2016-2017m.: LDA čempionatas - 6 vieta.
VKL Taurė - 1 kvalifikacinis etapas.
2015-2016m.: LDA čempionatas - 5 vieta.
VKL Taurė - 2 kvalifikacinis etapas.
Treneris: Žygimantas Levandauskas.
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
|
Laimonas Rasalas |
4 | 200cm | 98kg | |
| 1 |
Žygimantas Levandauskas |
1 | 178cm | 77kg |
| 2 |
Dmitrij Andrejachin |
1 | ?cm | ?kg |
| 5 |
Nerijus Jurgelis |
3 | 188cm | 90kg |
| 7 |
Linas Ladyga |
3 | ?cm | ?kg |
| 10 |
Aurimas Majauskas |
5 | 195cm | 85kg |
| 13 |
Tautvydas Kuras |
4 - 5 | 195cm | 92kg |
| 15 |
Karolis Mickus |
1 | ?cm | ?kg |
| 22 |
Laurynas Šeškevičius |
3 | ?cm | ?kg |
| 24 |
Deimantas Zubanovas |
2 - 3 | 185cm | 83kg |
| 30 |
Tadas Kuodis |
3 - 4 | 191cm | 93kg |
| 33 |
Audrius Blauzdys |
1 | 179cm | 81kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tadas Kuodis | 11 | 36:03 |
57/117
48,72%
|
21/74
28,38%
|
23/43
53,49%
|
2,5 | 5,5 | 8,1 | 3,3 | 2,1 | 3,4 | 1,0 | 1,5 | 2,9 | 0,0 | 2,6 | 18,2 | 21,1 |
| Audrius Blauzdys | 12 | 33:27 |
60/127
47,24%
|
9/37
24,32%
|
21/54
38,89%
|
1,9 | 6,3 | 8,2 | 3,1 | 2,7 | 2,0 | 0,1 | 2,9 | 4,8 | 0,0 | 1,0 | 14,0 | 15,9 |
| Nerijus Jurgelis | 9 | 33:17 |
39/78
50,00%
|
2/5
40,00%
|
14/19
73,68%
|
2,8 | 5,4 | 8,2 | 2,8 | 2,8 | 1,1 | 0,3 | 2,0 | 2,4 | 0,0 | 4,3 | 10,9 | 15,8 |
| Aurimas Majauskas | 6 | 32:18 |
35/63
55,56%
|
6/20
30,00%
|
20/39
51,28%
|
3,5 | 4,3 | 7,8 | 3,0 | 3,0 | 1,7 | 0,7 | 1,7 | 5,2 | 0,2 | 6,2 | 18,0 | 21,5 |
| Tautvydas Kuras | 9 | 36:52 |
25/75
33,33%
|
24/69
34,78%
|
5/11
45,45%
|
2,3 | 7,1 | 9,4 | 1,8 | 1,1 | 0,7 | 0,3 | 1,3 | 1,2 | 0,0 | 7,8 | 14,1 | 13,9 |
| Deimantas Zubanovas | 5 | 28:07 |
13/30
43,33%
|
16/37
43,24%
|
7/8
87,50%
|
1,4 | 2,8 | 4,2 | 1,0 | 2,0 | 0,2 | 0,4 | 1,2 | 1,4 | 0,0 | 4,0 | 16,2 | 12,4 |
| Žygimantas Levandauskas | 12 | 28:58 |
6/24
25,00%
|
3/20
15,00%
|
1/4
25,00%
|
0,3 | 2,4 | 2,8 | 4,2 | 2,0 | 1,6 | 0,0 | 1,9 | 1,3 | 0,0 | 1,3 | 1,8 | 4,6 |
| Laurynas Šeškevičius | 12 | 17:49 |
6/12
50,00%
|
11/48
22,92%
|
0/0 |
0,3 | 2,8 | 3,0 | 1,0 | 0,6 | 0,5 | 0,3 | 1,2 | 0,0 | 0,0 | 2,3 | 3,8 | 3,3 |
| Karolis Mickus | 3 | 12:06 |
4/10
40,00%
|
0/0 |
2/2
100,00%
|
1,0 | 1,3 | 2,3 | 0,3 | 0,7 | 0,0 | 0,3 | 1,7 | 0,7 | 0,0 | 3,3 | 3,3 | 2,7 |
| Linas Ladyga | 4 | 12:54 |
5/10
50,00%
|
0/5
0,00%
|
0/0 |
0,3 | 0,8 | 1,0 | 1,3 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 0,3 | 0,0 | 0,8 | 2,5 | 0,5 |
| Dmitrij Andrejachin | 4 | 20:37 |
0/1
0,00%
|
4/12
33,33%
|
0/0 |
0,8 | 0,8 | 1,5 | 0,0 | 0,8 | 0,5 | 0,0 | 1,8 | 0,0 | 0,0 | -10,0 | 3,0 | 0,3 |
| Evaldas Kvedaras | 5 | 15:40 |
2/3
66,67%
|
1/20
5,00%
|
3/4
75,00%
|
0,0 | 1,2 | 1,2 | 0,8 | 0,6 | 0,6 | 0,0 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | 1,4 | 2,0 | -0,6 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Lietuvos Draudimas | 13 |
257/556
46,22%
|
97/356
27,25%
|
96/184
52,17%
|
10,8 | 28,6 | 39,4 | 17,1 | 12,5 | 9,8 | 2,2 | 12,4 | 14,1 | 0,1 | 69,3 | 77,3 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-02-26 | LDA | AON Baltic - Lietuvos Draudimas | 100 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-01-04 | LDA | Lietuvos Draudimas - Compensa | 32 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2016-11-02 | LDA | Lietuvos Draudimas - Compensa | 61 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2019-11-11 | LDA | Compensa - Lietuvos Draudimas | 28 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2019-04-03 | LDA | Lietuvos Draudimas - Gjensidige | 23 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2016-03-31 | LDA | ERGO - Lietuvos Draudimas | 6 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Tautvydas Kuras | 2019-11-11 | Compensa - Lietuvos Draudimas |
35
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Aurimas Majauskas | 2019-12-18 | BTA - Lietuvos Draudimas |
43
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Nerijus Jurgelis | 2020-01-07 | AON Baltic - Lietuvos Draudimas |
17
|
|
| Tautvydas Kuras | 2018-04-25 | Lietuvos Draudimas - ERGO |
17
|
|
| Tautvydas Kuras | 2016-02-16 | Lietuvos Draudimas - Gjensidige |
17
|
|
| Tautvydas Kuras | 2016-02-11 | ERGO - Lietuvos Draudimas |
17
|
|
| Tomas Laurynas | 2014-01-21 | PZU - Lietuvos Draudimas |
17
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Lukas Osipovič | 2019-11-11 | Compensa - Lietuvos Draudimas |
13
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Tadas Kuodis | 2020-01-29 | Lietuvos Draudimas - Gjensidige |
8
|
|
| Audrius Blauzdys | 2016-01-28 | IF - Lietuvos Draudimas |
8
|
| Data | Komandos | Blokai | ||
|---|---|---|---|---|
| Aurimas Majauskas | 2019-12-18 | BTA - Lietuvos Draudimas |
3
|
|
| Tadas Kuodis | 2019-10-30 | Lietuvos Draudimas - IF |
3
|
|
| Laimonas Rasalas | 2016-11-23 | Lietuvos Draudimas - BTA |
3
|
|
| Mantas Bakanauskas | 2016-01-05 | Lietuvos Draudimas - Compensa |
3
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-11-11 | LDA | Compensa - Lietuvos Draudimas | 93 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-02-18 | LDA | Gjensidige - Lietuvos Draudimas | 41 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2019-10-30 | LDA | Lietuvos Draudimas - IF | 50 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2019-11-11 | LDA | Compensa - Lietuvos Draudimas | 28 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2020-01-29 | LDA | Lietuvos Draudimas - Gjensidige | 15 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2019-10-30 | LDA | Lietuvos Draudimas - IF | 5 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 9 |
| Pralaimėjimų | 5 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 43 |
| Pralaimėjimų | 79 |
| Pergalių procentas | 35,25% |
| Rungtynių | 122 |
| Pelnyta taškų | 6740 |
| Praleista taškų | 7444 |
| Efektyvumas | 6391 |
| Atkovoti kamuoliai | 4696 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 1426 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 3275 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 1583 |
| Perimti kamuoliai | 1158 |
| Blokuoti metimai | 179 |
| Klaidos | 1825 |
| Pražangos | 1696 |
| Išprovokuotos pražangos | 1515 |
| Techninės pražangos | 8 |