VSC – Medžio centras
VSC – Medžio centras
Namų salė: Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras. Kalvarijų g. 159

Vyr. treneris: Simas Pociūnas.

# Žaidėjas Pozicija Ūgis Svoris
0 Tadas Gaižauskas
1 1984cm 84kg
0 Arnoldas Vagneris
1 185cm 82kg
0 Vadimas Maksimenka
2 192cm 76kg
0 Paulius Tuzikas
1 185cm 78kg
3 Artiom Lisovskij
1 182cm 80kg
5 Dovydas Petrauskas
4 - 5 194cm 100kg
7 Žilvinas Bendoraitis
3 187cm 88kg
8 Marius Staniulis
2 189cm 88kg
9 Ernestas Racevič
1 - 2 187cm 91kg
10 Arminas Žilionis
4 - 5 198cm 91kg
11 Vilius Viršilas
4 195cm 90kg
13 Matas Mankevičius
3 - 4 190cm 82kg
15 Jonas Navakas
5 196cm 95kg
21 Ignas Kalesnykas
2 - 3 187cm 85kg
41 Gintautas Martinaitis
4 199cm 91kg
VSC – Medžio centras

I + II Lyga

Žaidėjas GP min 2PT 3PT BM OR DR TR AS TO ST BS PF RF TF +/- Pts Ef
Dovydas Petrauskas 19 00:00 92/159
57,86%
3/11
27,27%
23/40
57,50%
3,5 3,2 6,7 1,3 1,8 1,6 0,7 2,1 2,0 0,0 - 11,4 15,0
Žilvinas Bendoraitis 22 00:00 26/45
57,78%
68/183
37,16%
11/17
64,71%
1,3 3,5 4,7 2,8 2,3 2,1 0,0 1,8 1,0 0,0 - 12,1 12,3
Ernestas Racevič 17 00:00 42/87
48,28%
18/59
30,51%
34/49
69,39%
1,2 1,6 2,8 3,9 2,3 2,5 0,0 0,8 2,3 0,0 - 10,1 12,6
Jonas Navakas 21 00:00 102/213
47,89%
1/11
9,09%
19/32
59,38%
1,7 3,5 5,2 0,8 2,1 1,5 0,5 3,2 1,6 0,0 - 10,8 8,7
Tadas Gaižauskas 15 00:00 37/80
46,25%
11/43
25,58%
37/57
64,91%
0,7 2,5 3,3 4,5 3,5 1,1 0,1 2,3 3,5 0,0 - 9,6 10,0
Marius Staniulis 14 00:00 48/107
44,86%
18/60
30,00%
6/13
46,15%
1,9 4,1 6,0 2,3 2,6 2,4 0,3 2,7 1,6 0,0 - 11,1 10,6
Matas Mankevičius 20 00:00 38/89
42,70%
1/4
25,00%
11/20
55,00%
1,6 2,2 3,8 0,8 0,9 0,8 0,3 1,7 1,0 0,0 - 4,5 5,4
Arnoldas Vagneris 17 00:00 37/81
45,68%
0/11
0,00%
15/24
62,50%
1,1 1,8 2,8 2,1 1,9 1,1 0,1 1,4 1,2 0,0 - 5,2 5,5
Paulius Tuzikas 8 00:00 19/45
42,22%
13/30
43,33%
9/10
90,00%
1,4 1,5 2,9 1,9 0,9 1,5 0,1 3,3 1,5 0,0 - 10,8 9,0
Arminas Žilionis 9 00:00 13/24
54,17%
1/2
50,00%
2/5
40,00%
1,4 2,9 4,3 1,3 0,8 1,0 0,8 1,9 0,9 0,0 - 3,4 7,4
Gintautas Martinaitis 13 00:00 24/60
40,00%
1/2
50,00%
3/6
50,00%
1,5 1,6 3,2 0,5 1,4 0,8 0,8 1,8 0,7 0,0 - 4,2 3,8
Vadimas Maksimenka 11 00:00 20/50
40,00%
5/15
33,33%
11/14
78,57%
0,5 0,9 1,5 0,5 1,2 0,5 0,0 1,1 1,0 0,0 - 6,0 3,3
Ignas Kalesnykas 21 00:00 18/60
30,00%
11/50
22,00%
1/6
16,67%
0,6 1,2 1,9 1,0 0,9 0,6 0,0 0,7 0,5 0,0 - 3,3 1,6
Vilius Viršilas 8 00:00 13/26
50,00%
0/2
0,00%
1/4
25,00%
0,3 1,5 1,8 0,5 0,9 0,1 0,4 1,5 0,8 0,0 - 3,4 2,3
Artiom Lisovskij 5 00:00 2/4
50,00%
1/6
16,67%
0/0
0,6 1,0 1,6 0,4 1,2 0,4 0,0 0,6 0,2 0,0 - 1,4 0,8
Komandinė GP min 2PT 3PT BM OR DR TR AS TO ST BS PF RF TF +/- Pts Ef
VSC – Medžio centras 22 531/1130
46,99%
152/489
31,08%
183/297
61,62%
13,9 23,5 37,5 17,5 17,4 13,0 2,6 18,0 14,0 0,0 77,3 78,7
GP Žaidė rungtynių
2PT Dvitaškiai (pataikyta/mesta)
3PT Tritaškiai (pataikyta/mesta)
BM Baudų metimai (pataikyta/mesta)
OR Atkovota kamuolių puolime
DR Atkovota kamuolių ginyboj
TR Viso atkovuota kamuolių
AS Rezultatyvūs perdavimai
TO Prarasti kamiuoliai
ST Perimti kamuoliai
BS Blokuoti metimai
PF Asmeninės pražangos
RF Išprovokuotos pražangos
TF Techninės pražangos
TTF Komandai skirtos techninės
+/- Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje
Pts Pelnyta taškų
Ef Efektyvumo koeficientas
I + II Lyga
2012-04-12 (Ketvirtadienis)
2012-04-06 (Penktadienis)
2012-03-25 (Sekmadienis)
2 etapas TOP ir BOTTOM grupės
2012-03-13 (Antradienis)
2012-03-05 (Pirmadienis)
2012-02-27 (Pirmadienis)
2012-02-13 (Pirmadienis)
2 etapas TOP ir BOTTOM grupės
2012-02-09 (Ketvirtadienis)
2012-01-29 (Sekmadienis)
2012-01-23 (Pirmadienis)
2012-01-16 (Pirmadienis)
2012-01-08 (Sekmadienis)
2011-12-19 (Pirmadienis)
2011-12-13 (Antradienis)
2011-12-08 (Ketvirtadienis)
2011-11-28 (Pirmadienis)
2011-11-21 (Pirmadienis)
2011-11-15 (Antradienis)
2011-11-13 (Sekmadienis)
2011-11-07 (Pirmadienis)
2011-10-27 (Ketvirtadienis)
2011-10-17 (Pirmadienis)

Daugiausia pelnytų taškų

Mažiausiai praleistų taškų

Atkovoti kamuoliai

Rezultatyvūs perdavimai

Data Lyga Komandos Rez. perdavimai
2012-01-08 I + II BC DRAUGAI - VSC – Medžio centras 35

Perimti kamuoliai

Blokuoti metimai

Daugiausia pelnytų taškų

Didžiausias efektyvumas

Daugiausia atkovotų kamuolių

Daugiausia rezultatyvių perdavimų

Daugiausia perimtų kamuolių

Daugiausia blokuotų metimų

Daugiausia pelnytų taškų

Mažiausiai praleistų taškų

Atkovoti kamuoliai

Rezultatyvūs perdavimai

Data Lyga Komandos Rez. perdavimai
2012-01-08 I + II BC DRAUGAI - VSC – Medžio centras 35

Perimti kamuoliai

Blokuoti metimai

Komandos VSC – Medžio centras rekordininkai

<
>
I + II Lyga
Atkrintamosios varžybos
Pergalių 1
Pralaimėjimų 1
2 etapas TOP ir BOTTOM grupės
Pergalių 2
Pralaimėjimų 4
Reguliarusis sezonas
Pergalių 10
Pralaimėjimų 4
Pasiekimai
Per VKL istoriją
Pergalių 13
Pralaimėjimų 9
Pergalių procentas 59,09%
Rungtynių 22
Pelnyta taškų 1701
Praleista taškų 1544
Efektyvumas 1732
Atkovoti kamuoliai 824
Puolime atkovoti kamuoliai 306
Gynyboje atkovoti kamuoliai 518
Rezultatyvūs perdavimai 384
Perimti kamuoliai 286
Blokuoti metimai 58
Klaidos 383
Pražangos 395
Išprovokuotos pražangos 307
Techninės pražangos 0

Komentarai