2016-2017m.: VKL III Lyga - 12 vieta.
2015-2016m.: VKL II Lyga - 41 vieta.
VKL Taurė - 3 kvalifikacinis etapas.
Iki 2018m. vadinosi "SkyGym".
Treneris: Viktoras Azarkovas.
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
|
Irmantas Daleckis |
1 | 185cm | 85kg | |
| 0 |
Karolis Ruselevič |
2 - 3 | 192cm | 88kg |
| 1 |
Ernestas Varakauskas |
3 - 4 | 186cm | 92kg |
| 2 |
Audrius Drabavičius |
3 - 4 | 193cm | 95kg |
| 3 |
Mantas Marozas |
2 | 183cm | 80kg |
| 5 |
Domas Balčiūnas |
1 | 183cm | 93kg |
| 7 |
Mantas Statauskas |
2 | 183cm | 81kg |
| 8 |
Justas Meidus |
2 - 3 | 185cm | 85kg |
| 11 |
Marius Kazlauskas |
5 | 203cm | 100kg |
| 12 |
Manvydas Statauskas |
4 | 194cm | 85kg |
| 16 |
Simas Krikštanas |
2 | 182cm | 80kg |
| 20 |
Andrius Araminas |
5 | 197cm | 90kg |
| 23 |
Andrius Birulinas |
3 - 4 | 192cm | 98kg |
| 23 |
Karolis Laucė |
5 | 202cm | 96kg |
| 31 |
Ąžuolas Naujikas |
1 | 194cm | 95kg |
| 32 |
Gražvydas Balsevičius |
1 | 186cm | 73kg |
| 33 |
Giorgi Mačavariani |
3 - 4 | 183cm | 93kg |
| 47 |
Viktoras Azarkovas |
1 | 177cm | 79kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viktoras Azarkovas | 12 | 37:00 |
35/77
45,45%
|
35/109
32,11%
|
23/40
57,50%
|
2,0 | 7,6 | 9,6 | 4,8 | 5,6 | 1,7 | 0,1 | 1,8 | 3,2 | 0,1 | -2,1 | 16,5 | 17,3 |
| Marius Kazlauskas | 15 | 24:26 |
68/131
51,91%
|
0/0 |
23/36
63,89%
|
2,9 | 4,3 | 7,3 | 1,2 | 2,0 | 0,7 | 0,4 | 1,7 | 2,1 | 0,1 | -5,1 | 10,6 | 13,4 |
| Ernestas Varakauskas | 15 | 29:47 |
42/102
41,18%
|
36/113
31,86%
|
19/29
65,52%
|
2,1 | 5,1 | 7,2 | 2,3 | 2,2 | 1,5 | 0,5 | 2,2 | 1,9 | 0,0 | -7,3 | 14,1 | 13,3 |
| Audrius Drabavičius | 11 | 25:45 |
20/45
44,44%
|
17/47
36,17%
|
14/18
77,78%
|
1,5 | 5,9 | 7,5 | 1,2 | 2,0 | 0,6 | 0,1 | 0,7 | 1,7 | 0,0 | -6,6 | 9,5 | 12,5 |
| Manvydas Statauskas | 6 | 25:24 |
43/81
53,09%
|
3/7
42,86%
|
14/24
58,33%
|
2,2 | 4,0 | 6,2 | 1,5 | 2,5 | 1,0 | 0,2 | 2,2 | 3,3 | 0,0 | 6,0 | 18,2 | 17,0 |
| Andrius Birulinas | 8 | 27:07 |
22/49
44,90%
|
11/47
23,40%
|
11/17
64,71%
|
2,5 | 5,9 | 8,4 | 1,9 | 1,3 | 0,8 | 0,1 | 2,3 | 2,0 | 0,0 | -2,6 | 11,0 | 12,0 |
| Justas Meidus | 13 | 25:17 |
40/85
47,06%
|
14/55
25,45%
|
11/19
57,89%
|
1,4 | 2,7 | 4,1 | 1,8 | 2,1 | 0,9 | 0,2 | 2,5 | 1,8 | 0,1 | -8,5 | 10,2 | 7,2 |
| Giorgi Mačavariani | 11 | 20:48 |
24/56
42,86%
|
2/15
13,33%
|
5/9
55,56%
|
1,9 | 3,8 | 5,7 | 1,7 | 1,6 | 0,9 | 0,3 | 2,1 | 0,9 | 0,1 | -9,4 | 5,4 | 6,7 |
| Karolis Ruselevič | 7 | 25:32 |
18/39
46,15%
|
3/16
18,75%
|
7/17
41,18%
|
0,7 | 3,4 | 4,1 | 3,1 | 1,3 | 1,7 | 0,3 | 1,3 | 2,3 | 0,0 | -1,6 | 7,4 | 10,1 |
| Andrius Araminas | 5 | 15:23 |
7/15
46,67%
|
0/0 |
7/15
46,67%
|
2,0 | 2,2 | 4,2 | 0,6 | 0,2 | 0,4 | 0,0 | 1,4 | 1,8 | 0,0 | -1,2 | 4,2 | 6,4 |
| Karolis Laucė | 1 | 38:29 |
8/17
47,06%
|
0/1
0,00%
|
3/6
50,00%
|
7,0 | 14,0 | 21,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | -15,0 | 19,0 | 29,0 |
| Domas Balčiūnas | 9 | 16:34 |
4/17
23,53%
|
3/10
30,00%
|
2/5
40,00%
|
0,3 | 2,1 | 2,4 | 1,1 | 0,8 | 0,3 | 0,1 | 1,3 | 1,0 | 0,0 | -2,3 | 2,1 | 2,4 |
| Gražvydas Balsevičius | 1 | 35:41 |
3/5
60,00%
|
6/11
54,55%
|
0/0 |
0,0 | 5,0 | 5,0 | 1,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | -9,0 | 24,0 | 18,0 |
| Ąžuolas Naujikas | 1 | 31:54 |
5/7
71,43%
|
0/7
0,00%
|
1/1
100,00%
|
0,0 | 3,0 | 3,0 | 8,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | -5,0 | 11,0 | 9,0 |
| Irmantas Daleckis | 1 | 29:45 |
0/3
0,00%
|
1/1
100,00%
|
0/0 |
0,0 | 2,0 | 2,0 | 2,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | -5,0 | 3,0 | 1,0 |
| Mantas Marozas | 11 | 13:59 |
3/16
18,75%
|
2/17
11,76%
|
2/4
50,00%
|
0,7 | 0,9 | 1,6 | 1,1 | 1,4 | 0,3 | 0,0 | 0,7 | 0,5 | 0,0 | -0,4 | 1,3 | 0,0 |
| Simas Krikštanas | 1 | 19:46 |
0/2
0,00%
|
0/2
0,00%
|
1/2
50,00%
|
3,0 | 2,0 | 5,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 |
| Mantas Statauskas | 3 | 21:35 |
5/20
25,00%
|
0/2
0,00%
|
3/5
60,00%
|
0,7 | 1,3 | 2,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 1,3 | 2,0 | 0,0 | -10,3 | 4,3 | -2,3 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Ego Forte | 16 |
347/767
45,24%
|
133/460
28,91%
|
146/247
59,11%
|
14,1 | 33,8 | 47,9 | 15,4 | 17,3 | 7,3 | 1,7 | 14,0 | 15,0 | 0,3 | 77,4 | 80,5 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2016-04-29 | PČ | Ego Forte - VKL darbuotojai | 111 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-11-24 | III | Ego Forte - BC Sava Chebra | 50 |
| 2017-01-26 | III | Bebrusai - Ego Forte | 50 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2017-11-24 | III | Ego Forte - BC Sava Chebra | 66 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2019-02-01 | I + II | Ego Forte - Transcom | 35 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2017-10-27 | III | Ego Forte - Naudingi | 17 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-13 | III | Ego Forte - KK Ambicija | 7 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Viktoras Azarkovas | 2020-01-10 | VPP-Imperialstone.com - Ego Forte |
36
|
|
| Viktoras Azarkovas | 2018-11-30 | Ego Forte - Mad Lamb |
36
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Viktoras Azarkovas | 2020-01-10 | VPP-Imperialstone.com - Ego Forte |
35
|
|
| Andrius Birulinas | 2017-12-03 | Lyderiai - Ego Forte |
35
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Karolis Laucė | 2019-12-20 | Ego Forte - Ežerūnas II |
21
|
|
| Mantas Jankevičius | 2017-02-26 | Vaikinai - Ego Forte |
21
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Karolis Ruselevič | 2019-10-25 | Ego Forte - 2GEN |
12
|
|
| Viktoras Azarkovas | 2018-06-26 | Ego Forte - BC Versus |
12
|
|
| Viktoras Azarkovas | 2018-04-13 | Ego Forte - KK Ambicija |
12
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-02-28 | I + II | Ego Forte - Taurus | 99 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-12-15 | I + II | Vytenio Grąžtai - Ego Forte | 66 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2020-02-09 | I + II | Vytenio Grąžtai - Ego Forte | 62 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2020-03-08 | I + II | Geležinis Vilkas - Ego Forte | 28 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2020-01-18 | I + II | Geležinis Vilkas - Ego Forte | 15 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2020-02-07 | I + II | Ego Forte - Ežerūnas II | 5 |
| 2019-12-20 | I + II | Ego Forte - Ežerūnas II | 5 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 5 |
| Pralaimėjimų | 11 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 67 |
| Pralaimėjimų | 60 |
| Pergalių procentas | 52,76% |
| Rungtynių | 127 |
| Pelnyta taškų | 9728 |
| Praleista taškų | 9729 |
| Efektyvumas | 10388 |
| Atkovoti kamuoliai | 5801 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 1597 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 4204 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 1944 |
| Perimti kamuoliai | 1090 |
| Blokuoti metimai | 281 |
| Klaidos | 2295 |
| Pražangos | 1844 |
| Išprovokuotos pražangos | 2067 |
| Techninės pražangos | 43 |