| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
| 0 |
Žanas Kanaševičius |
1 - 2 | 178cm | 75kg |
| 1 |
Gustas Savickas |
2 - 3 | 190cm | 94kg |
| 3 |
Paulius Malinauskas |
1 | 181cm | 70kg |
| 4 |
Arnas Levinskas |
1 - 2 | 185cm | 81kg |
| 5 |
Arnas Kiškiūnas |
1 - 2 | 184cm | 74kg |
| 9 |
Mantas Garla |
1 - 2 | 185cm | 84kg |
| 11 |
Andrius Cicėnas |
4 - 5 | 190cm | 110kg |
| 13 |
Maiklas Mikulskis |
3 - 4 | 189cm | 75kg |
| 17 |
Eitautas Visockas |
4 | 196cm | 90kg |
| 19 |
Arminas Stočkus |
2 - 3 | 183cm | 90kg |
| 67 |
Karolis Prieskienis |
1 | 178cm | 75kg |
| 89 |
Edvin Milevski |
1 | 183cm | 88kg |
| 91 |
Svajūnas Akstinas |
3 - 4 | 190cm | 92kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žanas Kanaševičius | 7 | 33:02 |
40/78
51,28%
|
17/46
36,96%
|
21/34
61,76%
|
1,4 | 4,7 | 6,1 | 2,0 | 2,6 | 1,3 | 0,7 | 2,0 | 5,4 | 0,0 | -1,9 | 21,7 | 21,3 |
| Svajūnas Akstinas | 6 | 32:03 |
23/53
43,40%
|
2/12
16,67%
|
29/32
90,63%
|
2,3 | 7,2 | 9,5 | 1,5 | 3,0 | 1,0 | 0,3 | 2,8 | 4,7 | 0,0 | 0,8 | 13,5 | 17,5 |
| Edvin Milevski | 7 | 31:11 |
28/68
41,18%
|
0/1
0,00%
|
21/37
56,76%
|
2,4 | 7,4 | 9,9 | 1,7 | 2,6 | 0,4 | 0,1 | 3,0 | 4,3 | 0,0 | 4,1 | 11,0 | 13,7 |
| Karolis Prieskienis | 12 | 29:44 |
7/39
17,95%
|
8/39
20,51%
|
4/8
50,00%
|
1,5 | 3,8 | 5,3 | 3,4 | 2,7 | 1,8 | 0,3 | 1,4 | 1,1 | 0,0 | -11,5 | 3,5 | 5,8 |
| Arnas Levinskas | 6 | 29:02 |
29/59
49,15%
|
7/34
20,59%
|
10/18
55,56%
|
1,2 | 4,8 | 6,0 | 1,3 | 2,2 | 0,8 | 0,2 | 2,2 | 1,8 | 0,0 | -5,0 | 14,8 | 9,8 |
| Mantas Garla | 11 | 25:10 |
10/36
27,78%
|
13/59
22,03%
|
7/10
70,00%
|
1,0 | 4,7 | 5,7 | 2,2 | 2,4 | 1,2 | 0,0 | 1,8 | 0,9 | 0,0 | -8,5 | 6,0 | 5,0 |
| Eitautas Visockas | 2 | 20:21 |
10/18
55,56%
|
0/4
0,00%
|
2/3
66,67%
|
5,5 | 6,0 | 11,5 | 0,0 | 1,0 | 0,5 | 1,0 | 1,5 | 3,0 | 0,0 | -4,5 | 11,0 | 18,0 |
| Maiklas Mikulskis | 11 | 17:02 |
17/49
34,69%
|
0/15
0,00%
|
4/6
66,67%
|
1,5 | 2,7 | 4,3 | 0,3 | 1,5 | 0,7 | 0,2 | 0,9 | 0,7 | 0,1 | -9,5 | 3,5 | 2,7 |
| Andrius Cicėnas | 11 | 27:42 |
28/68
41,18%
|
0/22
0,00%
|
12/32
37,50%
|
2,1 | 2,6 | 4,7 | 0,3 | 2,6 | 0,8 | 0,0 | 2,5 | 2,5 | 0,0 | -11,7 | 6,2 | 2,0 |
| Gustas Savickas | 6 | 09:55 |
3/6
50,00%
|
2/5
40,00%
|
0/0 |
0,0 | 0,8 | 0,8 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | -4,5 | 2,0 | 1,0 |
| Arnas Kiškiūnas | 6 | 11:23 |
0/9
0,00%
|
2/17
11,76%
|
3/4
75,00%
|
0,7 | 0,8 | 1,5 | 0,2 | 0,3 | 0,5 | 0,0 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | -6,5 | 1,5 | -1,3 |
| Arminas Stočkus | 10 | 10:06 |
3/8
37,50%
|
0/9
0,00%
|
1/1
100,00%
|
0,3 | 0,4 | 0,7 | 0,2 | 1,3 | 0,2 | 0,1 | 0,6 | 0,2 | 0,0 | -6,7 | 0,7 | -1,2 |
| Paulius Malinauskas | 12 | 15:39 |
8/34
23,53%
|
3/17
17,65%
|
3/6
50,00%
|
0,6 | 0,8 | 1,3 | 0,3 | 1,2 | 0,2 | 0,1 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | -11,3 | 2,3 | -1,3 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Vilnius City | 12 |
206/525
39,24%
|
54/280
19,29%
|
117/191
61,26%
|
11,8 | 29,1 | 40,9 | 10,1 | 17,1 | 6,9 | 1,5 | 13,9 | 14,9 | 0,1 | 57,6 | 49,3 |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eitautas Visockas | 1 | 30:18 |
8/14
57,14%
|
1/6
16,67%
|
1/1
100,00%
|
4,0 | 3,0 | 7,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 2,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | -25,0 | 20,0 | 13,0 |
| Edvin Milevski | 1 | 31:36 |
8/21
38,10%
|
0/0 |
0/4
0,00%
|
4,0 | 8,0 | 12,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 4,0 | 4,0 | 1,0 | -31,0 | 16,0 | 13,0 |
| Andrius Cicėnas | 1 | 35:07 |
4/10
40,00%
|
3/10
30,00%
|
2/5
40,00%
|
3,0 | 3,0 | 6,0 | 1,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 4,0 | 5,0 | 0,0 | -33,0 | 19,0 | 7,0 |
| Karolis Prieskienis | 1 | 29:36 |
2/6
33,33%
|
0/4
0,00%
|
1/1
100,00%
|
2,0 | 5,0 | 7,0 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | -14,0 | 5,0 | 7,0 |
| Arminas Stočkus | 1 | 20:26 |
0/0 |
0/1
0,00%
|
0/0 |
1,0 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | -29,0 | 0,0 | 0,0 |
| Maiklas Mikulskis | 1 | 17:46 |
1/4
25,00%
|
0/0 |
0/1
0,00%
|
1,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | -29,0 | 2,0 | -1,0 |
| Arnas Kiškiūnas | 1 | 32:21 |
0/3
0,00%
|
0/4
0,00%
|
1/2
50,00%
|
2,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | -29,0 | 1,0 | -3,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Vilnius City | 1 |
23/58
39,66%
|
4/25
16,00%
|
5/14
35,71%
|
17,0 | 22,0 | 39,0 | 6,0 | 14,0 | 6,0 | 2,0 | 15,0 | 14,0 | 1,0 | 63,0 | 36,0 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2021-11-29 | VIII | Vilnius City - Egzistenciniai Klausimai | 79 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2021-11-07 | VIII | Co2 - Vilnius City | 42 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2021-11-07 | VIII | Co2 - Vilnius City | 54 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2021-11-18 | VIII | Aktyvi veikla - Vilnius City | 20 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2021-11-18 | VIII | Aktyvi veikla - Vilnius City | 15 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2021-12-16 | VIII | Vilnius City - Meridianas | 4 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Žanas Kanaševičius | 2021-11-29 | Vilnius City - Egzistenciniai Klausimai |
27
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Eitautas Visockas | 2022-01-03 | Vilniaus Vandenys - Vilnius City |
30
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Edvin Milevski | 2021-11-07 | Co2 - Vilnius City |
16
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Mantas Garla | 2022-01-30 | Vilnius City - Co2 |
8
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Karolis Prieskienis | 2022-01-30 | Vilnius City - Co2 |
4
|
|
| Andrius Cicėnas | 2021-11-18 | Aktyvi veikla - Vilnius City |
4
|
| Data | Komandos | Blokai | ||
|---|---|---|---|---|
| Eitautas Visockas | 2022-03-21 | Bachtacor - Vilnius City |
2
|
|
| Žanas Kanaševičius | 2021-12-16 | Vilnius City - Meridianas |
2
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2021-11-29 | VIII | Vilnius City - Egzistenciniai Klausimai | 79 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2021-11-07 | VIII | Co2 - Vilnius City | 42 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2021-11-07 | VIII | Co2 - Vilnius City | 54 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2021-11-18 | VIII | Aktyvi veikla - Vilnius City | 20 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2021-11-18 | VIII | Aktyvi veikla - Vilnius City | 15 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2021-12-16 | VIII | Vilnius City - Meridianas | 4 |
| Pabaigtuvių turnyras TOP 12 | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 5 |
| Pralaimėjimų | 7 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 5 |
| Pralaimėjimų | 8 |
| Pergalių procentas | 38,46% |
| Rungtynių | 13 |
| Pelnyta taškų | 754 |
| Praleista taškų | 942 |
| Efektyvumas | 628 |
| Atkovoti kamuoliai | 530 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 159 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 371 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 127 |
| Perimti kamuoliai | 89 |
| Blokuoti metimai | 20 |
| Klaidos | 219 |
| Pražangos | 182 |
| Išprovokuotos pražangos | 193 |
| Techninės pražangos | 2 |