2016-2017m.: VKL Vasaros Lyga 2 divizionas - 2 VIETA.
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
| 0 |
Irmantas Čiginskas |
2 | 180cm | 73kg |
| 0 |
Vytenis Namajūnas |
1 | 180cm | 80kg |
| 1 |
Mantas Bielinskas |
4 - 5 | 190cm | 110kg |
| 4 |
Ramūnas Beliūnas |
4 | 186cm | 83kg |
| 7 |
Edvinas Urkis |
1 | 183cm | 70kg |
| 8 |
Aivaras Rimkevičius |
2 | 185cm | 76kg |
| 11 |
Žilvinas Grušas |
4 | 192cm | 120kg |
| 13 |
Artūras Varna |
4 | 186cm | 86kg |
| 19 |
Raimundas Kalesnykas |
1 - 2 | 187cm | 83kg |
| 19 |
Vladislav Piskariov |
3 - 4 | 186cm | 90kg |
| 20 |
Tomas Laurinavičius |
1 | 188cm | 87kg |
| 24 |
Martynas Mažeika |
2 | 185cm | 90kg |
| 25 |
Mikas Arbočius |
3 | 191cm | 75kg |
| 34 |
Raimundas Arbočius |
5 | 200cm | 100kg |
| 99 |
Jonas Kumža |
3 | 187cm | 88kg |
| 99 |
Mindaugas Karoblis |
3 | 185cm | 80kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mantas Bielinskas | 8 | 29:40 |
32/55
58,18%
|
2/5
40,00%
|
17/38
44,74%
|
3,0 | 5,8 | 8,8 | 1,6 | 2,6 | 0,8 | 0,4 | 1,4 | 4,3 | 0,0 | 0,1 | 10,9 | 16,8 |
| Vladislav Piskariov | 5 | 37:10 |
28/56
50,00%
|
4/13
30,77%
|
25/29
86,21%
|
1,6 | 6,0 | 7,6 | 4,4 | 2,6 | 0,8 | 0,2 | 2,0 | 6,8 | 0,0 | 4,6 | 18,6 | 25,6 |
| Martynas Mažeika | 8 | 31:31 |
14/36
38,89%
|
31/97
31,96%
|
10/12
83,33%
|
0,3 | 5,0 | 5,3 | 2,3 | 3,0 | 1,8 | 0,0 | 1,3 | 1,5 | 0,1 | 1,9 | 16,4 | 11,6 |
| Jonas Kumža | 6 | 31:04 |
27/48
56,25%
|
7/20
35,00%
|
22/24
91,67%
|
0,7 | 2,8 | 3,5 | 3,8 | 3,2 | 0,8 | 0,3 | 3,3 | 3,0 | 0,0 | -3,5 | 16,2 | 15,2 |
| Tomas Laurinavičius | 6 | 23:56 |
15/25
60,00%
|
12/30
40,00%
|
0/0 |
1,5 | 4,7 | 6,2 | 1,3 | 2,0 | 1,5 | 0,0 | 2,2 | 0,7 | 0,0 | -4,5 | 11,0 | 11,8 |
| Edvinas Urkis | 6 | 32:45 |
10/33
30,30%
|
15/42
35,71%
|
4/9
44,44%
|
1,3 | 2,5 | 3,8 | 5,2 | 2,2 | 1,0 | 0,2 | 2,8 | 2,2 | 0,0 | 6,5 | 11,5 | 9,7 |
| Artūras Varna | 9 | 29:52 |
13/30
43,33%
|
3/28
10,71%
|
2/3
66,67%
|
1,9 | 3,6 | 5,4 | 2,3 | 1,4 | 0,4 | 0,1 | 1,4 | 0,7 | 0,0 | 1,7 | 4,1 | 5,4 |
| Žilvinas Grušas | 5 | 16:10 |
13/19
68,42%
|
2/5
40,00%
|
9/10
90,00%
|
1,0 | 2,6 | 3,6 | 1,4 | 1,2 | 0,2 | 0,0 | 3,0 | 1,4 | 0,0 | -5,6 | 8,2 | 8,6 |
| Raimundas Arbočius | 6 | 20:04 |
14/25
56,00%
|
0/0 |
1/1
100,00%
|
1,7 | 2,7 | 4,3 | 1,5 | 1,3 | 0,3 | 0,8 | 2,8 | 0,5 | 0,0 | -2,3 | 4,8 | 6,3 |
| Aivaras Rimkevičius | 2 | 33:39 |
3/9
33,33%
|
4/9
44,44%
|
2/4
50,00%
|
1,5 | 3,0 | 4,5 | 2,0 | 1,5 | 2,0 | 1,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | -16,0 | 10,0 | 9,5 |
| Mikas Arbočius | 3 | 06:50 |
3/5
60,00%
|
0/0 |
0/0 |
0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,7 | 0,7 | 0,3 | 0,3 | 0,7 | 0,0 | 0,0 | 4,7 | 2,0 | 2,3 |
| Raimundas Kalesnykas | 3 | 13:20 |
3/5
60,00%
|
0/5
0,00%
|
0/0 |
0,0 | 1,7 | 1,7 | 1,0 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | -11,7 | 2,0 | 1,3 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Thug Life | 9 |
175/346
50,58%
|
80/254
31,50%
|
92/130
70,77%
|
10,0 | 27,9 | 37,9 | 17,9 | 15,2 | 6,3 | 1,8 | 15,0 | 14,8 | 0,1 | 75,8 | 81,7 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-13 | VKL Vasara | Thug Life - BC Šarkai | 107 |
| 2019-11-24 | III | Thug Life - SK Centauras | 107 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-08-07 | VKL Vasara | Jamam - OPK - Thug Life | 36 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2018-01-18 | III | Naujininkų kiemas - Thug Life | 67 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2020-02-09 | III | Thug Life - BC Vilnius | 31 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2019-07-10 | VKL Vasara | Perkūno Oželiai - Thug Life | 22 |
| 2018-06-25 | VKL Vasara | Thug Life - BC Lavonai | 22 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-01-18 | III | Naujininkų kiemas - Thug Life | 7 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Martynas Mažeika | 2021-12-06 | Thug Life - BC Salininkai |
28
|
|
| Edvinas Urkis | 2020-03-08 | Thug Life - BC LIT |
28
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Vladislav Piskariov | 2021-12-12 | Thug Life - SK Centauras |
42
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Vladislav Piskariov | 2021-12-12 | Thug Life - SK Centauras |
14
|
|
| Povilas Kaminskas | 2020-08-18 | Thug Life - BC Salininkai |
14
|
|
| Ramūnas Beliūnas | 2019-07-17 | Thug Life - KK Kardinolai |
14
|
|
| Mantas Bielinskas | 2019-02-24 | Thug Life - BC Salininkai |
14
|
|
| Artūras Giedraitis | 2018-08-09 | Thug Life - Sudervė TEAM |
14
|
|
| Ignas Kurklietis | 2018-01-22 | Thug Life - BC Šalčininkai |
14
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Edvinas Urkis | 2021-12-06 | Thug Life - BC Salininkai |
9
|
|
| Edvinas Urkis | 2020-03-08 | Thug Life - BC LIT |
9
|
|
| Edvinas Urkis | 2019-03-24 | Thug Life - Avedus |
9
|
|
| Marius Taparauskas | 2018-01-18 | Naujininkų kiemas - Thug Life |
9
|
|
| Marius Taparauskas | 2017-12-20 | SK Meškos - Thug Life |
9
|
|
| Marius Taparauskas | 2017-10-16 | Thug Life - SK Meškos |
9
|
|
| Vytautas Radzevičius | 2017-08-21 | Ego Forte - Thug Life |
9
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2021-12-06 | V | Thug Life - BC Salininkai | 98 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2021-12-20 | V | SpaceJam - Thug Life | 64 |
| 2021-12-06 | V | Thug Life - BC Salininkai | 64 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2021-12-03 | V | ŽB - PS - Thug Life | 48 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2021-12-03 | V | ŽB - PS - Thug Life | 23 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2021-12-06 | V | Thug Life - BC Salininkai | 12 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2022-01-28 | V | Po Du Po Tris - Thug Life | 4 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 4 |
| Pralaimėjimų | 5 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 65 |
| Pralaimėjimų | 36 |
| Pergalių procentas | 64,36% |
| Rungtynių | 101 |
| Pelnyta taškų | 7502 |
| Praleista taškų | 6974 |
| Efektyvumas | 8417 |
| Atkovoti kamuoliai | 4358 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 1353 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 3005 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 1777 |
| Perimti kamuoliai | 907 |
| Blokuoti metimai | 192 |
| Klaidos | 1467 |
| Pražangos | 1458 |
| Išprovokuotos pražangos | 1659 |
| Techninės pražangos | 15 |