Komandos treneris - Donatas Straižys
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Giedrius Vidzbelis |
1 - 2 | 175cm | 72kg |
| 7 |
Tomas Dvilevičius |
4 | 185cm | 92kg |
| 8 |
Kornelijus Pūkas |
3 - 4 | 185cm | 85kg |
| 12 |
Marius Aukštikalnis |
3 - 4 | 193cm | 81kg |
| 13 |
Vytautas Vidzbelis |
1 | 173cm | 60kg |
| 14 |
Kastytis Kiseliovas |
2 - 3 | 182cm | 80kg |
| 17 |
Artūras Pukys |
5 | 196cm | 120kg |
| 19 |
Tautvydas Šakys |
3 - 4 | 189cm | 100kg |
| 21 |
Gediminas Rauduvė |
2 | 185cm | 80kg |
| 23 |
Dainius Strakšys |
3 | 179cm | 90kg |
| 66 |
Donatas Strakšys |
4 - 5 | 192cm | 105kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomas Dvilevičius | 1 | 30:42 |
8/10
80,00%
|
0/1
0,00%
|
3/4
75,00%
|
4,0 | 8,0 | 12,0 | 1,0 | 5,0 | 3,0 | 1,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | -9,0 | 19,0 | 25,0 |
| Dainius Strakšys | 1 | 37:59 |
6/18
33,33%
|
5/15
33,33%
|
6/8
75,00%
|
3,0 | 8,0 | 11,0 | 3,0 | 6,0 | 3,0 | 0,0 | 5,0 | 9,0 | 0,0 | -11,0 | 33,0 | 24,0 |
| Marius Aukštikalnis | 1 | 21:20 |
3/4
75,00%
|
0/0 |
1/2
50,00%
|
0,0 | 6,0 | 6,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | -4,0 | 7,0 | 12,0 |
| Kastytis Kiseliovas | 1 | 31:36 |
0/0 |
2/8
25,00%
|
2/3
66,67%
|
0,0 | 6,0 | 6,0 | 1,0 | 2,0 | 4,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | -9,0 | 8,0 | 10,0 |
| Vytautas Vidzbelis | 1 | 23:51 |
4/10
40,00%
|
0/1
0,00%
|
1/1
100,00%
|
1,0 | 4,0 | 5,0 | 3,0 | 7,0 | 2,0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 9,0 | 4,0 |
| Kornelijus Pūkas | 1 | 28:49 |
1/3
33,33%
|
0/0 |
0/2
0,00%
|
4,0 | 1,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | -4,0 | 2,0 | 3,0 |
| Tautvydas Šakys | 1 | 25:43 |
0/1
0,00%
|
0/4
0,00%
|
1/2
50,00%
|
0,0 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | -5,0 | 1,0 | -5,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| BC Dešimt Batų | 1 |
22/46
47,83%
|
7/29
24,14%
|
14/22
63,64%
|
13,0 | 37,0 | 50,0 | 11,0 | 22,0 | 14,0 | 1,0 | 21,0 | 17,0 | 0,0 | 79,0 | 75,0 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2026-01-29 | III Lyga | BC Dešimt Batų - New Generation | 106 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2026-01-25 | III Lyga | BC Dešimt Batų - BC Sindikatas | 52 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2026-01-29 | III Lyga | BC Dešimt Batų - New Generation | 81 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2026-05-11 | II Lyga Pavasaris | KK Juoda Balta 2 - BC Dešimt Batų | 23 |
| 2025-12-21 | III Lyga | BC Exclusive - BC Dešimt Batų | 23 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2026-03-29 | III Lyga | BC Dešimt Batų - BC Sakei Sakei | 21 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2025-11-19 | III Lyga | New Generation - BC Dešimt Batų | 6 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Dainius Strakšys | 2026-10-11 | BC Dešimt Batų - KK Juoda Balta 2 |
33
|
|
| Artūras Pukys | 2026-05-11 | KK Juoda Balta 2 - BC Dešimt Batų |
33
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Tomas Dvilevičius | 2026-10-11 | BC Dešimt Batų - KK Juoda Balta 2 |
25
|
|
| Dainius Strakšys | 2026-05-30 | BC Dešimt Batų - KK Juoda Balta 2 |
25
|
|
| Donatas Strakšys | 2026-01-11 | BC Sakei Sakei - BC Dešimt Batų |
25
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Tomas Dvilevičius | 2026-10-11 | BC Dešimt Batų - KK Juoda Balta 2 |
12
|
|
| Artūras Pukys | 2026-02-18 | BC Dešimt Batų - Last Minute |
12
|
|
| Dainius Strakšys | 2026-01-11 | BC Sakei Sakei - BC Dešimt Batų |
12
|
|
| Dainius Strakšys | 2025-11-24 | Bachtacor - BC Dešimt Batų |
12
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | II Lyga | BC Dešimt Batų - KK Juoda Balta 2 | 79 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | II Lyga | BC Dešimt Batų - KK Juoda Balta 2 | 50 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | II Lyga | BC Dešimt Batų - KK Juoda Balta 2 | 11 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | II Lyga | BC Dešimt Batų - KK Juoda Balta 2 | 14 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | II Lyga | BC Dešimt Batų - KK Juoda Balta 2 | 1 |
| II Lyga reguliarusis etapas | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 20 |
| Pralaimėjimų | 8 |
| Pergalių procentas | 71,43% |
| Rungtynių | 28 |
| Pelnyta taškų | 2206 |
| Praleista taškų | 2128 |
| Efektyvumas | 2158 |
| Atkovoti kamuoliai | 1396 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 489 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 907 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 398 |
| Perimti kamuoliai | 351 |
| Blokuoti metimai | 56 |
| Klaidos | 496 |
| Pražangos | 573 |
| Išprovokuotos pražangos | 513 |
| Techninės pražangos | 5 |