Komandos vadovas - Justas Statulevičius
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
|
Mantas Zlatkauskas |
2 - 3 | 186cm | 80kg | |
|
Robertas Jasius |
3 | 190cm | 90kg | |
|
Simas Grigonis |
4 | 190cm | 80kg | |
|
Šarūnas Rapalis |
3 | 189cm | 90kg | |
|
Dovydas Zalieckas |
4 | 197cm | 90kg | |
|
Jonas Matelis |
2 | 177cm | 80kg | |
| 1 |
Darius Mockevičius |
1 | 190cm | 80kg |
| 7 |
Rolandas Vasiliauskas |
1 | 178cm | 80kg |
| 8 |
Andrius Semėnas |
2 | 195cm | 80kg |
| 10 |
Tomas Kairis |
5 | 195cm | 105kg |
| 12 |
Marius Jurevičius |
4 - 5 | 191cm | 85kg |
| 13 |
Justas Statulevičius |
3 - 4 | 190cm | 97kg |
| 24 |
Martynas Kulys |
1 | 180cm | 75kg |
| 25 |
Joris Simenas |
2 | 190cm | 80kg |
| 66 |
Rolandas Mocevičius |
3 | 187cm | 80kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marius Jurevičius | 1 | 28:07 |
4/9
44,44%
|
0/0 |
2/2
100,00%
|
10,0 | 6,0 | 16,0 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | -23,0 | 10,0 | 22,0 |
| Andrius Semėnas | 1 | 23:13 |
0/2
0,00%
|
2/5
40,00%
|
2/4
50,00%
|
0,0 | 5,0 | 5,0 | 0,0 | 4,0 | 4,0 | 0,0 | 3,0 | 6,0 | 0,0 | -19,0 | 8,0 | 9,0 |
| Justas Statulevičius | 1 | 19:49 |
2/7
28,57%
|
0/2
0,00%
|
2/3
66,67%
|
4,0 | 4,0 | 8,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | -16,0 | 6,0 | 7,0 |
| Rolandas Mocevičius | 1 | 33:08 |
3/8
37,50%
|
1/7
14,29%
|
1/1
100,00%
|
0,0 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 4,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | -21,0 | 10,0 | 5,0 |
| Rolandas Vasiliauskas | 1 | 13:26 |
0/2
0,00%
|
1/5
20,00%
|
0/0 |
3,0 | 1,0 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | -22,0 | 3,0 | 1,0 |
| Joris Simenas | 1 | 33:25 |
3/12
25,00%
|
1/7
14,29%
|
0/0 |
0,0 | 5,0 | 5,0 | 4,0 | 6,0 | 2,0 | 0,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | -17,0 | 9,0 | -3,0 |
| Martynas Kulys | 1 | 24:44 |
1/2
50,00%
|
1/8
12,50%
|
0/0 |
0,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | -26,0 | 5,0 | -3,0 |
| Tomas Kairis | 1 | 24:08 |
0/4
0,00%
|
0/1
0,00%
|
2/6
33,33%
|
2,0 | 2,0 | 4,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 4,0 | 3,0 | 0,0 | -16,0 | 2,0 | -6,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Lithoc | 1 |
13/46
28,26%
|
6/35
17,14%
|
9/16
56,25%
|
21,0 | 27,0 | 48,0 | 10,0 | 18,0 | 11,0 | 0,0 | 18,0 | 18,0 | 0,0 | 53,0 | 35,0 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2015-07-07 | VKL Vasara | Lithoc - Restrukt | 120 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2020-01-24 | III | Marijampolis - Lithoc | 65 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2018-05-03 | PČ | Lithoc - EY | 37 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2015-02-22 | III | Lithoc - Avedus | 31 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2017-01-29 | III | MRU - Lithoc | 11 |
| 2014-11-19 | III | Avedus - Lithoc | 11 |
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Marius Jurevičius | 2026-10-12 | Tėvai - Lithoc |
16
|
|
| Marius Jurevičius | 2022-03-30 | Lithoc - www.linges.lt |
16
|
|
| Marius Jurevičius | 2021-12-12 | Lithoc - draudimas.lt |
16
|
|
| Justas Statulevičius | 2019-11-10 | Lithoc - Marijampolis |
16
|
|
| Marius Jurevičius | 2019-01-17 | Lithoc - VKM 2001 |
16
|
|
| Mindaugas Lubys | 2018-01-22 | Anna Mesha - Lithoc |
16
|
|
| Laurynas Bernatavičius | 2017-11-15 | FNX - Lithoc |
16
|
|
| Marius Jurevičius | 2015-01-07 | Ramiu Veidu - Lithoc |
16
|
|
| Marius Jurevičius | 2014-11-12 | BC Suppleo - Lithoc |
16
|
|
| Justas Statulevičius | 2011-12-10 | SKM-95 - Lithoc |
16
|
|
| Justas Statulevičius | 2011-04-28 | Lithoc - Beasts |
16
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-12 | III Lyga | Tėvai - Lithoc | 53 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-12 | III Lyga | Tėvai - Lithoc | 48 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-12 | III Lyga | Tėvai - Lithoc | 10 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2026-10-12 | III Lyga | Tėvai - Lithoc | 11 |
| III Lyga reguliarusis etapas | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 166 |
| Pralaimėjimų | 181 |
| Pergalių procentas | 47,84% |
| Rungtynių | 347 |
| Pelnyta taškų | 23135 |
| Praleista taškų | 23093 |
| Efektyvumas | 23783 |
| Atkovoti kamuoliai | 14230 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 4190 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 9623 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 5450 |
| Perimti kamuoliai | 3521 |
| Blokuoti metimai | 986 |
| Klaidos | 5872 |
| Pražangos | 5502 |
| Išprovokuotos pražangos | 5190 |
| Techninės pražangos | 29 |