| Komanda | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | TF1 | TF2 | FF | DF | DQ | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
IRT |
1 | 29:10 |
4/9 44,44% |
3/9 33,33% |
2/2 100,00% |
2,0 | 4,0 | 6,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | 1,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | -3,0 | 19,0 | 13,0 |
| Komanda | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | TF1 | TF2 | FF | DF | DQ | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
IRT |
1 | 25:58 |
3/4 75,00% |
0/6 0,00% |
0/0 | 1,0 | 4,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | -11,0 | 6,0 | 6,0 |
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | TF1 | TF2 | FF | DF | DQ | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-10-27 | KK Juoda Balta 2 - IRT | ✕ | 29:10 | 4/9 44,44% | 3/9 33,33% | 2/2 100,00% | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 2 | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | 19 | 13 |
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | TF1 | TF2 | FF | DF | DQ | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-10-18 | NP Grupė - IRT | 25:58 | 3/4 75,00% | 0/6 0,00% | 0/0 | 1 | 4 | 5 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -11 | 6 | 6 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos (istorinės TF/UF + TF1 suma) |
| TF1 | Techninė pražanga 1 |
| TF2 | Techninė pražanga 2 |
| FF | Flagrant / šiurkšti pražanga |
| DF | Disruptive / trukdanti pražanga |
| DQ | Diskvalifikuojanti pražanga |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2026-10-27 | VK Taurė | KK Juoda Balta 2 - IRT | 13 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-27 | VK Taurė | KK Juoda Balta 2 - IRT | 19 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-27 | VK Taurė | KK Juoda Balta 2 - IRT | 6 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-27 | VK Taurė | KK Juoda Balta 2 - IRT | 1 |
| 2026-10-18 | II Lyga | NP Grupė - IRT | 1 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2026-10-27 | VK Taurė | KK Juoda Balta 2 - IRT | 2 |
| 2026-10-18 | II Lyga | NP Grupė - IRT | 2 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-27 | VK Taurė | KK Juoda Balta 2 - IRT | 1 |
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2026-10-27 | VK Taurė | KK Juoda Balta 2 - IRT | 13 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-27 | VK Taurė | KK Juoda Balta 2 - IRT | 19 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-27 | VK Taurė | KK Juoda Balta 2 - IRT | 6 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-27 | VK Taurė | KK Juoda Balta 2 - IRT | 1 |
| 2026-10-18 | II Lyga | NP Grupė - IRT | 1 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2026-10-27 | VK Taurė | KK Juoda Balta 2 - IRT | 2 |
| 2026-10-18 | II Lyga | NP Grupė - IRT | 2 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-27 | VK Taurė | KK Juoda Balta 2 - IRT | 1 |
| Statistinis rodiklis | Vidurkis | Viso |
|---|---|---|
| Sužaista rungtynių | 2 | |
| Efektyvumas | 9,5 | 19 |
| Pelnyta taškų | 12,5 | 25 |
| Dvitaškiai | 53,85% | 7/13 |
| Tritaškiai | 20,00% | 3/15 |
| Baudų metimai | 100,00% | 2/2 |
| Atkovota kamuolių | 5,5 | 11 |
| Rezultatyvių perdavimų | 1,0 | 2 |
| Perimta kamuolių | 2,0 | 4 |
| Blokuota metimų | 0,5 | 1 |
| Pražangų | 3,0 | 6 |
| Išprovokuota praž. | 0,5 | 1 |