| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
|
Ignas Staškus |
3 | 183cm | 85kg | |
|
Mykolas Sadauskas |
2 - 3 | 183cm | 85kg | |
| 2 |
Edgaras Tarasovas |
1 | 180cm | 85kg |
| 5 |
Darius Domarkas |
4 | 189cm | 93kg |
| 6 |
Kęstutis Usevičius |
3 | 180cm | 85kg |
| 7 |
Gytis Liškauskas |
5 | 196cm | 102kg |
| 8 |
Mantas Grigaitis |
1 | 185cm | 70kg |
| 12 |
Arnoldas Savickis |
3 | 182cm | 64kg |
| 41 |
Jonas Bakys |
3 | 186cm | 85kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mantas Grigaitis | 4 | 32:59 |
13/33
39,39%
|
5/21
23,81%
|
15/23
65,22%
|
3,0 | 6,3 | 9,3 | 2,5 | 3,0 | 1,0 | 1,5 | 0,3 | 5,5 | 0,0 | -14,5 | 14,0 | 19,5 |
| Mykolas Sadauskas | 6 | 26:53 |
16/35
45,71%
|
0/8
0,00%
|
3/4
75,00%
|
3,0 | 3,8 | 6,8 | 1,8 | 1,7 | 0,7 | 0,2 | 0,7 | 0,8 | 0,0 | -17,3 | 5,8 | 9,2 |
| Gytis Liškauskas | 4 | 33:25 |
20/49
40,82%
|
3/12
25,00%
|
3/13
23,08%
|
2,8 | 6,0 | 8,8 | 0,3 | 2,3 | 1,0 | 0,3 | 1,5 | 2,5 | 0,0 | -11,8 | 13,0 | 10,0 |
| Edgaras Tarasovas | 5 | 29:13 |
8/20
40,00%
|
11/39
28,21%
|
6/10
60,00%
|
1,2 | 1,6 | 2,8 | 2,4 | 3,0 | 1,4 | 0,6 | 2,2 | 2,4 | 0,0 | -13,0 | 11,0 | 6,6 |
| Jonas Bakys | 4 | 26:30 |
7/23
30,43%
|
1/6
16,67%
|
5/12
41,67%
|
4,0 | 4,3 | 8,3 | 2,3 | 2,5 | 1,5 | 0,0 | 2,3 | 2,0 | 0,0 | -10,3 | 5,5 | 7,8 |
| Ignas Staškus | 5 | 23:48 |
11/25
44,00%
|
0/1
0,00%
|
0/6
0,00%
|
1,8 | 1,8 | 3,6 | 1,0 | 2,4 | 0,6 | 0,0 | 1,4 | 1,6 | 0,0 | -24,4 | 4,4 | 3,2 |
| Arnoldas Savickis | 4 | 27:07 |
5/17
29,41%
|
0/5
0,00%
|
0/0 |
2,0 | 2,8 | 4,8 | 0,8 | 1,0 | 1,8 | 0,0 | 2,5 | 1,0 | 0,0 | -30,5 | 2,5 | 3,0 |
| Darius Domarkas | 4 | 30:23 |
6/27
22,22%
|
6/30
20,00%
|
4/12
33,33%
|
1,0 | 4,3 | 5,3 | 0,3 | 2,5 | 2,0 | 0,5 | 4,0 | 2,5 | 0,0 | -8,3 | 8,5 | -0,8 |
| Kęstutis Usevičius | 6 | 29:10 |
9/26
34,62%
|
2/5
40,00%
|
1/5
20,00%
|
0,7 | 2,5 | 3,2 | 1,3 | 5,8 | 0,5 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | -21,3 | 4,2 | -1,7 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Positive Team | 6 |
95/255
37,25%
|
28/127
22,05%
|
37/85
43,53%
|
14,7 | 24,8 | 39,5 | 10,0 | 19,5 | 7,7 | 2,2 | 12,7 | 14,2 | 0,0 | 51,8 | 42,0 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-21 | PČ | Positive Team - VKM 2002 - II | 68 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-27 | PČ | Tobulėjimo akademija - Positive Team | 43 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-21 | PČ | Positive Team - VKM 2002 - II | 51 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2018-05-05 | PČ | Positive Team - LT2021 | 14 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2018-04-13 | PČ | UwB - Positive Team | 13 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-21 | PČ | Positive Team - VKM 2002 - II | 6 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Edgaras Tarasovas | 2018-04-13 | UwB - Positive Team |
20
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Mantas Grigaitis | 2018-04-13 | UwB - Positive Team |
31
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Mykolas Sadauskas | 2018-05-05 | Positive Team - LT2021 |
13
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Jonas Bakys | 2018-04-13 | UwB - Positive Team |
5
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Darius Domarkas | 2018-04-27 | Tobulėjimo akademija - Positive Team |
3
|
|
| Arnoldas Savickis | 2018-04-19 | Mėgėjai - Positive Team |
3
|
|
| Jonas Bakys | 2018-04-13 | UwB - Positive Team |
3
|
| Data | Komandos | Blokai | ||
|---|---|---|---|---|
| Mantas Grigaitis | 2018-04-21 | Positive Team - VKM 2002 - II |
5
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-21 | PČ | Positive Team - VKM 2002 - II | 68 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-27 | PČ | Tobulėjimo akademija - Positive Team | 43 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-21 | PČ | Positive Team - VKM 2002 - II | 51 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2018-05-05 | PČ | Positive Team - LT2021 | 14 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2018-04-13 | PČ | UwB - Positive Team | 13 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-21 | PČ | Positive Team - VKM 2002 - II | 6 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 5 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 5 |
| Pergalių procentas | 16,67% |
| Rungtynių | 6 |
| Pelnyta taškų | 311 |
| Praleista taškų | 455 |
| Efektyvumas | 252 |
| Atkovoti kamuoliai | 237 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 88 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 149 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 60 |
| Perimti kamuoliai | 46 |
| Blokuoti metimai | 13 |
| Klaidos | 117 |
| Pražangos | 76 |
| Išprovokuotos pražangos | 85 |
| Techninės pražangos | 0 |