Komandos vadovas/treneris - Vidmantas Narbutas
| Rungtyniauti negali | Nuobaudos data | |
|---|---|---|
| Laimis Bareikis | 2026-10-13 |
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
| 0 |
Juozas Kaliukevičius |
4 - 3 | 188cm | 90kg |
|
Dominykas Jakucevičius |
1 - 2 | 183cm | 78kg | |
|
Žilvinas Padoras |
4 - 5 | 197cm | 95kg | |
| 5 |
Vilius Bonkevičius |
1 - 2 | 182cm | 75kg |
| 6 |
Vidmantas Turskis |
3 - 4 | 194cm | 86kg |
| 9 |
Mindaugas Mackevičius |
2 - 3 | 191cm | 75kg |
| 12 |
Povilas Motiejūnas |
3 - 4 | 189cm | 110kg |
| 15 |
Tomas Romankevičius |
3 | 184cm | 80kg |
| 17 |
Laimis Bareikis |
3 - 4 | 186cm | 75kg |
| 28 |
Vidmantas Narbutas |
5 | 195cm | 84kg |
| 35 |
Rolandas Dešukas |
5 | 193cm | 87kg |
| 55 |
Virginijus Jurkevičius |
3 - 4 | 182cm | 99kg |
| 77 |
Daumantas Šilkus |
4 - 5 | 189cm | 110kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laimis Bareikis | 1 | 16:03 |
3/4
75,00%
|
0/1
0,00%
|
5/6
83,33%
|
1,0 | 3,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 3,0 | 1,0 | 2,0 | 11,0 | 15,0 |
| Povilas Motiejūnas | 1 | 19:03 |
0/1
0,00%
|
5/7
71,43%
|
0/0 |
2,0 | 2,0 | 4,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | -11,0 | 15,0 | 14,0 |
| Vilius Bonkevičius | 1 | 37:06 |
3/12
25,00%
|
2/16
12,50%
|
6/7
85,71%
|
0,0 | 4,0 | 4,0 | 7,0 | 2,0 | 4,0 | 0,0 | 3,0 | 6,0 | 0,0 | -10,0 | 18,0 | 10,0 |
| Daumantas Šilkus | 1 | 29:28 |
1/6
16,67%
|
1/3
33,33%
|
0/2
0,00%
|
2,0 | 7,0 | 9,0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | -22,0 | 5,0 | 4,0 |
| Virginijus Jurkevičius | 1 | 08:13 |
0/0 |
1/1
100,00%
|
0/0 |
0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 7,0 | 3,0 | 2,0 |
| Vidmantas Turskis | 1 | 16:11 |
0/1
0,00%
|
0/1
0,00%
|
0/0 |
0,0 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 4,0 | 0,0 | 1,0 |
| Mindaugas Mackevičius | 1 | 27:18 |
0/3
0,00%
|
1/6
16,67%
|
0/0 |
0,0 | 5,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | -6,0 | 3,0 | 0,0 |
| Vidmantas Narbutas | 1 | 16:30 |
0/2
0,00%
|
0/0 |
2/2
100,00%
|
0,0 | 4,0 | 4,0 | 0,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | -13,0 | 2,0 | -1,0 |
| Rolandas Dešukas | 1 | 15:19 |
0/1
0,00%
|
0/2
0,00%
|
0/0 |
0,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 5,0 | 0,0 | -1,0 |
| Tomas Romankevičius | 1 | 14:49 |
0/1
0,00%
|
0/1
0,00%
|
0/0 |
0,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | -6,0 | 0,0 | -3,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| New Generation | 1 |
7/31
22,58%
|
10/38
26,32%
|
13/17
76,47%
|
5,0 | 33,0 | 38,0 | 9,0 | 10,0 | 8,0 | 2,0 | 20,0 | 15,0 | 1,0 | 57,0 | 43,0 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2025-02-27 | II Lyga | New Generation - Transtira | 88 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2025-11-05 | III Lyga | BC Exclusive - New Generation | 42 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2023-11-08 | II lyga | New Generation - Antakiai | 67 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2023-11-29 | II lyga | VPX - New Generation | 24 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2025-02-09 | II Lyga | KK Juoda Balta 2 - New Generation | 19 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2025-12-10 | III Lyga | New Generation - BC Sakei Sakei | 10 |
| 2025-11-16 | III Lyga | BC Sindikatas - New Generation | 10 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-13 | II Lyga | Ignitis grupė - New Generation | 57 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-13 | II Lyga | Ignitis grupė - New Generation | 38 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-13 | II Lyga | Ignitis grupė - New Generation | 9 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2026-10-13 | II Lyga | Ignitis grupė - New Generation | 8 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-13 | II Lyga | Ignitis grupė - New Generation | 2 |
| II Lyga reguliarusis etapas | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 32 |
| Pralaimėjimų | 60 |
| Pergalių procentas | 34,78% |
| Rungtynių | 92 |
| Pelnyta taškų | 5888 |
| Praleista taškų | 6441 |
| Efektyvumas | 5580 |
| Atkovoti kamuoliai | 4071 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 1189 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 2903 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 1030 |
| Perimti kamuoliai | 890 |
| Blokuoti metimai | 361 |
| Klaidos | 1378 |
| Pražangos | 1539 |
| Išprovokuotos pražangos | 1518 |
| Techninės pražangos | 19 |