Vadovas : Darius Stankevičius
| Rungtyniauti negali | Nuobaudos data | |
|---|---|---|
| Lukas Varnas | 2026-10-11 |
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
|
Tomas Venslovas |
4 - 5 | 200cm | 100kg | |
|
Algirdas Erlickis |
3 - 4 | 190cm | 95kg | |
| 2 |
Erikas Pomeliaika |
1 | 180cm | 84kg |
| 7 |
Darius Stankevičius |
1 - 2 | 183cm | 83kg |
| 11 |
Mindaugas Maraulas |
3 - 4 | 188cm | 82kg |
| 13 |
Aivaras Toleikis |
4 - 3 | 191cm | 104kg |
| 15 |
Vytautas Kumetaitis |
5 | 197cm | 110kg |
| 22 |
Stanislovas Čiučurka |
2 - 3 | 183cm | 78kg |
| 23 |
Paulius Kažukauskas |
3 - 4 | 188cm | 82kg |
| 25 |
Paulius Jakubėnas |
1 | 188cm | 78kg |
| 30 |
Lukas Varnas |
1 - 2 | 183cm | 80kg |
| 77 |
Vaidotas Kiseliovas |
1 - 2 | 185cm | 82kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vaidotas Kiseliovas | 1 | 29:46 |
3/8
37,50%
|
2/4
50,00%
|
5/7
71,43%
|
5,0 | 2,0 | 7,0 | 6,0 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 7,0 | 0,0 | 13,0 | 17,0 | 28,0 |
| Aivaras Toleikis | 1 | 38:21 |
4/13
30,77%
|
3/8
37,50%
|
1/1
100,00%
|
0,0 | 7,0 | 7,0 | 6,0 | 3,0 | 6,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 7,0 | 18,0 | 20,0 |
| Paulius Jakubėnas | 1 | 27:10 |
7/14
50,00%
|
0/3
0,00%
|
0/0 |
3,0 | 9,0 | 12,0 | 3,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 3,0 | 14,0 | 17,0 |
| Darius Stankevičius | 1 | 30:34 |
3/7
42,86%
|
2/6
33,33%
|
3/7
42,86%
|
0,0 | 2,0 | 2,0 | 4,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 3,0 | 15,0 | 11,0 |
| Stanislovas Čiučurka | 1 | 32:28 |
3/6
50,00%
|
3/9
33,33%
|
0/0 |
1,0 | 1,0 | 2,0 | 4,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 16,0 | 15,0 | 5,0 |
| Paulius Kažukauskas | 1 | 23:32 |
1/5
20,00%
|
0/1
0,00%
|
0/0 |
3,0 | 1,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 2,0 | 2,0 | 1,0 |
| Lukas Varnas | 1 | 18:09 |
1/3
33,33%
|
0/2
0,00%
|
0/0 |
0,0 | 3,0 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | -11,0 | 2,0 | 0,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| KK Juoda Balta 2 | 1 |
23/58
39,66%
|
10/33
30,30%
|
11/17
64,71%
|
21,0 | 34,0 | 55,0 | 26,0 | 19,0 | 15,0 | 1,0 | 17,0 | 18,0 | 2,0 | 87,0 | 102,0 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2026-03-18 | II Lyga | VPX - KK Juoda Balta 2 | 109 |
| 2025-02-20 | II Lyga | Transtira - KK Juoda Balta 2 | 109 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2024-11-24 | II Lyga | KK Juoda Balta 2 - Moody's | 35 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2026-03-18 | II Lyga | VPX - KK Juoda Balta 2 | 76 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2026-01-11 | II Lyga | KK Juoda Balta 2 - BKK Vėjas | 29 |
| 2021-10-10 | Ruduo | Experienced - KK Juoda Balta 2 | 29 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2024-10-29 | II Lyga | Aktyvi veikla - KK Juoda Balta 2 | 21 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2026-02-01 | II Lyga | BKK Vėjas - KK Juoda Balta 2 | 10 |
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Vaidotas Kiseliovas | 2026-10-11 | BC Dešimt Batų - KK Juoda Balta 2 |
28
|
|
| Vytautas Kumetaitis | 2025-03-29 | KK Juoda Balta 2 - Transtira |
28
|
|
| Vaidotas Kiseliovas | 2025-01-09 | KK Juoda Balta 2 - Aktyvi veikla |
28
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | II Lyga | BC Dešimt Batų - KK Juoda Balta 2 | 87 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | II Lyga | BC Dešimt Batų - KK Juoda Balta 2 | 55 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | II Lyga | BC Dešimt Batų - KK Juoda Balta 2 | 26 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | II Lyga | BC Dešimt Batų - KK Juoda Balta 2 | 15 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | II Lyga | BC Dešimt Batų - KK Juoda Balta 2 | 1 |
| II Lyga reguliarusis etapas | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 54 |
| Pralaimėjimų | 19 |
| Pergalių procentas | 73,97% |
| Rungtynių | 73 |
| Pelnyta taškų | 5527 |
| Praleista taškų | 4885 |
| Efektyvumas | 6016 |
| Atkovoti kamuoliai | 3580 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 1217 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 2364 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 1263 |
| Perimti kamuoliai | 800 |
| Blokuoti metimai | 170 |
| Klaidos | 1141 |
| Pražangos | 1253 |
| Išprovokuotos pražangos | 1223 |
| Techninės pražangos | 12 |