Komandos vadovas/treneris - Paulius Tamošauskas
Komandos kapitonas - Kiril Ševcov
| Rungtyniauti negali | Nuobaudos data | |
|---|---|---|
| Antanas Bartosevičius | 2026-10-11 |
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
|
Mindaugas Mikulėnas |
1 - 2 | 190cm | 83kg | |
|
Martynas Kleponis |
5 | 193cm | 107kg | |
| 1 |
Gediminas Juknys |
5 | 199cm | 104kg |
| 5 |
Ignas Talžūnas |
2 | 185cm | 95kg |
| 6 |
Lukas Ragauskas |
1 | 175cm | 74kg |
| 7 |
Donatas Strainys |
4 | 194cm | 97kg |
| 11 |
Kajus Kazakevičius |
2 - 3 | 192cm | 78kg |
| 19 |
Paulius Tamošauskas |
2 | 179cm | 78kg |
| 23 |
Andrius Čekavičius |
4 | 191cm | 95kg |
| 24 |
Antanas Bartosevičius |
4 - 5 | 191cm | 105kg |
| 32 |
Kiril Ševcov |
1 - 2 | 177cm | 78kg |
| 35 |
Lukas Valeika |
4 | 193cm | 90kg |
| 55 |
Patrikas Voicechovski |
2 - 3 | 187cm | 81kg |
| 69 |
Jonas Aukštikalnis |
3 | 190cm | 90kg |
| 77 |
Edvinas Ščerbukas |
1 | 190cm | 85kg |
| 91 |
Adomas Lukšys |
1 | 189cm | 93kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Edvinas Ščerbukas | 1 | 33:21 |
11/17
64,71%
|
2/4
50,00%
|
7/12
58,33%
|
1,0 | 6,0 | 7,0 | 0,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 4,0 | 7,0 | 0,0 | 19,0 | 35,0 | 28,0 |
| Kajus Kazakevičius | 1 | 36:24 |
2/2
100,00%
|
5/14
35,71%
|
6/8
75,00%
|
1,0 | 4,0 | 5,0 | 2,0 | 4,0 | 3,0 | 0,0 | 2,0 | 4,0 | 0,0 | 6,0 | 25,0 | 22,0 |
| Lukas Valeika | 1 | 19:31 |
3/7
42,86%
|
0/0 |
3/3
100,00%
|
3,0 | 5,0 | 8,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 5,0 | 4,0 | 0,0 | 13,0 | 9,0 | 14,0 |
| Antanas Bartosevičius | 1 | 17:35 |
2/4
50,00%
|
0/1
0,00%
|
3/5
60,00%
|
1,0 | 4,0 | 5,0 | 1,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 3,0 | 4,0 | 0,0 | 4,0 | 7,0 | 7,0 |
| Gediminas Juknys | 1 | 18:50 |
3/7
42,86%
|
0/0 |
0/0 |
3,0 | 5,0 | 8,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 5,0 | 6,0 | 6,0 |
| Patrikas Voicechovski | 1 | 22:44 |
1/5
20,00%
|
0/1
0,00%
|
4/4
100,00%
|
0,0 | 3,0 | 3,0 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | -11,0 | 6,0 | 6,0 |
| Jonas Aukštikalnis | 1 | 11:44 |
0/0 |
0/0 |
0/0 |
0,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | - | 0,0 | 1,0 |
| Andrius Čekavičius | 1 | 11:53 |
0/2
0,00%
|
0/0 |
0/0 |
1,0 | 2,0 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | - | 0,0 | 1,0 |
| Ignas Talžūnas | 1 | 12:26 |
1/1
100,00%
|
0/1
0,00%
|
2/5
40,00%
|
0,0 | 3,0 | 3,0 | 1,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 9,0 | 4,0 | -1,0 |
| Adomas Lukšys | 1 | 07:40 |
0/3
0,00%
|
0/0 |
1/2
50,00%
|
0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | -1,0 | 1,0 | -2,0 |
| Paulius Tamošauskas | 1 | 07:52 |
0/2
0,00%
|
0/0 |
0/0 |
0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | -4,0 | 0,0 | -5,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Vėjas United | 1 |
23/50
46,00%
|
7/21
33,33%
|
26/39
66,67%
|
14,0 | 41,0 | 55,0 | 12,0 | 22,0 | 6,0 | 1,0 | 28,0 | 25,0 | 0,0 | 93,0 | 88,0 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2025-11-26 | VK Taurė | Vėjas United - BKK Vėjas | 118 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2026-01-13 | I Lyga | KK Juoda Balta - Vėjas United | 45 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2025-11-26 | VK Taurė | Vėjas United - BKK Vėjas | 64 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2025-11-26 | VK Taurė | Vėjas United - BKK Vėjas | 32 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2025-11-26 | VK Taurė | Vėjas United - BKK Vėjas | 19 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2026-03-23 | I Lyga | Vėjas United - BC Vytis | 5 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Edvinas Ščerbukas | 2026-10-11 | Vėjas United - BC Dragon ball |
35
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Edvinas Ščerbukas | 2026-10-11 | Vėjas United - BC Dragon ball |
28
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | I Lyga | Vėjas United - BC Dragon ball | 93 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | I Lyga | Vėjas United - BC Dragon ball | 55 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | I Lyga | Vėjas United - BC Dragon ball | 12 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | I Lyga | Vėjas United - BC Dragon ball | 6 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | I Lyga | Vėjas United - BC Dragon ball | 1 |
| I Lyga reguliarusis etapas | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 17 |
| Pralaimėjimų | 13 |
| Pergalių procentas | 56,67% |
| Rungtynių | 30 |
| Pelnyta taškų | 2336 |
| Praleista taškų | 2215 |
| Efektyvumas | 2447 |
| Atkovoti kamuoliai | 1371 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 411 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 960 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 494 |
| Perimti kamuoliai | 276 |
| Blokuoti metimai | 46 |
| Klaidos | 489 |
| Pražangos | 573 |
| Išprovokuotos pražangos | 565 |
| Techninės pražangos | 3 |