| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
|
Skomantas Urbelionis |
1 | 187cm | 72kg | |
|
Nerijus Grybė |
3 - 4 | 187cm | 115kg | |
|
Kristian Mozes |
2 | 179cm | 80kg | |
|
Povilas Butvinskas |
1 | 178cm | 80kg | |
|
Julius Martušis |
2 - 3 | 182cm | 92kg | |
|
Mindaugas Kalinauskas |
3 - 4 | 185cm | 87kg | |
| 5 |
Tauras Gavėnavičius |
4 | 187cm | 77kg |
| 7 |
Gabrielius Simanavičius |
2 | 182cm | 79kg |
| 16 |
Justinas Balčiūnas |
3 - 4 | 193cm | 80kg |
| 17 |
Patrikas Voicechovski |
2 - 3 | 187cm | 81kg |
| 18 |
Simas Peteržikas |
3 - 4 | 188cm | 104kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mindaugas Kalinauskas | 7 | 30:29 |
13/40
32,50%
|
20/59
33,90%
|
9/11
81,82%
|
1,3 | 4,4 | 5,7 | 1,7 | 2,0 | 1,6 | 0,1 | 0,7 | 1,7 | 0,0 | -2,0 | 13,6 | 12,0 |
| Povilas Butvinskas | 5 | 29:17 |
14/33
42,42%
|
1/10
10,00%
|
1/9
11,11%
|
1,2 | 4,2 | 5,4 | 4,6 | 4,8 | 2,2 | 0,0 | 1,2 | 2,4 | 0,0 | -4,8 | 6,4 | 7,8 |
| Kristian Mozes | 5 | 30:13 |
11/32
34,38%
|
18/48
37,50%
|
2/6
33,33%
|
0,8 | 3,8 | 4,6 | 1,0 | 2,4 | 0,8 | 0,0 | 3,0 | 1,8 | 0,0 | 0,8 | 15,6 | 7,4 |
| Patrikas Voicechovski | 6 | 30:49 |
10/37
27,03%
|
2/16
12,50%
|
8/16
50,00%
|
2,0 | 3,8 | 5,8 | 1,5 | 1,2 | 1,3 | 0,2 | 1,3 | 1,7 | 0,0 | -7,5 | 5,7 | 5,5 |
| Gabrielius Simanavičius | 5 | 23:41 |
7/29
24,14%
|
2/3
66,67%
|
11/14
78,57%
|
1,0 | 2,4 | 3,4 | 1,2 | 0,8 | 1,4 | 0,2 | 1,8 | 1,8 | 0,0 | -4,2 | 6,2 | 6,4 |
| Justinas Balčiūnas | 7 | 24:36 |
7/21
33,33%
|
1/17
5,88%
|
2/5
40,00%
|
2,0 | 4,0 | 6,0 | 0,9 | 1,4 | 1,0 | 0,4 | 1,3 | 0,7 | 0,0 | -5,6 | 2,7 | 4,3 |
| Tauras Gavėnavičius | 7 | 21:37 |
3/19
15,79%
|
5/13
38,46%
|
1/5
20,00%
|
1,6 | 2,6 | 4,1 | 0,7 | 1,4 | 0,6 | 0,1 | 1,1 | 1,0 | 0,0 | -6,9 | 3,1 | 3,1 |
| Julius Martušis | 6 | 22:59 |
9/27
33,33%
|
3/19
15,79%
|
6/18
33,33%
|
1,3 | 2,5 | 3,8 | 1,2 | 1,2 | 0,8 | 0,2 | 1,2 | 2,0 | 0,0 | -7,7 | 5,5 | 3,5 |
| Skomantas Urbelionis | 2 | 28:41 |
0/3
0,00%
|
1/8
12,50%
|
0/0 |
1,0 | 3,0 | 4,0 | 1,0 | 2,0 | 1,5 | 3,0 | 1,5 | 2,0 | 0,0 | -0,5 | 1,5 | 4,5 |
| Nerijus Grybė | 1 | 22:38 |
0/3
0,00%
|
1/2
50,00%
|
0/0 |
2,0 | 3,0 | 5,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | -20,0 | 3,0 | 4,0 |
| Simas Peteržikas | 5 | 08:56 |
2/8
25,00%
|
0/2
0,00%
|
0/0 |
0,6 | 0,4 | 1,0 | 0,2 | 0,2 | 0,0 | 0,2 | 0,6 | 0,0 | 0,0 | -6,2 | 0,8 | -0,2 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Svajonių Jaunikiai | 7 |
76/252
30,16%
|
54/197
27,41%
|
40/84
47,62%
|
10,9 | 25,4 | 36,3 | 11,1 | 13,3 | 8,7 | 2,1 | 10,9 | 11,4 | 0,0 | 50,6 | 44,3 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-29 | PČ | Nepakeliui - Svajonių Jaunikiai | 68 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-05-04 | PČ | Magistrantai - Svajonių Jaunikiai | 43 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-21 | PČ | Svajonių Jaunikiai - BC Mickūnai | 42 |
| 2018-04-14 | PČ | VK Peace 2bleriai - Svajonių Jaunikiai | 42 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-29 | PČ | Nepakeliui - Svajonių Jaunikiai | 14 |
| 2018-04-21 | PČ | Svajonių Jaunikiai - BC Mickūnai | 14 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2018-04-15 | PČ | Svajonių Jaunikiai - Gervėčių Kraštas | 14 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-21 | PČ | Svajonių Jaunikiai - BC Mickūnai | 6 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Kristian Mozes | 2018-04-21 | Svajonių Jaunikiai - BC Mickūnai |
22
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Kristian Mozes | 2018-04-28 | Svajonių Jaunikiai - Vanagai |
19
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Justinas Balčiūnas | 2018-04-14 | VK Peace 2bleriai - Svajonių Jaunikiai |
11
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Povilas Butvinskas | 2018-04-21 | Svajonių Jaunikiai - BC Mickūnai |
7
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Patrikas Voicechovski | 2018-04-15 | Svajonių Jaunikiai - Gervėčių Kraštas |
4
|
| Data | Komandos | Blokai | ||
|---|---|---|---|---|
| Skomantas Urbelionis | 2018-04-29 | Nepakeliui - Svajonių Jaunikiai |
4
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-29 | PČ | Nepakeliui - Svajonių Jaunikiai | 68 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-05-04 | PČ | Magistrantai - Svajonių Jaunikiai | 43 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-21 | PČ | Svajonių Jaunikiai - BC Mickūnai | 42 |
| 2018-04-14 | PČ | VK Peace 2bleriai - Svajonių Jaunikiai | 42 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-29 | PČ | Nepakeliui - Svajonių Jaunikiai | 14 |
| 2018-04-21 | PČ | Svajonių Jaunikiai - BC Mickūnai | 14 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2018-04-15 | PČ | Svajonių Jaunikiai - Gervėčių Kraštas | 14 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-21 | PČ | Svajonių Jaunikiai - BC Mickūnai | 6 |
| PLAY-OFF: 1/8 finalo | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 3 |
| Pralaimėjimų | 3 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 3 |
| Pralaimėjimų | 4 |
| Pergalių procentas | 42,86% |
| Rungtynių | 7 |
| Pelnyta taškų | 354 |
| Praleista taškų | 411 |
| Efektyvumas | 310 |
| Atkovoti kamuoliai | 254 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 76 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 178 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 78 |
| Perimti kamuoliai | 61 |
| Blokuoti metimai | 15 |
| Klaidos | 93 |
| Pražangos | 76 |
| Išprovokuotos pražangos | 80 |
| Techninės pražangos | 0 |