| Rungtyniauti negali | Nuobaudos data | |
|---|---|---|
| Danielius Kazlauskas | 2026-10-12 |
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
| 0 |
Giedrius Judickas |
3 - 4 | 188cm | 95kg |
| 5 |
DARIUS KAZLAUSKAS |
4 | 180cm | 99kg |
| 7 |
Algirdas Erlickis |
3 - 4 | 190cm | 95kg |
| 12 |
Silvestras Zubrys |
2 - 3 | 18cm | 89kg |
| 14 |
AIVARAS ŠVAGERIS |
4 - 5 | 188cm | 105kg |
| 15 |
Erikas Jatkūnas |
5 | 195cm | 102kg |
| 23 |
Eimantas Dabrovolskas |
1 | 184cm | 79kg |
| 24 |
BALYS KESMINAS |
3 - 4 | 187cm | 91kg |
| 25 |
Markus Panskis |
1 | 182cm | 90kg |
| 26 |
Danielius Kazlauskas |
2 | 181cm | 87kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Erikas Jatkūnas | 10 | 31:46 |
39/82
47,56%
|
21/74
28,38%
|
24/48
50,00%
|
4,2 | 8,0 | 12,2 | 2,5 | 4,8 | 1,1 | 1,3 | 1,8 | 5,0 | 0,0 | -7,8 | 16,5 | 20,0 |
| Algirdas Erlickis | 10 | 28:03 |
32/75
42,67%
|
0/4
0,00%
|
14/28
50,00%
|
3,0 | 5,7 | 8,7 | 1,2 | 1,6 | 0,9 | 0,1 | 1,4 | 2,9 | 0,0 | -8,9 | 7,8 | 12,5 |
| Danielius Kazlauskas | 11 | 31:59 |
27/60
45,00%
|
17/79
21,52%
|
11/15
73,33%
|
0,6 | 2,9 | 3,5 | 2,9 | 2,4 | 1,6 | 0,0 | 1,4 | 1,0 | 0,1 | -11,2 | 10,5 | 6,9 |
| AIVARAS ŠVAGERIS | 11 | 25:57 |
28/55
50,91%
|
2/16
12,50%
|
7/14
50,00%
|
2,3 | 4,2 | 6,5 | 0,8 | 1,9 | 0,8 | 0,1 | 2,6 | 1,1 | 0,0 | -9,5 | 6,3 | 6,6 |
| Eimantas Dabrovolskas | 10 | 29:08 |
13/42
30,95%
|
10/48
20,83%
|
18/26
69,23%
|
1,2 | 2,3 | 3,5 | 2,0 | 2,4 | 1,1 | 0,2 | 1,6 | 2,0 | 0,0 | -13,0 | 7,4 | 4,7 |
| Markus Panskis | 11 | 27:43 |
8/22
36,36%
|
21/95
22,11%
|
4/7
57,14%
|
0,2 | 3,5 | 3,6 | 2,8 | 3,0 | 1,7 | 0,5 | 3,1 | 0,6 | 0,1 | -7,2 | 7,5 | 2,5 |
| Silvestras Zubrys | 6 | 23:02 |
0/4
0,00%
|
7/20
35,00%
|
0/0 |
0,2 | 0,8 | 1,0 | 0,8 | 0,8 | 0,3 | 0,2 | 0,5 | 0,2 | 0,0 | -3,3 | 3,5 | 1,8 |
| BALYS KESMINAS | 10 | 19:07 |
7/36
19,44%
|
0/4
0,00%
|
0/0 |
0,9 | 2,2 | 3,1 | 1,2 | 1,6 | 0,9 | 0,1 | 1,5 | 0,3 | 0,0 | -7,9 | 1,4 | 0,6 |
| DARIUS KAZLAUSKAS | 9 | 07:02 |
2/8
25,00%
|
0/2
0,00%
|
0/0 |
0,1 | 0,7 | 0,8 | 0,0 | 0,8 | 0,1 | 0,0 | 1,4 | 0,0 | 0,0 | -3,1 | 0,4 | -1,8 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| ŠVENTAS GRALIS | 11 |
156/384
40,63%
|
78/342
22,81%
|
78/138
56,52%
|
11,7 | 28,1 | 39,8 | 13,3 | 17,8 | 8,1 | 2,2 | 14,3 | 12,1 | 0,2 | 56,7 | 49,9 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-02-05 | VII | Gestas II - ŠVENTAS GRALIS | 79 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-10-27 | VII | ŠVENTAS GRALIS - draudimas.lt II | 39 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2022-01-23 | VII | ŠVENTAS GRALIS - BC PSLK | 55 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2021-12-05 | VII | VKSK - ŠVENTAS GRALIS | 20 |
| 2021-11-23 | VII | SKM - Naujanai - ŠVENTAS GRALIS | 20 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2021-11-23 | VII | SKM - Naujanai - ŠVENTAS GRALIS | 21 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2020-02-05 | VII | Gestas II - ŠVENTAS GRALIS | 5 |
| 2019-11-03 | VII | ŠVENTAS GRALIS - Egzistenciniai Klausimai | 5 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Danielius Kazlauskas | 2022-02-01 | Kavarskas - ŠVENTAS GRALIS |
25
|
|
| Erikas Jatkūnas | 2022-01-09 | ŠVENTAS GRALIS - Vilniaus Baldai |
25
|
|
| Erikas Jatkūnas | 2020-02-05 | Gestas II - ŠVENTAS GRALIS |
25
|
|
| Erikas Jatkūnas | 2020-01-12 | ŠVENTAS GRALIS - OZAS |
25
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Erikas Jatkūnas | 2022-01-09 | ŠVENTAS GRALIS - Vilniaus Baldai |
33
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Erikas Jatkūnas | 2022-01-23 | ŠVENTAS GRALIS - BC PSLK |
20
|
|
| Erikas Jatkūnas | 2022-01-09 | ŠVENTAS GRALIS - Vilniaus Baldai |
20
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Eimantas Dabrovolskas | 2021-12-16 | KK Kulkos - ŠVENTAS GRALIS |
7
|
|
| Danielius Kazlauskas | 2021-12-05 | VKSK - ŠVENTAS GRALIS |
7
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Markus Panskis | 2021-12-05 | VKSK - ŠVENTAS GRALIS |
6
|
|
| Markus Panskis | 2020-02-05 | Gestas II - ŠVENTAS GRALIS |
6
|
| Data | Komandos | Blokai | ||
|---|---|---|---|---|
| Erikas Jatkūnas | 2021-11-23 | SKM - Naujanai - ŠVENTAS GRALIS |
3
|
|
| Erikas Jatkūnas | 2020-02-22 | G TEAM - ŠVENTAS GRALIS |
3
|
|
| Erikas Jatkūnas | 2020-01-12 | ŠVENTAS GRALIS - OZAS |
3
|
|
| Markus Panskis | 2019-11-10 | ŠVENTAS GRALIS - UwB |
3
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2021-12-16 | VII | KK Kulkos - ŠVENTAS GRALIS | 72 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2021-11-14 | VII | KK Kulkos - ŠVENTAS GRALIS | 50 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2022-01-23 | VII | ŠVENTAS GRALIS - BC PSLK | 55 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2021-12-05 | VII | VKSK - ŠVENTAS GRALIS | 20 |
| 2021-11-23 | VII | SKM - Naujanai - ŠVENTAS GRALIS | 20 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2021-11-23 | VII | SKM - Naujanai - ŠVENTAS GRALIS | 21 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2021-12-05 | VII | VKSK - ŠVENTAS GRALIS | 4 |
| 2021-11-28 | VII | ŠVENTAS GRALIS - VPX | 4 |
| 2021-11-23 | VII | SKM - Naujanai - ŠVENTAS GRALIS | 4 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 3 |
| Pralaimėjimų | 8 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 9 |
| Pralaimėjimų | 20 |
| Pergalių procentas | 31,03% |
| Rungtynių | 29 |
| Pelnyta taškų | 1589 |
| Praleista taškų | 1794 |
| Efektyvumas | 1453 |
| Atkovoti kamuoliai | 1133 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 345 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 788 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 366 |
| Perimti kamuoliai | 236 |
| Blokuoti metimai | 70 |
| Klaidos | 500 |
| Pražangos | 395 |
| Išprovokuotos pražangos | 361 |
| Techninės pražangos | 5 |