Treneris: Raimundas Kalesnykas
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
|
Artūr Tysevič |
2 | 185cm | 90kg | |
| 0 |
Marius Taparauskas |
1 | 183cm | 95kg |
| 4 |
Danielius Baslyk |
1 | 176cm | 75kg |
| 5 |
Andrej Maisak |
4 - 5 | 197cm | 90kg |
| 6 |
Mindaugas Paulavičius |
3 | 183cm | 90kg |
| 8 |
Artūr Tysevič |
2 | 185cm | 90kg |
| 8 |
Tomas Balčiūnas |
3 | 192cm | 77kg |
| 9 |
Raimundas Kalesnykas |
1 - 2 | 187cm | 83kg |
| 11 |
Augustas Ivoška |
5 | 199cm | 93kg |
| 12 |
Audrius Gėrkis |
2 - 3 | 186cm | 95kg |
| 13 |
Edvinas Čaikauskas |
1 | 175cm | 75kg |
| 15 |
Tautvydas Čivilis |
3 | 180cm | 83kg |
| 21 |
Donatas Kilikevičius |
2 - 3 | 186cm | 80kg |
| 25 |
Ričardas Gorišnis |
3 | 186cm | 83kg |
| 33 |
Deividas Verbickas |
3 | 187cm | 85kg |
| 44 |
Liudas Gaivelis |
5 | 200cm | 85kg |
| 55 |
Andžej Kutyš |
2 - 3 | 181cm | 90kg |
| 93 |
Ričardas Bistrickas |
2 - 3 | 187cm | 83kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Augustas Ivoška | 4 | 27:07 |
17/38
44,74%
|
0/1
0,00%
|
7/17
41,18%
|
4,3 | 4,3 | 8,5 | 1,0 | 1,5 | 1,8 | 0,3 | 2,8 | 2,5 | 0,0 | 11,3 | 10,3 | 12,0 |
| Donatas Kilikevičius | 2 | 32:15 |
18/29
62,07%
|
0/2
0,00%
|
3/6
50,00%
|
3,5 | 6,5 | 10,0 | 3,0 | 3,5 | 3,0 | 0,0 | 4,0 | 3,5 | 0,0 | 8,0 | 19,5 | 23,5 |
| Marius Taparauskas | 4 | 29:48 |
17/28
60,71%
|
2/12
16,67%
|
4/12
33,33%
|
0,5 | 3,3 | 3,8 | 5,8 | 4,0 | 0,5 | 0,3 | 2,8 | 4,3 | 0,0 | 7,0 | 11,0 | 11,5 |
| Mindaugas Paulavičius | 2 | 22:57 |
7/13
53,85%
|
1/4
25,00%
|
7/12
58,33%
|
3,0 | 4,5 | 7,5 | 3,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 1,5 | 4,0 | 0,0 | -4,0 | 12,0 | 18,0 |
| Edvinas Čaikauskas | 2 | 27:27 |
3/7
42,86%
|
9/21
42,86%
|
3/4
75,00%
|
1,5 | 3,0 | 4,5 | 1,0 | 2,5 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 15,5 | 18,0 | 13,5 |
| Tautvydas Čivilis | 3 | 17:03 |
2/11
18,18%
|
0/3
0,00%
|
7/11
63,64%
|
1,0 | 4,0 | 5,0 | 3,0 | 1,7 | 1,7 | 0,3 | 0,3 | 2,3 | 0,0 | 4,7 | 3,7 | 8,7 |
| Deividas Verbickas | 3 | 14:42 |
4/15
26,67%
|
0/2
0,00%
|
2/2
100,00%
|
2,7 | 4,7 | 7,3 | 0,3 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 0,7 | 1,7 | 0,0 | 5,0 | 3,3 | 6,7 |
| Artūr Tysevič | 2 | 31:23 |
10/22
45,45%
|
0/4
0,00%
|
2/6
33,33%
|
2,0 | 6,0 | 8,0 | 2,0 | 5,0 | 3,0 | 1,0 | 4,0 | 3,0 | 0,0 | -4,0 | 11,0 | 9,0 |
| Ričardas Bistrickas | 2 | 16:01 |
6/7
85,71%
|
1/5
20,00%
|
2/3
66,67%
|
0,5 | 2,0 | 2,5 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 2,5 | 1,0 | 0,0 | 3,5 | 8,5 | 8,5 |
| Ričardas Gorišnis | 1 | 22:49 |
4/4
100,00%
|
1/2
50,00%
|
0/0 |
2,0 | 3,0 | 5,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 18,0 | 11,0 | 16,0 |
| Audrius Gėrkis | 4 | 24:10 |
8/20
40,00%
|
3/15
20,00%
|
1/3
33,33%
|
0,8 | 2,3 | 3,0 | 0,8 | 1,5 | 0,8 | 0,3 | 1,5 | 1,5 | 0,0 | 3,5 | 6,5 | 3,3 |
| Andrej Maisak | 2 | 25:33 |
7/12
58,33%
|
1/6
16,67%
|
1/2
50,00%
|
0,0 | 4,0 | 4,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | -9,0 | 9,0 | 5,0 |
| Tomas Balčiūnas | 2 | 19:49 |
7/15
46,67%
|
0/3
0,00%
|
1/3
33,33%
|
0,5 | 1,5 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,5 | 4,0 | 2,5 | 0,5 | 9,5 | 7,5 | 2,0 |
| Andžej Kutyš | 4 | 06:16 |
1/2
50,00%
|
0/2
0,00%
|
0/0 |
0,3 | 0,8 | 1,0 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 2,3 | 0,5 | 0,8 |
| Raimundas Kalesnykas | 2 | 06:25 |
0/0 |
0/1
0,00%
|
0/0 |
0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 1,5 | 0,0 | 0,0 | -5,5 | 0,0 | -1,5 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| MRU Veteranai | 4 |
106/212
50,00%
|
18/81
22,22%
|
39/78
50,00%
|
14,0 | 30,5 | 44,5 | 15,3 | 17,0 | 9,5 | 1,5 | 17,3 | 19,0 | 0,3 | 76,3 | 79,8 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-09-30 | DSKS | MRU Veteranai - Marijampolis | 99 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-06-26 | VKL Vasara | MRU Veteranai - Žalias Rytas | 39 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2018-09-30 | DSKS | MRU Veteranai - Marijampolis | 65 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2018-09-30 | DSKS | MRU Veteranai - Marijampolis | 24 |
| 2018-07-12 | VKL Vasara | Fizinis kontaktas - MRU Veteranai | 24 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2018-10-02 | DSKS | MRU Veteranai - KK Juoda Balta | 14 |
| 2018-08-08 | VKL Vasara | MRU Veteranai - IDELIS | 14 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-08-02 | VKL Vasara | Perkūno Oželiai - MRU Veteranai | 10 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Edvinas Čaikauskas | 2018-09-30 | MRU Veteranai - Marijampolis |
22
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Mindaugas Paulavičius | 2018-10-02 | MRU Veteranai - KK Juoda Balta |
27
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Deividas Verbickas | 2018-09-30 | MRU Veteranai - Marijampolis |
16
|
|
| Artur Tyševič | 2018-06-28 | Meridianas - MRU Veteranai |
16
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Marius Taparauskas | 2018-09-30 | MRU Veteranai - Marijampolis |
11
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Donatas Kilikevičius | 2018-09-30 | MRU Veteranai - Marijampolis |
5
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-09-30 | DSKS | MRU Veteranai - Marijampolis | 99 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2018-09-30 | DSKS | MRU Veteranai - Marijampolis | 65 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2018-09-30 | DSKS | MRU Veteranai - Marijampolis | 24 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2018-10-02 | DSKS | MRU Veteranai - KK Juoda Balta | 14 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-09-30 | DSKS | MRU Veteranai - Marijampolis | 3 |
| Čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 2 |
| Pralaimėjimų | 2 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 10 |
| Pralaimėjimų | 3 |
| Pergalių procentas | 76,92% |
| Rungtynių | 13 |
| Pelnyta taškų | 964 |
| Praleista taškų | 818 |
| Efektyvumas | 1125 |
| Atkovoti kamuoliai | 614 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 201 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 413 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 222 |
| Perimti kamuoliai | 111 |
| Blokuoti metimai | 46 |
| Klaidos | 216 |
| Pražangos | 193 |
| Išprovokuotos pražangos | 245 |
| Techninės pražangos | 2 |