20 |
6/25
24,00%
|
4/22
18,18%
|
6/11
54,55%
|
1,8 | 3,8 | 5,7 | 2,0 | 1,8 | 1,7 | 0,3 | 3,0 | 1,2 | 0,0 | 0,3 | 5,0 | 4,0 |
| Andrius Gumbrevičius | 1 | 31:18 |
2/6
33,33%
|
0/1
0,00%
|
3/4
75,00%
|
3,0 | 3,0 | 6,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | 4,0 | 3,0 | 1,0 | 6,0 | 7,0 | 9,0 |
| Domantas Navickas | 6 | 26:49 |
3/12
25,00%
|
11/37
29,73%
|
2/6
33,33%
|
0,5 | 2,3 | 2,8 | 1,3 | 1,8 | 0,8 | 0,5 | 4,3 | 1,5 | 0,0 | -5,0 | 6,8 | 1,2 |
| Rytis Vičkačka | 2 | 21:39 |
0/3
0,00%
|
2/15
13,33%
|
2/6
33,33%
|
1,5 | 7,0 | 8,5 | 0,0 | 2,0 | 0,5 | 0,0 | 1,5 | 1,5 | 0,0 | -5,5 | 4,0 | 1,0 |
| Artūras Paškevičius | 1 | 22:20 |
1/5
20,00%
|
0/5
0,00%
|
0/0 |
1,0 | 4,0 | 5,0 | 0,0 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | -14,0 | 2,0 | -5,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Fizinis kontaktas | 8 |
116/313
37,06%
|
64/262
24,43%
|
99/172
57,56%
|
12,1 | 29,8 | 41,9 | 13,3 | 15,1 | 8,5 | 2,8 | 17,4 | 18,1 | 0,3 | 65,4 | 58,9 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-07-24 | VKL Vasara | Fizinis kontaktas - IDELIS | 80 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-06-26 | VKL Vasara | Fizinis kontaktas - BC Drambliai | 58 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2018-08-06 | VKL Vasara | Fizinis kontaktas - BKK Vėjas | 51 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2018-07-24 | VKL Vasara | Fizinis kontaktas - IDELIS | 21 |
| 2018-07-12 | VKL Vasara | Fizinis kontaktas - MRU Veteranai | 21 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2018-07-10 | VKL Vasara | Fizinis kontaktas - Žalias Rytas | 15 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-08-13 | VKL Vasara | Zulu team - Fizinis kontaktas | 7 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Vaidas Petrulionis | 2018-07-24 | Fizinis kontaktas - IDELIS |
26
|
|
| Vaidas Petrulionis | 2018-06-25 | Meridianas - Fizinis kontaktas |
26
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Vaidas Petrulionis | 2018-07-12 | Fizinis kontaktas - MRU Veteranai |
31
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Dominykas Žitkauskas | 2018-08-06 | Fizinis kontaktas - BKK Vėjas |
18
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Lukas Ragauskas | 2018-08-06 | Fizinis kontaktas - BKK Vėjas |
7
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Mantas Vaičekauskis | 2018-08-13 | Zulu team - Fizinis kontaktas |
4
|
| Data | Komandos | Blokai | ||
|---|---|---|---|---|
| Dominykas Žitkauskas | 2018-08-13 | Zulu team - Fizinis kontaktas |
4
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-07-24 | VKL Vasara | Fizinis kontaktas - IDELIS | 80 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-06-26 | VKL Vasara | Fizinis kontaktas - BC Drambliai | 58 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2018-08-06 | VKL Vasara | Fizinis kontaktas - BKK Vėjas | 51 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2018-07-24 | VKL Vasara | Fizinis kontaktas - IDELIS | 21 |
| 2018-07-12 | VKL Vasara | Fizinis kontaktas - MRU Veteranai | 21 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2018-07-10 | VKL Vasara | Fizinis kontaktas - Žalias Rytas | 15 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-08-13 | VKL Vasara | Zulu team - Fizinis kontaktas | 7 |
| 4 Divizionas PLAY OFF - 1/4 Finalo | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| 4 Divizionas PLAY OFF - 1/8 Finalo | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 3 |
| Pralaimėjimų | 3 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 4 |
| Pralaimėjimų | 4 |
| Pergalių procentas | 50,00% |
| Rungtynių | 8 |
| Pelnyta taškų | 523 |
| Praleista taškų | 558 |
| Efektyvumas | 471 |
| Atkovoti kamuoliai | 335 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 97 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 238 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 106 |
| Perimti kamuoliai | 68 |
| Blokuoti metimai | 22 |
| Klaidos | 121 |
| Pražangos | 139 |
| Išprovokuotos pražangos | 145 |
| Techninės pražangos | 2 |