Komandos vadovas - Algirdas Erlickis
| Rungtyniauti negali | Nuobaudos data | |
|---|---|---|
| Danielius Kazlauskas | 2026-10-12 |
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
| 0 |
Gabriel Buzarevič |
2 | 183cm | 85kg |
| 2 |
Adomas Gražinis |
1 | 177cm | 65kg |
| 3 |
Simonas Birmantas |
2 | 184cm | 78kg |
| 15 |
Erikas Jatkūnas |
5 | 195cm | 102kg |
| 17 |
Algirdas Erlickis |
3 - 4 | 190cm | 95kg |
| 21 |
Vytautas Šimkus |
3 - 4 | 192cm | 90kg |
| 23 |
Kristijonas Raudys |
3 - 4 | 190cm | 105kg |
| 24 |
Nauris Robertas Steponavičius |
5 | 197cm | 110kg |
| 26 |
Danielius Kazlauskas |
2 | 181cm | 87kg |
| 91 |
Vilius Vyšniauskas |
1 | 183cm | 80kg |
| 95 |
Rytis Pilipūnas |
3 | 186cm | 95kg |
| 99 |
Kipras Dankevičius |
4 - 5 | 197cm | 100kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rytis Pilipūnas | 1 | 17:06 |
2/3
66,67%
|
0/0 |
5/5
100,00%
|
0,0 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 10,0 | 9,0 | 15,0 |
| Simonas Birmantas | 1 | 31:50 |
5/13
38,46%
|
1/6
16,67%
|
1/2
50,00%
|
3,0 | 8,0 | 11,0 | 2,0 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 16,0 | 14,0 | 13,0 |
| Gabriel Buzarevič | 1 | 20:01 |
2/3
66,67%
|
2/6
33,33%
|
0/0 |
1,0 | 3,0 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 4,0 | 10,0 | 9,0 |
| Vytautas Šimkus | 1 | 19:58 |
1/2
50,00%
|
0/5
0,00%
|
2/2
100,00%
|
2,0 | 4,0 | 6,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 5,0 | 4,0 | 7,0 |
| Danielius Kazlauskas | 1 | 27:43 |
4/9
44,44%
|
1/6
16,67%
|
0/0 |
2,0 | 7,0 | 9,0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 22,0 | 11,0 | 6,0 |
| Nauris Robertas Steponavičius | 1 | 24:29 |
2/9
22,22%
|
0/0 |
0/0 |
1,0 | 6,0 | 7,0 | 1,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | -2,0 | 4,0 | 3,0 |
| Adomas Gražinis | 1 | 25:43 |
1/5
20,00%
|
0/2
0,00%
|
2/2
100,00%
|
0,0 | 3,0 | 3,0 | 3,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | -3,0 | 4,0 | 1,0 |
| Algirdas Erlickis | 1 | 13:49 |
1/1
100,00%
|
0/0 |
0/0 |
0,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | -2,0 | 2,0 | 1,0 |
| Kipras Dankevičius | 1 | 19:21 |
1/4
25,00%
|
0/2
0,00%
|
0/0 |
0,0 | 4,0 | 4,0 | 0,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | -5,0 | 2,0 | -1,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Šoninė linija | 1 |
19/49
38,78%
|
4/27
14,81%
|
10/11
90,91%
|
9,0 | 40,0 | 49,0 | 10,0 | 18,0 | 7,0 | 3,0 | 15,0 | 12,0 | 0,0 | 60,0 | 54,0 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2026-05-28 | III Lyga Pavasaris | Last Minute - Šoninė linija | 105 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2026-04-19 | III Lyga Pavasaris | Šoninė linija - Maišiagala | 42 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2026-04-30 | III Lyga Pavasaris | Šoninė linija - New Generation | 63 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2026-04-30 | III Lyga Pavasaris | Šoninė linija - New Generation | 26 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2026-04-11 | III Lyga | BC Sakei Sakei - Šoninė linija | 16 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2026-02-12 | III Lyga | Šoninė linija - BC Exclusive | 7 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-12 | III Lyga | Bachtacor - Šoninė linija | 60 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-12 | III Lyga | Bachtacor - Šoninė linija | 49 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-12 | III Lyga | Bachtacor - Šoninė linija | 10 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2026-10-12 | III Lyga | Bachtacor - Šoninė linija | 7 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-12 | III Lyga | Bachtacor - Šoninė linija | 3 |
| III Lyga reguliarusis etapas | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 24 |
| Pralaimėjimų | 25 |
| Pergalių procentas | 48,98% |
| Rungtynių | 49 |
| Pelnyta taškų | 3487 |
| Praleista taškų | 3371 |
| Efektyvumas | 3577 |
| Atkovoti kamuoliai | 2323 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 688 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 1635 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 748 |
| Perimti kamuoliai | 462 |
| Blokuoti metimai | 122 |
| Klaidos | 832 |
| Pražangos | 941 |
| Išprovokuotos pražangos | 792 |
| Techninės pražangos | 1 |