2015-2016m.: VKL II Lyga - 10 vieta.
VKL Taurė - 3 kvalifikacijos etapas.
Treneris: Karolis Bakanauskas.
2019 m. Vilniaus atvirojo SPALDING 3x3 čempionato debiutantai
| Aurimas Davidonis |
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
| 3 |
Dainius Rinkevičius |
1 | 175cm | 70kg |
| 4 |
Laurynas Jasionis |
3 | 195cm | 84kg |
| 7 |
Jokūbas Valiauga |
1 | 193cm | 90kg |
| 8 |
Lukas Žarskus |
5 | 205cm | 100kg |
| 10 |
Mantvydas Butenis |
3 - 4 | 193cm | 85kg |
| 11 |
Audrius Karvelis |
4 | 196cm | 95kg |
| 12 |
Dominykas Razgūnas |
3 | 195cm | 86kg |
| 13 |
Robertas Vainickas |
1 | 180cm | 75kg |
| 14 |
Darius Učkuronis |
4 | 193cm | 93kg |
| 14 |
Aurimas Davidonis |
4 | 199cm | 92kg |
| 21 |
Tadas Laucevičius |
5 | 191cm | 105kg |
| 88 |
Marius Gruodis |
3 | 193cm | 83kg |
| 91 |
Mažvydas Razgūnas |
5 | 198cm | 87kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laurynas Jasionis | 19 | 31:32 |
74/153
48,37%
|
52/137
37,96%
|
45/58
77,59%
|
0,6 | 3,9 | 4,5 | 3,5 | 3,1 | 2,0 | 0,2 | 2,6 | 3,5 | 0,0 | 10,4 | 18,4 | 17,0 |
| Audrius Karvelis | 18 | 29:56 |
120/211
56,87%
|
25/104
24,04%
|
46/64
71,88%
|
2,0 | 2,9 | 4,9 | 2,8 | 2,7 | 1,7 | 0,1 | 3,1 | 4,0 | 0,1 | 14,1 | 20,1 | 17,3 |
| Lukas Žarskus | 17 | 23:16 |
59/110
53,64%
|
0/3
0,00%
|
26/42
61,90%
|
2,5 | 4,1 | 6,5 | 1,1 | 1,1 | 0,6 | 0,8 | 1,8 | 2,2 | 0,0 | 8,2 | 8,5 | 12,6 |
| Dainius Rinkevičius | 20 | 25:05 |
31/54
57,41%
|
36/117
30,77%
|
13/21
61,90%
|
0,9 | 2,1 | 3,0 | 3,7 | 1,5 | 2,1 | 0,0 | 2,9 | 1,6 | 0,0 | 8,5 | 9,2 | 9,5 |
| Robertas Vainickas | 17 | 26:26 |
27/53
50,94%
|
16/57
28,07%
|
16/26
61,54%
|
0,7 | 2,5 | 3,2 | 4,1 | 1,2 | 1,6 | 0,0 | 1,3 | 1,5 | 0,0 | 8,9 | 6,9 | 10,3 |
| Mažvydas Razgūnas | 18 | 19:11 |
41/93
44,09%
|
1/2
50,00%
|
16/24
66,67%
|
2,1 | 3,4 | 5,4 | 0,4 | 0,7 | 0,4 | 0,7 | 2,2 | 1,3 | 0,1 | 5,1 | 5,6 | 7,6 |
| Dominykas Razgūnas | 12 | 23:33 |
26/49
53,06%
|
2/19
10,53%
|
7/11
63,64%
|
2,3 | 4,8 | 7,0 | 1,9 | 1,9 | 1,3 | 1,2 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 0,4 | 5,4 | 10,3 |
| Marius Gruodis | 13 | 15:45 |
19/36
52,78%
|
2/18
11,11%
|
5/12
41,67%
|
0,4 | 1,9 | 2,3 | 0,6 | 0,9 | 0,6 | 0,1 | 1,3 | 0,6 | 0,0 | 4,2 | 3,8 | 2,7 |
| Jokūbas Valiauga | 13 | 14:40 |
11/30
36,67%
|
2/20
10,00%
|
8/17
47,06%
|
0,5 | 1,8 | 2,4 | 1,5 | 1,1 | 0,8 | 0,3 | 2,2 | 1,4 | 0,1 | 3,9 | 2,8 | 2,3 |
| Tadas Laucevičius | 14 | 11:34 |
13/18
72,22%
|
0/1
0,00%
|
4/8
50,00%
|
0,6 | 1,3 | 1,9 | 0,3 | 0,6 | 0,3 | 0,1 | 2,1 | 0,6 | 0,0 | 3,0 | 2,1 | 1,9 |
| Darius Učkuronis | 10 | 14:23 |
7/17
41,18%
|
1/9
11,11%
|
1/4
25,00%
|
1,0 | 1,8 | 2,8 | 0,6 | 0,5 | 0,2 | 0,0 | 1,7 | 0,3 | 0,0 | 5,4 | 1,8 | 1,4 |
| Aurimas Davidonis | 3 | 07:54 |
4/8
50,00%
|
0/0 |
0/0 |
0,3 | 2,0 | 2,3 | 0,0 | 0,7 | 0,3 | 0,0 | 0,7 | 0,0 | 0,0 | 4,7 | 2,7 | 2,7 |
| Mantvydas Butenis | 15 | 10:34 |
11/26
42,31%
|
4/25
16,00%
|
1/2
50,00%
|
0,5 | 0,9 | 1,4 | 0,1 | 0,7 | 0,3 | 0,1 | 1,2 | 0,1 | 0,0 | -2,9 | 2,3 | -0,1 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| JAMAM | 20 |
443/858
51,63%
|
141/512
27,54%
|
188/289
65,05%
|
11,1 | 25,2 | 36,3 | 17,4 | 13,3 | 10,0 | 2,6 | 19,4 | 15,4 | 0,3 | 74,9 | 79,4 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-03-12 | III | United Sharks - JAMAM | 112 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2012-02-15 | II | JAMAM - Gervėčių Kraštas | 30 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2016-01-25 | II | JAMAM - Geležinis Vilkas | 64 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2019-03-12 | III | United Sharks - JAMAM | 31 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2011-04-05 | PČ | Išvien - JAMAM | 23 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2012-03-27 | II | IN CORPORE - JAMAM | 7 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Audrius Karvelis | 2019-01-27 | BC LIT - JAMAM |
39
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Audrius Karvelis | 2019-03-12 | United Sharks - JAMAM |
36
|
|
| Titas Šepetys | 2017-02-01 | UNOHUB - JAMAM |
36
|
|
| Dainius Rinkevičius | 2016-11-15 | Materialiste BC - JAMAM |
36
|
|
| Karolis Bakanauskas | 2016-02-29 | JAMAM - Tirola |
36
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Mažvydas Razgūnas | 2019-02-17 | JAMAM - BC United Transline |
19
|
|
| Titas Šepetys | 2016-11-04 | Didėja - JAMAM |
19
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Dainius Rinkevičius | 2019-03-12 | United Sharks - JAMAM |
9
|
|
| Robertas Vainickas | 2018-11-18 | JAMAM - Green Mazda Rangers |
9
|
|
| Aurimas Borusas | 2017-03-13 | JAMAM - Vievio Žiedas |
9
|
|
| Aurimas Borusas | 2015-10-29 | Kažkur Matyti - JAMAM |
9
|
|
| Ramūnas Puodžius | 2013-01-22 | BC “Olimpas” - JAMAM |
9
|
|
| Ramūnas Puodžius | 2012-02-05 | ANTRI - JAMAM |
9
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Audrius Karvelis | 2018-11-11 | JAMAM - Melingos Keliai |
6
|
|
| Tadas Mockevičius | 2013-03-25 | JAMAM - Sandora Group |
6
|
|
| Andrius Cicėnas | 2011-04-12 | JAMAM - Išvien |
6
|
| Data | Komandos | Blokai | ||
|---|---|---|---|---|
| Dominykas Razgūnas | 2019-03-31 | JAMAM - Kumštis |
4
|
|
| Viktoras Ananikovas | 2012-03-27 | IN CORPORE - JAMAM |
4
|
|
| Linas Liubeckas | 2011-12-02 | JURIDICON - JAMAM |
4
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-03-12 | III | United Sharks - JAMAM | 112 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-02-17 | III | JAMAM - BC United Transline | 31 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2019-02-17 | III | JAMAM - BC United Transline | 49 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2019-03-12 | III | United Sharks - JAMAM | 31 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2019-03-12 | III | United Sharks - JAMAM | 22 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2019-03-31 | III | JAMAM - Kumštis | 6 |
| 3x3 reguliarus | |
|---|---|
| Pergalių | 13 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| 1 / 4 Finalo (iš taškų skirtumo) | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| 1 / 8 Finalo (iš taškų skirtumo) | |
|---|---|
| Pergalių | 2 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| 1 / 16 Finalo (iš taškų skirtumo) | |
|---|---|
| Pergalių | 2 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| Reguliarusis čempionatas II etapas | |
|---|---|
| Pergalių | 7 |
| Pralaimėjimų | 2 |
| Reguliarusis čempionatas I etapas | |
|---|---|
| Pergalių | 6 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 89 |
| Pralaimėjimų | 37 |
| Pergalių procentas | 70,63% |
| Rungtynių | 126 |
| Pelnyta taškų | 8580 |
| Praleista taškų | 8028 |
| Efektyvumas | 8683 |
| Atkovoti kamuoliai | 4746 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 1365 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 2994 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 1709 |
| Perimti kamuoliai | 1298 |
| Blokuoti metimai | 265 |
| Klaidos | 2025 |
| Pražangos | 2090 |
| Išprovokuotos pražangos | 2002 |
| Techninės pražangos | 15 |