Vyr.treneris: Otas Majeras.
2012 - 2013m. VKL B Lygos - RIND Taurės - ČEMPIONAI
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
| 0 |
Deividas Aukštuolis |
1 | 185cm | 90kg |
| 0 |
Darius Siaurusaitis |
2 | 175cm | 70kg |
| 0 |
Ernestas Racevič |
1 - 2 | 187cm | 91kg |
| 0 |
Juozas Miliauskas |
4 | 197cm | 120kg |
| 0 |
Sergėjus Michailovas |
2 | 175cm | 92kg |
| 0 |
Gytis Meškauskas |
1 | 181cm | 72kg |
| 0 |
Otas Majeras |
3 | 191cm | 90kg |
| 0 |
Algirdas Macijauskas |
3 | 192cm | 96kg |
| 0 |
Eimantas Kirkliauskas |
2 - 3 | 185cm | 90kg |
| 0 |
Jurgis Jurevičius |
2 | 183cm | 85kg |
| 0 |
Virmantas Jackus |
4 - 3 | 185cm | 97kg |
| 0 |
Vytautas Jackus |
4 | 195cm | 100kg |
| 0 |
Andrius Filipovas |
4 - 5 | 195cm | 115kg |
| 0 |
Arvydas Dakinevičius |
4 - 5 | 196cm | 110kg |
| 0 |
Aurelijus Butkus |
4 | 190cm | 110kg |
| 0 |
Ramūnas Barkauskis |
4 - 3 | 192cm | 93kg |
| 0 |
Marius Tenikaitis |
5 | 202cm | 110kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marius Tenikaitis | 16 | 35:38 |
129/258
50,00%
|
6/24
25,00%
|
48/73
65,75%
|
2,6 | 8,8 | 11,3 | 1,6 | 3,2 | 2,3 | 1,4 | 2,6 | 3,6 | 0,0 | - | 20,3 | 23,9 |
| Ernestas Racevič | 20 | 37:18 |
53/103
51,46%
|
39/123
31,71%
|
43/50
86,00%
|
0,5 | 5,5 | 6,0 | 3,9 | 2,5 | 2,6 | 0,1 | 2,0 | 3,5 | 0,0 | - | 13,3 | 17,9 |
| Deividas Aukštuolis | 19 | 36:45 |
63/122
51,64%
|
43/119
36,13%
|
39/49
79,59%
|
1,1 | 3,5 | 4,6 | 3,7 | 3,1 | 1,5 | 0,0 | 2,6 | 2,6 | 0,0 | - | 15,5 | 14,6 |
| Andrius Filipovas | 14 | 33:41 |
88/168
52,38%
|
0/4
0,00%
|
19/50
38,00%
|
3,3 | 6,9 | 10,2 | 2,4 | 2,8 | 0,9 | 0,1 | 2,3 | 3,6 | 0,0 | - | 13,9 | 17,9 |
| Otas Majeras | 15 | 35:26 |
45/95
47,37%
|
57/172
33,14%
|
22/28
78,57%
|
0,6 | 4,3 | 4,9 | 5,6 | 4,3 | 1,7 | 0,0 | 2,1 | 2,7 | 0,0 | - | 18,9 | 16,0 |
| Arvydas Dakinevičius | 15 | 13:53 |
12/33
36,36%
|
1/1
100,00%
|
6/8
75,00%
|
0,9 | 1,9 | 2,8 | 0,7 | 0,6 | 0,5 | 0,4 | 1,4 | 0,7 | 0,0 | - | 2,2 | 3,7 |
| Virmantas Jackus | 13 | 18:08 |
10/25
40,00%
|
1/5
20,00%
|
4/12
33,33%
|
1,0 | 2,2 | 3,2 | 1,5 | 0,8 | 0,7 | 0,0 | 2,1 | 0,5 | 0,0 | - | 2,1 | 3,1 |
| Algirdas Macijauskas | 9 | 24:17 |
27/65
41,54%
|
4/24
16,67%
|
8/12
66,67%
|
0,9 | 3,6 | 4,4 | 0,9 | 2,4 | 0,7 | 0,0 | 2,4 | 1,6 | 0,0 | - | 8,2 | 4,0 |
| Gytis Meškauskas | 11 | 18:18 |
5/15
33,33%
|
11/21
52,38%
|
1/2
50,00%
|
0,2 | 2,0 | 2,2 | 0,7 | 0,4 | 0,7 | 0,0 | 2,5 | 0,1 | 0,0 | - | 4,0 | 2,9 |
| Vytautas Jackus | 4 | 13:43 |
4/11
36,36%
|
0/3
0,00%
|
1/3
33,33%
|
1,8 | 2,3 | 4,0 | 2,0 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 1,3 | 0,8 | 0,0 | - | 2,3 | 4,8 |
| Darius Siaurusaitis | 7 | 09:26 |
1/4
25,00%
|
4/14
28,57%
|
0/0 |
0,1 | 1,1 | 1,3 | 0,3 | 0,6 | 0,1 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | - | 2,0 | 1,0 |
| Eimantas Kirkliauskas | 2 | 04:04 |
0/2
0,00%
|
0/0 |
2/2
100,00%
|
0,0 | 1,5 | 1,5 | 0,5 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | - | 1,0 | 1,0 |
| Jurgis Jurevičius | 2 | 09:39 |
0/0 |
0/3
0,00%
|
0/0 |
0,0 | 1,0 | 1,0 | 1,5 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | - | 0,0 | 1,0 |
| Sergėjus Michailovas | 3 | 01:01 |
0/0 |
0/0 |
0/0 |
0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | - | 0,0 | -0,3 |
| Juozas Miliauskas | 3 | 08:08 |
2/5
40,00%
|
0/0 |
0/0 |
0,0 | 2,7 | 2,7 | 0,0 | 1,3 | 0,0 | 0,0 | 2,3 | 0,0 | 0,0 | - | 1,3 | -0,7 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Vilniaus "SLK Patriotai" | 20 |
439/906
48,45%
|
166/513
32,36%
|
193/289
66,78%
|
9,9 | 31,7 | 41,5 | 17,5 | 16,1 | 9,5 | 1,6 | 15,5 | 15,3 | 0,0 | 78,5 | 86,8 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2014-03-10 | TOP SPORT - ELITO LYGA | "Kauno Autobusai" - Vilniaus "SLK Patriotai" | 111 |
| 2011-11-15 | I + II | Vilniaus "SLK Patriotai" - BC Šalčininkai | 111 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2012-12-18 | I + II | Vilniaus "SLK Patriotai" - BC Pilaitė | 48 |
| 2011-11-29 | I + II | SK Skurdas - Vilniaus "SLK Patriotai" | 48 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2012-03-13 | I + II | Vilniaus "SLK Patriotai" - VSC – Medžio centras | 64 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2012-10-25 | I + II | FNX - Vilniaus "SLK Patriotai" | 35 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2011-12-06 | I + II | Vilniaus "SLK Patriotai" - SK Skurdas | 27 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2013-04-30 | I + II | Vilniaus "SLK Patriotai" - FELIX | 6 |
| 2012-11-20 | I + II | Vilniaus "SLK Patriotai" - Čiančia - Apsaugos Spektras | 6 |
| 2012-10-25 | I + II | FNX - Vilniaus "SLK Patriotai" | 6 |
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Marius Tenikaitis | 2014-02-18 | Vilniaus "SLK Patriotai" - Vilniaus Kolegija |
46
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Andrius Filipovas | 2014-02-09 | Kauno "Sporto manija" - Vilniaus "SLK Patriotai" |
18
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Otas Majeras | 2014-05-13 | Vilniaus "SLK Patriotai" - Vilniaus "Pazintysxxx.com" |
11
|
|
| Otas Majeras | 2012-10-25 | FNX - Vilniaus "SLK Patriotai" |
11
|
|
| Otas Majeras | 2011-11-29 | SK Skurdas - Vilniaus "SLK Patriotai" |
11
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2014-03-10 | TOP SPORT - ELITO LYGA | "Kauno Autobusai" - Vilniaus "SLK Patriotai" | 111 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2014-06-11 | TOP SPORT - ELITO LYGA | Tegra - Vilniaus "SLK Patriotai" | 62 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2014-02-18 | TOP SPORT - ELITO LYGA | Vilniaus "SLK Patriotai" - Vilniaus Kolegija | 54 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2014-03-10 | TOP SPORT - ELITO LYGA | "Kauno Autobusai" - Vilniaus "SLK Patriotai" | 28 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2013-12-01 | TOP SPORT - ELITO LYGA | Kauno "Banga" - Vilniaus "SLK Patriotai" | 15 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2014-03-04 | TOP SPORT - ELITO LYGA | Prienų "Rūdupis - 2 - Vilniaus "SLK Patriotai" | 4 |
| Dėl trečios vietos Vilniaus zona | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| Pusfinalis (Vilniaus zona) | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| PLAY - OFF: 1/4 Finalo | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 2 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 7 |
| Pralaimėjimų | 11 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 43 |
| Pralaimėjimų | 28 |
| Pergalių procentas | 60,56% |
| Rungtynių | 71 |
| Pelnyta taškų | 5567 |
| Praleista taškų | 5284 |
| Efektyvumas | 6136 |
| Atkovoti kamuoliai | 2877 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 827 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 2050 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 1235 |
| Perimti kamuoliai | 771 |
| Blokuoti metimai | 116 |
| Klaidos | 1212 |
| Pražangos | 1210 |
| Išprovokuotos pražangos | 1213 |
| Techninės pražangos | 4 |