Komandos vadovas - Georgij Prichodko
Treneris - Georgij Prichodko
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
| 0 |
Rokas Urbelis |
4 - 5 | 195cm | 90kg |
| 4 |
Marius Sabonis |
1 | 182cm | 77kg |
| 6 |
Žanas Kanaševičius |
1 - 2 | 178cm | 75kg |
| 8 |
Matas Kairis |
2 - 4 | 186cm | 68kg |
| 10 |
Tomas Kairis |
5 | 195cm | 105kg |
| 13 |
Andžejus Zmejauskas |
3 | 186cm | 100kg |
| 20 |
Deividas Sanda |
5 | 195cm | 100kg |
| 23 |
Karolis Žilevičius |
2 | 183cm | 73kg |
| 33 |
Benas Kucevičius |
1 - 3 | 188cm | 91kg |
| 36 |
Georgij Prichodko |
2 - 3 | 180cm | 90kg |
| 85 |
Kazimieras Juozas Girdenis |
1 - 2 | 181cm | 76kg |
| 92 |
Žygimantas Šavelis |
1 | 178cm | 72kg |
| 99 |
Valdemar Narkevič |
3 | 197cm | 92kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kazimieras Juozas Girdenis | 1 | 21:58 |
4/6
66,67%
|
1/3
33,33%
|
4/5
80,00%
|
3,0 | 6,0 | 9,0 | 0,0 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 8,0 | 15,0 | 20,0 |
| Tomas Kairis | 1 | 20:25 |
3/6
50,00%
|
0/0 |
4/7
57,14%
|
3,0 | 5,0 | 8,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 4,0 | 0,0 | -3,0 | 10,0 | 15,0 |
| Deividas Sanda | 1 | 20:36 |
2/2
100,00%
|
2/4
50,00%
|
1/2
50,00%
|
0,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 5,0 | 11,0 | 10,0 |
| Žygimantas Šavelis | 1 | 13:58 |
3/5
60,00%
|
1/3
33,33%
|
2/3
66,67%
|
0,0 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | -5,0 | 11,0 | 9,0 |
| Žanas Kanaševičius | 1 | 25:59 |
2/8
25,00%
|
0/2
0,00%
|
3/7
42,86%
|
2,0 | 8,0 | 10,0 | 2,0 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 4,0 | 5,0 | 0,0 | 3,0 | 7,0 | 9,0 |
| Karolis Žilevičius | 1 | 20:07 |
2/4
50,00%
|
0/3
0,00%
|
2/4
50,00%
|
2,0 | 4,0 | 6,0 | 1,0 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | -8,0 | 6,0 | 5,0 |
| Georgij Prichodko | 1 | 16:59 |
1/3
33,33%
|
0/0 |
0/0 |
1,0 | 2,0 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 2,0 | 4,0 |
| Andžejus Zmejauskas | 1 | 19:22 |
1/6
16,67%
|
1/5
20,00%
|
1/2
50,00%
|
2,0 | 3,0 | 5,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | -6,0 | 6,0 | 3,0 |
| Marius Sabonis | 1 | 20:59 |
0/1
0,00%
|
2/3
66,67%
|
0/0 |
0,0 | 3,0 | 3,0 | 1,0 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | -6,0 | 6,0 | 3,0 |
| Valdemar Narkevič | 1 | 19:37 |
0/7
0,00%
|
1/3
33,33%
|
1/4
25,00%
|
4,0 | 1,0 | 5,0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 5,0 | 0,0 | - | 4,0 | 1,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| The Score | 1 |
18/48
37,50%
|
8/26
30,77%
|
18/34
52,94%
|
17,0 | 37,0 | 54,0 | 8,0 | 21,0 | 14,0 | 4,0 | 17,0 | 23,0 | 0,0 | 78,0 | 79,0 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2023-12-11 | II lyga | The Score - Transtira | 100 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2023-12-04 | II lyga | Aktyvi veikla - The Score | 37 |
| 2022-05-09 | VK | BC Last dance - The Score | 37 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2023-05-08 | VK BOTTOM Pavasario Taurė | Antakiai - The Score | 80 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2026-05-12 | II Lyga Pavasaris | Sudervė TEAM - The Score | 31 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2022-05-09 | VK | BC Last dance - The Score | 23 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2026-01-27 | I Lyga | VKSK - The Score | 9 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | II Lyga | The Score - Aktyvi veikla | 78 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | II Lyga | The Score - Aktyvi veikla | 54 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | II Lyga | The Score - Aktyvi veikla | 8 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | II Lyga | The Score - Aktyvi veikla | 14 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | II Lyga | The Score - Aktyvi veikla | 4 |
| II Lyga reguliarusis etapas | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 54 |
| Pralaimėjimų | 68 |
| Pergalių procentas | 44,26% |
| Rungtynių | 122 |
| Pelnyta taškų | 7841 |
| Praleista taškų | 8203 |
| Efektyvumas | 7017 |
| Atkovoti kamuoliai | 5552 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 1783 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 3770 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 1405 |
| Perimti kamuoliai | 1426 |
| Blokuoti metimai | 294 |
| Klaidos | 2127 |
| Pražangos | 2498 |
| Išprovokuotos pražangos | 2176 |
| Techninės pražangos | 35 |