Komandos vadovas/treneris - Vytautas Petravičius
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
|
Tomas Narbutas |
2 | 174cm | 72kg | |
|
Audrius Tuinyla |
2 - 3 | 181cm | 85kg | |
|
Karolis Sorakas |
1 | 180cm | 80kg | |
|
Travis Knutson |
2 | 180cm | 81kg | |
| 2 |
Dalius Narbutas |
1 | 180cm | 70kg |
| 3 |
Mario Guzman |
1 | 172cm | 102kg |
| 9 |
Michael Iacono |
3 | 193cm | 95kg |
| 11 |
Kristian Mozes |
2 | 179cm | 80kg |
| 13 |
Emilijus Baltrūnas |
4 | 190cm | 95kg |
| 15 |
Kęstutis Garunkštis |
5 | 204cm | 100kg |
| 31 |
Jason Brown |
4 - 5 | 198cm | 120kg |
| 36 |
Dovydas Jameljanov |
2 | 175cm | 92kg |
| 40 |
Artūras Daugulis |
1 | 188cm | 100kg |
| 45 |
Tomas Augustauskas |
3 | 191cm | 85kg |
| 54 |
Vytautas Petravičius |
2 - 3 | 188cm | 86kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emilijus Baltrūnas | 1 | 31:32 |
3/3
100,00%
|
0/1
0,00%
|
1/1
100,00%
|
2,0 | 7,0 | 9,0 | 0,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | -13,0 | 7,0 | 18,0 |
| Kęstutis Garunkštis | 1 | 34:06 |
2/9
22,22%
|
1/6
16,67%
|
1/4
25,00%
|
0,0 | 14,0 | 14,0 | 1,0 | 2,0 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | -1,0 | 8,0 | 12,0 |
| Dovydas Jameljanov | 1 | 30:42 |
2/5
40,00%
|
2/5
40,00%
|
1/1
100,00%
|
1,0 | 0,0 | 1,0 | 2,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 3,0 | 4,0 | 0,0 | -4,0 | 11,0 | 4,0 |
| Mario Guzman | 1 | 34:45 |
1/4
25,00%
|
1/3
33,33%
|
0/2
0,00%
|
0,0 | 3,0 | 3,0 | 1,0 | 3,0 | 4,0 | 0,0 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | -2,0 | 5,0 | 3,0 |
| Kristian Mozes | 1 | 17:29 |
1/5
20,00%
|
0/1
0,00%
|
4/4
100,00%
|
0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | -1,0 | 6,0 | 2,0 |
| Tomas Augustauskas | 1 | 34:52 |
6/11
54,55%
|
0/7
0,00%
|
2/4
50,00%
|
0,0 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | -16,0 | 14,0 | -2,0 |
| Michael Iacono | 1 | 14:22 |
0/1
0,00%
|
0/0 |
0/0 |
0,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | -4,0 | 0,0 | -2,0 |
| Dalius Narbutas | 1 | 02:12 |
0/1
0,00%
|
0/2
0,00%
|
0/0 |
0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | -4,0 | 0,0 | -3,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Bachtacor | 1 |
15/39
38,46%
|
4/25
16,00%
|
9/16
56,25%
|
3,0 | 29,0 | 32,0 | 5,0 | 21,0 | 12,0 | 1,0 | 13,0 | 15,0 | 0,0 | 51,0 | 30,0 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2022-05-10 | VK | Sudervė TEAM - Bachtacor | 107 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2021-12-19 | VIII | Bachtacor - ARS Ingenii | 33 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2025-03-17 | I Lyga | Bachtacor - The Score | 75 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2025-01-20 | I Lyga | Bachtacor - The Score | 27 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2021-12-19 | VIII | Bachtacor - ARS Ingenii | 16 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2021-12-05 | VIII | Vilnius Majami - Bachtacor | 8 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-12 | III Lyga | Bachtacor - Šoninė linija | 51 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-12 | III Lyga | Bachtacor - Šoninė linija | 32 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-12 | III Lyga | Bachtacor - Šoninė linija | 5 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2026-10-12 | III Lyga | Bachtacor - Šoninė linija | 12 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-12 | III Lyga | Bachtacor - Šoninė linija | 1 |
| III Lyga reguliarusis etapas | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 58 |
| Pralaimėjimų | 36 |
| Pergalių procentas | 61,70% |
| Rungtynių | 94 |
| Pelnyta taškų | 6512 |
| Praleista taškų | 6156 |
| Efektyvumas | 7116 |
| Atkovoti kamuoliai | 4274 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 1188 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 3094 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 1439 |
| Perimti kamuoliai | 800 |
| Blokuoti metimai | 213 |
| Klaidos | 1373 |
| Pražangos | 1325 |
| Išprovokuotos pražangos | 1655 |
| Techninės pražangos | 18 |