Komandos vadovas - Paulius Kiaušas
| Rungtyniauti negali | Nuobaudos data | |
|---|---|---|
| Rapolas Gruzdys | 2026-10-13 |
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
|
Tadas Ivanauskas |
1 | 180cm | 80kg | |
| 7 |
Darius Stankevičius |
1 - 2 | 183cm | 83kg |
| 10 |
Kostas Lapinskas |
2 | 185cm | 85kg |
| 11 |
Ignas Gumuliauskas |
2 - 3 | 187cm | 95kg |
| 16 |
Rapolas Gruzdys |
3 - 4 | 186cm | 95kg |
| 17 |
Virginijus Jurkevičius |
3 - 4 | 182cm | 99kg |
| 20 |
Edgaras Pokanevič |
2 | 174cm | 72kg |
| 27 |
Mantas Smilgis |
5 | 193cm | 107kg |
| 55 |
Paulius Kiaušas |
3 | 186cm | 85kg |
| 69 |
Mantas Pavliukevičius |
5 | 196cm | 130kg |
| 79 |
Romuald Kovger |
2 | 174cm | 75kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Darius Stankevičius | 1 | 30:22 |
0/3
0,00%
|
1/6
16,67%
|
9/10
90,00%
|
2,0 | 9,0 | 11,0 | 3,0 | 8,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 8,0 | 0,0 | -16,0 | 12,0 | 18,0 |
| Ignas Gumuliauskas | 1 | 29:26 |
4/11
36,36%
|
1/3
33,33%
|
4/6
66,67%
|
0,0 | 5,0 | 5,0 | 4,0 | 1,0 | 2,0 | 1,0 | 2,0 | 4,0 | 0,0 | -6,0 | 15,0 | 17,0 |
| Rapolas Gruzdys | 1 | 31:07 |
2/5
40,00%
|
0/0 |
4/8
50,00%
|
0,0 | 5,0 | 5,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 4,0 | 1,0 | -14,0 | 8,0 | 9,0 |
| Virginijus Jurkevičius | 1 | 14:51 |
2/3
66,67%
|
3/6
50,00%
|
0/0 |
1,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | -1,0 | 13,0 | 8,0 |
| Mantas Pavliukevičius | 1 | 19:32 |
1/5
20,00%
|
0/2
0,00%
|
1/2
50,00%
|
2,0 | 6,0 | 8,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | -5,0 | 3,0 | 4,0 |
| Kostas Lapinskas | 1 | 16:27 |
0/1
0,00%
|
0/0 |
0/0 |
0,0 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | -34,0 | 0,0 | 3,0 |
| Edgaras Pokanevič | 1 | 20:42 |
2/4
50,00%
|
1/7
14,29%
|
0/2
0,00%
|
0,0 | 3,0 | 3,0 | 2,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 2,0 | 4,0 | 0,0 | -9,0 | 7,0 | -1,0 |
| Paulius Kiaušas | 1 | 24:50 |
0/1
0,00%
|
0/2
0,00%
|
0/0 |
0,0 | 5,0 | 5,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | -19,0 | 0,0 | -2,0 |
| Romuald Kovger | 1 | 12:43 |
0/2
0,00%
|
0/0 |
0/0 |
1,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | -21,0 | 0,0 | -6,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Antakiai | 1 |
11/35
31,43%
|
6/26
23,08%
|
18/28
64,29%
|
6,0 | 38,0 | 44,0 | 10,0 | 26,0 | 6,0 | 4,0 | 15,0 | 24,0 | 1,0 | 58,0 | 51,0 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2022-03-23 | VK | Tobulėjimo akademija - Antakiai | 101 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2020-02-15 | VII | VVK - Antakiai | 66 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2024-12-02 | II Lyga | Antakiai - Moody's | 22 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2019-11-27 | VII | Antakiai - Tobulėjimo akademija | 21 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2026-01-26 | II Lyga | Bachtacor - Antakiai | 6 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-13 | III Lyga | BKK Vėjas - Antakiai | 58 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-13 | III Lyga | BKK Vėjas - Antakiai | 44 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-13 | III Lyga | BKK Vėjas - Antakiai | 10 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2026-10-13 | III Lyga | BKK Vėjas - Antakiai | 6 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-13 | III Lyga | BKK Vėjas - Antakiai | 4 |
| III Lyga reguliarusis etapas | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 54 |
| Pralaimėjimų | 96 |
| Pergalių procentas | 36,00% |
| Rungtynių | 150 |
| Pelnyta taškų | 9854 |
| Praleista taškų | 10857 |
| Efektyvumas | 8971 |
| Atkovoti kamuoliai | 6674 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 1746 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 4926 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 1816 |
| Perimti kamuoliai | 1284 |
| Blokuoti metimai | 242 |
| Klaidos | 2483 |
| Pražangos | 2417 |
| Išprovokuotos pražangos | 2495 |
| Techninės pražangos | 27 |