| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
|
Vaidas Petrulionis |
3 - 4 | 193cm | 120kg | |
|
Rapolas Raižys |
2 - 3 | 185cm | 70kg | |
|
Paulius Borkys |
1 | 184cm | 70kg | |
|
Vitalijus Dūda |
2 | 182cm | 80kg | |
|
Žymantas Armonas |
1 | 180cm | 85kg | |
|
Linas Stripinis |
4 | 185cm | 110kg | |
|
Ernestas Palskis |
3 - 4 | 190cm | 95kg | |
|
Mantas Leišis |
4 | 196cm | 93kg | |
|
Mindaugas Kraujalis |
2 - 3 | 189cm | 85kg | |
|
Kristupas Surgėlas |
5 | 195cm | 102kg | |
|
Viktoras Azarkovas |
1 | 177cm | 79kg | |
|
Mindaugas Sutkus |
1 | 187cm | 90kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kristupas Surgėlas | 6 | 32:28 |
50/94
53,19%
|
0/5
0,00%
|
13/16
81,25%
|
5,7 | 10,0 | 15,7 | 1,0 | 2,0 | 1,3 | 0,3 | 2,2 | 3,2 | 0,0 | 13,0 | 18,8 | 27,5 |
| Rapolas Raižys | 4 | 37:05 |
15/41
36,59%
|
17/50
34,00%
|
25/30
83,33%
|
0,5 | 6,3 | 6,8 | 6,5 | 3,5 | 1,5 | 0,3 | 1,5 | 6,8 | 0,0 | 11,0 | 26,5 | 27,3 |
| Paulius Borkys | 5 | 31:44 |
20/32
62,50%
|
4/18
22,22%
|
6/11
54,55%
|
1,0 | 3,2 | 4,2 | 5,6 | 2,6 | 1,2 | 0,2 | 2,6 | 2,4 | 0,0 | 6,2 | 11,6 | 13,8 |
| Mindaugas Kraujalis | 4 | 34:05 |
8/16
50,00%
|
7/19
36,84%
|
2/3
66,67%
|
1,0 | 4,0 | 5,0 | 6,8 | 2,8 | 0,5 | 0,0 | 1,3 | 1,8 | 0,0 | 7,8 | 9,8 | 14,5 |
| Ernestas Palskis | 5 | 26:41 |
11/27
40,74%
|
3/15
20,00%
|
6/9
66,67%
|
1,6 | 4,0 | 5,6 | 2,8 | 2,0 | 2,2 | 0,4 | 2,0 | 2,8 | 0,0 | 10,2 | 7,4 | 11,0 |
| Mantas Leišis | 3 | 29:17 |
16/34
47,06%
|
0/2
0,00%
|
2/4
50,00%
|
3,7 | 7,3 | 11,0 | 2,7 | 2,7 | 0,3 | 0,3 | 2,0 | 1,3 | 0,0 | 15,0 | 11,3 | 15,0 |
| Vaidas Petrulionis | 5 | 17:08 |
1/8
12,50%
|
14/29
48,28%
|
0/0 |
1,2 | 2,2 | 3,4 | 0,6 | 0,8 | 0,0 | 0,2 | 1,0 | 0,2 | 0,0 | 4,0 | 8,8 | 7,0 |
| Linas Stripinis | 5 | 20:54 |
12/21
57,14%
|
1/4
25,00%
|
2/6
33,33%
|
1,0 | 2,0 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 1,2 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 1,6 | 5,8 | 6,8 |
| Mindaugas Sutkus | 4 | 23:46 |
7/16
43,75%
|
3/14
21,43%
|
2/6
33,33%
|
0,8 | 4,3 | 5,0 | 1,3 | 1,5 | 1,3 | 0,0 | 1,5 | 2,0 | 0,0 | 3,3 | 6,3 | 6,8 |
| Vitalijus Dūda | 3 | 18:21 |
1/7
14,29%
|
7/13
53,85%
|
0/0 |
0,3 | 1,7 | 2,0 | 0,3 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 6,3 | 7,7 | 4,7 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Kažkas bus | 6 |
141/296
47,64%
|
56/169
33,14%
|
58/85
68,24%
|
13,2 | 33,7 | 46,8 | 20,5 | 14,5 | 7,7 | 1,3 | 11,7 | 16,2 | 0,0 | 84,7 | 101,8 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-07-11 | VKL Vasara | Black Salami - Kažkas bus | 100 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2018-08-01 | VKL Vasara | www.vilnews.lt - Kažkas bus | 58 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2019-07-11 | VKL Vasara | Black Salami - Kažkas bus | 28 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2018-06-25 | VKL Vasara | Kažkas bus - Taurus | 15 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-10 | VKL Vasara | Geležinis Vilkas - Kažkas bus | 4 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Rapolas Raižys | 2020-07-30 | Black Salami - Kažkas bus |
33
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Rapolas Raižys | 2020-07-30 | Black Salami - Kažkas bus |
40
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Kristupas Surgėlas | 2020-08-18 | Buen Apetito - Kažkas bus |
22
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Rapolas Raižys | 2020-08-10 | Geležinis Vilkas - Kažkas bus |
9
|
|
| Viktoras Azarkovas | 2019-07-18 | Kažkas bus - Geležinis Vilkas |
9
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Ernestas Palskis | 2020-07-23 | Vytenio Grąžtai - Kažkas bus |
4
|
|
| Ernestas Palskis | 2020-07-16 | Taurus - Kažkas bus |
4
|
|
| Viktoras Azarkovas | 2019-07-30 | Kažkas bus - KK Riešė |
4
|
|
| Lukas Vaičiulis | 2018-07-18 | Kažkas bus - www.vilnews.lt |
4
|
|
| Paulius Borkys | 2018-06-25 | Kažkas bus - Taurus |
4
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-18 | VKL Vasara | Buen Apetito - Kažkas bus | 99 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-18 | VKL Vasara | Buen Apetito - Kažkas bus | 54 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-18 | VKL Vasara | Buen Apetito - Kažkas bus | 27 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2020-07-16 | VKL Vasara | Taurus - Kažkas bus | 11 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-10 | VKL Vasara | Geležinis Vilkas - Kažkas bus | 4 |
| Vasaros Lygos Čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 5 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 16 |
| Pralaimėjimų | 6 |
| Pergalių procentas | 72,73% |
| Rungtynių | 22 |
| Pelnyta taškų | 1907 |
| Praleista taškų | 1722 |
| Efektyvumas | 2106 |
| Atkovoti kamuoliai | 1027 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 296 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 731 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 456 |
| Perimti kamuoliai | 198 |
| Blokuoti metimai | 34 |
| Klaidos | 324 |
| Pražangos | 323 |
| Išprovokuotos pražangos | 320 |
| Techninės pražangos | 0 |