| Komanda | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Antakiai |
1 | 30:22 |
0/3 0,00% |
1/6 16,67% |
9/10 90,00% |
2,0 | 9,0 | 11,0 | 3,0 | 8,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 8,0 | 0,0 | -16,0 | 12,0 | 18,0 |
| Komanda | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
KK Juoda Balta 2 |
1 | 30:34 |
3/7 42,86% |
2/6 33,33% |
3/7 42,86% |
0,0 | 2,0 | 2,0 | 4,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 3,0 | 15,0 | 11,0 |
| Komanda | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
KK Juoda Balta |
1 | 15:54 | 0/0 |
3/6 50,00% |
1/2 50,00% |
0,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | -12,0 | 10,0 | 10,0 |
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-10-13 | BKK Vėjas - Antakiai | 30:22 | 0/3 0,00% | 1/6 16,67% | 9/10 90,00% | 2 | 9 | 11 | 3 | 8 | 1 | 1 | 1 | 8 | 0 | -16 | 12 | 18 |
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | KK Juoda Balta - BC Vytis | 15:54 | 0/0 | 3/6 50,00% | 1/2 50,00% | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | -12 | 10 | 10 |
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | BC Dešimt Batų - KK Juoda Balta 2 | 30:34 | 3/7 42,86% | 2/6 33,33% | 3/7 42,86% | 0 | 2 | 2 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 15 | 11 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2024-05-06 | I spring | Geležinis Vilkas - KK Juoda Balta | 33 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2026-05-28 | III Lyga Pavasaris | Liejam - Aktyvi veikla | 28 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-13 | III Lyga | BKK Vėjas - Antakiai | 11 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2021-12-16 | VIII | Vilnius City - Meridianas | 9 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2025-03-29 | II Lyga | KK Juoda Balta 2 - Transtira | 5 |
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2026-10-13 | III Lyga | BKK Vėjas - Antakiai | 18 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | II Lyga | BC Dešimt Batų - KK Juoda Balta 2 | 15 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-13 | III Lyga | BKK Vėjas - Antakiai | 11 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | II Lyga | BC Dešimt Batų - KK Juoda Balta 2 | 4 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | II Lyga | BC Dešimt Batų - KK Juoda Balta 2 | 2 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-13 | III Lyga | BKK Vėjas - Antakiai | 1 |
| Statistinis rodiklis | Vidurkis | Viso |
|---|---|---|
| Sužaista rungtynių | 159 | |
| Efektyvumas | 6,0 | 957 |
| Pelnyta taškų | 8,2 | 1302 |
| Dvitaškiai | 33,83% | 137/405 |
| Tritaškiai | 29,09% | 297/1021 |
| Baudų metimai | 67,87% | 150/221 |
| Atkovota kamuolių | 3,2 | 509 |
| Rezultatyvių perdavimų | 2,2 | 355 |
| Perimta kamuolių | 0,9 | 150 |
| Blokuota metimų | 0,0 | 6 |
| Pražangų | 1,7 | 267 |
| Išprovokuota praž. | 1,6 | 259 |