2015-2016m.: VKL II Lyga - 27 vieta.
VKL Taurė - 3 kvalifikacijos etapas.
Treneris: Andrius Palinavičius.
2010 - 2011m.: VKL - Basketnews.lt Iššūkio Didžioji Taurė - 1/4 finalo.
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
|
Aurimas Juchnevičius |
3 - 4 | 193cm | 86kg | |
| 2 |
Andrius Palinavičius |
5 | 197cm | 130kg |
| 3 |
Mindaugas Riškus |
1 | 178cm | 78kg |
| 5 |
Tadas Markilevičius |
4 | 198cm | 95kg |
| 6 |
Arnoldas Juchnevičius |
4 | 190cm | 95kg |
| 7 |
Karolis Likas |
4 | 193cm | 100kg |
| 8 |
Julius Lisauskas |
2 | 184cm | 95kg |
| 9 |
Marius Dubininkas |
1 | 185cm | 88kg |
| 10 |
Žilvinas Grušas |
4 | 192cm | 120kg |
| 12 |
Tautvydas Pečiulis |
196cm | 112kg | |
| 13 |
Rokas Lukoševičius |
2 | 188cm | 90kg |
| 20 |
Virginijus Kernagys |
3 | 189cm | 93kg |
| 21 |
Rokas Grauslys |
1 | 182cm | 98kg |
| 55 |
Tautvydas Milašas |
1 | 185cm | 75kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arnoldas Juchnevičius | 19 | 29:33 |
31/53
58,49%
|
74/184
40,22%
|
24/31
77,42%
|
0,6 | 3,8 | 4,4 | 3,0 | 2,1 | 0,5 | 0,1 | 1,8 | 1,6 | 0,1 | 1,8 | 16,2 | 14,6 |
| Žilvinas Grušas | 13 | 27:30 |
62/109
56,88%
|
9/24
37,50%
|
39/49
79,59%
|
2,1 | 4,2 | 6,2 | 2,6 | 2,8 | 1,7 | 0,2 | 2,5 | 3,7 | 0,0 | 1,3 | 14,6 | 18,2 |
| Marius Dubininkas | 14 | 28:43 |
65/132
49,24%
|
21/52
40,38%
|
18/29
62,07%
|
1,1 | 3,6 | 4,8 | 3,3 | 4,1 | 1,4 | 0,1 | 2,5 | 3,1 | 0,1 | 1,7 | 15,1 | 13,4 |
| Julius Lisauskas | 14 | 31:33 |
42/111
37,84%
|
12/34
35,29%
|
34/38
89,47%
|
0,9 | 4,4 | 5,2 | 3,5 | 3,2 | 1,0 | 0,0 | 1,1 | 2,6 | 0,1 | -5,3 | 11,0 | 12,1 |
| Aurimas Juchnevičius | 12 | 30:00 |
37/71
52,11%
|
13/52
25,00%
|
8/13
61,54%
|
1,4 | 5,8 | 7,2 | 3,7 | 3,2 | 0,8 | 0,7 | 2,2 | 1,8 | 0,0 | 0,5 | 10,1 | 12,3 |
| Tadas Markilevičius | 8 | 26:44 |
32/73
43,84%
|
2/9
22,22%
|
25/39
64,10%
|
2,8 | 5,3 | 8,0 | 2,0 | 1,9 | 1,3 | 0,4 | 1,8 | 4,6 | 0,0 | -1,8 | 11,9 | 16,8 |
| Tautvydas Pečiulis | 13 | 20:28 |
27/60
45,00%
|
4/7
57,14%
|
11/18
61,11%
|
1,7 | 4,1 | 5,8 | 1,5 | 0,8 | 0,5 | 0,3 | 1,0 | 1,4 | 0,0 | -2,2 | 5,9 | 10,2 |
| Andrius Palinavičius | 14 | 24:58 |
15/52
28,85%
|
11/35
31,43%
|
6/10
60,00%
|
1,3 | 5,6 | 6,9 | 1,9 | 1,9 | 0,4 | 0,1 | 1,6 | 1,3 | 0,0 | -3,9 | 4,9 | 7,4 |
| Tautvydas Milašas | 16 | 25:08 |
29/69
42,03%
|
16/48
33,33%
|
8/14
57,14%
|
0,8 | 2,8 | 3,6 | 1,8 | 2,6 | 1,1 | 0,1 | 1,9 | 0,9 | 0,0 | 0,9 | 7,1 | 5,3 |
| Virginijus Kernagys | 6 | 12:08 |
11/14
78,57%
|
5/9
55,56%
|
1/2
50,00%
|
0,3 | 0,7 | 1,0 | 0,7 | 0,3 | 0,5 | 0,0 | 0,3 | 0,2 | 0,0 | 1,8 | 6,3 | 6,7 |
| Karolis Likas | 16 | 15:47 |
4/24
16,67%
|
2/6
33,33%
|
4/12
33,33%
|
0,4 | 2,2 | 2,6 | 0,8 | 0,7 | 0,4 | 0,1 | 1,8 | 0,9 | 0,0 | -1,6 | 1,1 | 1,4 |
| Rokas Grauslys | 10 | 09:52 |
3/7
42,86%
|
1/10
10,00%
|
3/4
75,00%
|
0,5 | 0,5 | 1,0 | 0,9 | 0,3 | 0,7 | 0,0 | 1,4 | 0,4 | 0,0 | -0,1 | 1,2 | 1,1 |
| Mindaugas Riškus | 8 | 08:03 |
5/11
45,45%
|
0/3
0,00%
|
1/4
25,00%
|
0,5 | 0,5 | 1,0 | 0,5 | 1,6 | 0,8 | 0,1 | 1,1 | 0,5 | 0,0 | -2,6 | 1,4 | 0,0 |
| Rokas Lukoševičius | 14 | 11:04 |
2/7
28,57%
|
2/15
13,33%
|
0/0 |
0,1 | 1,0 | 1,1 | 0,5 | 0,8 | 0,0 | 0,0 | 0,5 | 0,1 | 0,0 | -6,4 | 0,7 | -0,1 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| NORMALIOK | 20 |
365/793
46,03%
|
172/488
35,25%
|
182/263
69,20%
|
8,9 | 29,4 | 38,3 | 17,8 | 17,6 | 6,9 | 1,4 | 14,3 | 14,6 | 0,2 | 71,4 | 77,2 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2016-03-16 | II | NORMALIOK - Kažkur Matyti | 108 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2014-10-29 | II | NORMALIOK - ITR Grupė | 36 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2015-01-21 | II | NORMALIOK - Socialinių MK | 62 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2015-02-04 | II | NORMALIOK - BRAZZERS | 31 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2012-02-09 | I + II | NORMALIOK - VALSVA | 17 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2014-11-19 | II | NORMALIOK - SRP | 6 |
| 2012-01-26 | I + II | NORMALIOK - SK Skurdas | 6 |
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Marius Dubininkas | 2017-01-18 | NORMALIOK - Litresta |
34
|
|
| Tadas Markilevičius | 2016-03-16 | NORMALIOK - Kažkur Matyti |
34
|
|
| Tadas Markilevičius | 2015-10-21 | NORMALIOK - Kumštis |
34
|
|
| Tadas Markilevičius | 2014-01-07 | BC Agrija - NORMALIOK |
34
|
|
| Žilvinas Grušas | 2012-03-15 | NORMALIOK - Merkurijus |
34
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Andrius Palinavičius | 2016-11-16 | NORMALIOK - FNX |
17
|
|
| Aurimas Kvietkauskas | 2011-12-18 | Vieta Jūsų reklamai - NORMALIOK |
17
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-02-15 | II | NORMALIOK - Atsipūtę | 94 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2016-11-16 | II | NORMALIOK - FNX | 50 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2017-03-15 | II | NORMALIOK - Marijampolis | 51 |
| 2016-12-19 | II | JAMAM - NORMALIOK | 51 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2017-02-08 | II | NORMALIOK - SK Želva | 27 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2017-02-08 | II | NORMALIOK - SK Želva | 12 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2017-02-08 | II | NORMALIOK - SK Želva | 4 |
| II Lyga - PLAY OFF - 1/16 Finalo (iš taškų skirtumo) | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| II Lyga - Reguliarusis čempionatas antras etapas | |
|---|---|
| Pergalių | 8 |
| Pralaimėjimų | 5 |
| II Lyga - Reguliarusis čempionatas pirmas etapas | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 4 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 63 |
| Pralaimėjimų | 47 |
| Pergalių procentas | 57,27% |
| Rungtynių | 110 |
| Pelnyta taškų | 7861 |
| Praleista taškų | 7764 |
| Efektyvumas | 8414 |
| Atkovoti kamuoliai | 4172 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 1035 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 3139 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 1690 |
| Perimti kamuoliai | 915 |
| Blokuoti metimai | 197 |
| Klaidos | 1997 |
| Pražangos | 1681 |
| Išprovokuotos pražangos | 1768 |
| Techninės pražangos | 13 |