Treneris: Mantas Finažonkovas.
| Rungtyniauti negali | Nuobaudos data | |
|---|---|---|
| Povilas Vilkas | 2024-04-07 |
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Justinas Daugėla |
2 - 3 | 193cm | 84kg |
| 3 |
Laurynas Patašius |
4 - 5 | 197cm | 94kg |
| 4 |
Aurimas Stelmokas |
2 | 185cm | 73kg |
| 7 |
Dainius Oželis |
1 | 181cm | 79kg |
| 9 |
Dominykas Ramanauskas |
4 - 5 | 197cm | 100kg |
| 10 |
Kristijonas Simsonas |
2 - 3 | 190cm | 88kg |
| 11 |
Tadas Kalasauskas |
5 | 200cm | 85kg |
| 12 |
Juozas Andriuška |
1 | 185cm | 74kg |
| 15 |
Einaras Beržonskis |
5 | 197cm | 114kg |
| 22 |
Jonas Kumža |
3 | 187cm | 88kg |
| 23 |
Edgar Kolendo |
5 | 196cm | 120kg |
| 24 |
Mantas Bagdonas |
1 | 185cm | 85kg |
| 33 |
Povilas Vilkas |
3 - 4 | 195cm | 100kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Einaras Beržonskis | 14 | 27:12 |
88/138
63,77%
|
2/24
8,33%
|
27/51
52,94%
|
4,4 | 7,7 | 12,1 | 2,4 | 2,4 | 2,4 | 0,9 | 2,8 | 3,3 | 0,0 | 10,5 | 14,9 | 23,9 |
| Kristijonas Simsonas | 20 | 29:57 |
36/74
48,65%
|
53/124
42,74%
|
28/38
73,68%
|
1,7 | 4,4 | 6,1 | 3,8 | 2,0 | 1,9 | 0,3 | 2,5 | 1,9 | 0,0 | 7,1 | 13,0 | 16,5 |
| Juozas Andriuška | 21 | 30:48 |
31/79
39,24%
|
32/130
24,62%
|
27/47
57,45%
|
0,8 | 3,2 | 4,0 | 5,4 | 2,9 | 2,2 | 0,0 | 1,8 | 2,7 | 0,0 | 3,9 | 8,8 | 10,6 |
| Jonas Kumža | 21 | 20:59 |
55/125
44,00%
|
6/22
27,27%
|
43/60
71,67%
|
1,3 | 2,3 | 3,6 | 2,6 | 2,0 | 1,1 | 0,1 | 1,7 | 2,3 | 0,0 | 0,3 | 8,1 | 9,2 |
| Laurynas Patašius | 16 | 23:47 |
44/104
42,31%
|
10/34
29,41%
|
47/65
72,31%
|
2,5 | 2,8 | 5,3 | 1,4 | 2,1 | 1,1 | 0,6 | 1,9 | 3,3 | 0,0 | 2,1 | 10,3 | 11,5 |
| Povilas Vilkas | 15 | 25:39 |
21/58
36,21%
|
21/71
29,58%
|
17/20
85,00%
|
1,6 | 3,9 | 5,5 | 1,9 | 1,4 | 1,1 | 0,4 | 1,9 | 1,2 | 0,0 | 1,9 | 8,1 | 8,9 |
| Tadas Kalasauskas | 16 | 19:14 |
35/61
57,38%
|
0/2
0,00%
|
8/17
47,06%
|
1,4 | 3,1 | 4,5 | 0,9 | 0,6 | 0,7 | 0,4 | 1,8 | 1,4 | 0,0 | -4,2 | 4,9 | 8,1 |
| Aurimas Stelmokas | 18 | 13:29 |
32/53
60,38%
|
24/57
42,11%
|
6/10
60,00%
|
0,1 | 1,2 | 1,3 | 1,0 | 0,9 | 0,8 | 0,1 | 1,2 | 0,6 | 0,0 | -2,3 | 7,9 | 6,4 |
| Dominykas Ramanauskas | 12 | 18:42 |
35/63
55,56%
|
2/10
20,00%
|
10/11
90,91%
|
1,5 | 2,9 | 4,4 | 1,0 | 1,1 | 1,1 | 0,1 | 2,2 | 1,0 | 0,0 | 3,5 | 7,2 | 8,4 |
| Justinas Daugėla | 19 | 26:00 |
39/110
35,45%
|
21/92
22,83%
|
21/51
41,18%
|
0,5 | 2,4 | 2,9 | 1,5 | 0,9 | 0,7 | 0,2 | 1,4 | 2,0 | 0,0 | 2,5 | 8,5 | 4,4 |
| Mantas Bagdonas | 15 | 20:15 |
29/69
42,03%
|
5/15
33,33%
|
17/32
53,13%
|
0,3 | 1,9 | 2,1 | 2,4 | 2,6 | 1,1 | 0,0 | 1,6 | 2,3 | 0,0 | 2,3 | 6,0 | 5,5 |
| Šarūnas Prušinskas | 6 | 18:49 |
22/47
46,81%
|
0/2
0,00%
|
4/8
50,00%
|
1,7 | 4,0 | 5,7 | 0,7 | 2,3 | 1,0 | 0,5 | 3,0 | 1,5 | 0,5 | 0,7 | 8,0 | 6,8 |
| Dainius Oželis | 5 | 16:04 |
12/25
48,00%
|
4/12
33,33%
|
3/9
33,33%
|
0,0 | 1,6 | 1,6 | 2,2 | 1,6 | 2,4 | 0,0 | 1,6 | 2,4 | 0,0 | 1,8 | 7,8 | 7,8 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| vedejasrenginiui.lt | 23 |
479/1006
47,61%
|
180/595
30,25%
|
258/419
61,58%
|
11,7 | 27,2 | 38,9 | 19,7 | 15,2 | 11,3 | 2,2 | 16,3 | 17,4 | 0,3 | 76,3 | 86,6 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-11-05 | III | Embassy - vedejasrenginiui.lt | 102 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2017-11-05 | III | Embassy - vedejasrenginiui.lt | 64 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2019-05-06 | III | VKM 2001 - vedejasrenginiui.lt | 29 |
| 2019-03-11 | III | vedejasrenginiui.lt - BC Versus | 29 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2019-03-20 | III | BC Versus - vedejasrenginiui.lt | 23 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2019-04-05 | III | vedejasrenginiui.lt - SK Skaidiškės | 6 |
| 2017-11-05 | III | Embassy - vedejasrenginiui.lt | 6 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Einaras Beržonskis | 2019-05-15 | BC United Transline - vedejasrenginiui.lt |
34
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Einaras Beržonskis | 2019-05-15 | BC United Transline - vedejasrenginiui.lt |
50
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Einaras Beržonskis | 2019-05-15 | BC United Transline - vedejasrenginiui.lt |
23
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Kristijonas Simsonas | 2019-05-15 | BC United Transline - vedejasrenginiui.lt |
12
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Juozas Andriuška | 2018-11-21 | UNOHUB - vedejasrenginiui.lt |
7
|
| Data | Komandos | Blokai | ||
|---|---|---|---|---|
| Laurynas Patašius | 2019-05-06 | VKM 2001 - vedejasrenginiui.lt |
3
|
|
| Einaras Beržonskis | 2019-04-05 | vedejasrenginiui.lt - SK Skaidiškės |
3
|
|
| Edgar Kolendo | 2017-11-05 | Embassy - vedejasrenginiui.lt |
3
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-11-29 | III | Bebrusai - vedejasrenginiui.lt | 101 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2019-05-06 | III | VKM 2001 - vedejasrenginiui.lt | 55 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2019-05-06 | III | VKM 2001 - vedejasrenginiui.lt | 29 |
| 2019-03-11 | III | vedejasrenginiui.lt - BC Versus | 29 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2019-03-20 | III | BC Versus - vedejasrenginiui.lt | 23 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2019-04-05 | III | vedejasrenginiui.lt - SK Skaidiškės | 6 |
| FINAL - 4: dėl 3 vietos | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| FINAL - 4: pusfinalis | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| 1 / 4 Finalo (iš taškų skirtumo) | |
|---|---|
| Pergalių | 2 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| 1 / 8 Finalo (iš taškų skirtumo) | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| 1 / 16 Finalo (iš taškų skirtumo) | |
|---|---|
| Pergalių | 2 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| Reguliarusis čempionatas II etapas | |
|---|---|
| Pergalių | 3 |
| Pralaimėjimų | 6 |
| Reguliarusis čempionatas I etapas | |
|---|---|
| Pergalių | 6 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 25 |
| Pralaimėjimų | 17 |
| Pergalių procentas | 59,52% |
| Rungtynių | 42 |
| Pelnyta taškų | 3160 |
| Praleista taškų | 2932 |
| Efektyvumas | 3576 |
| Atkovoti kamuoliai | 1676 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 484 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 1192 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 749 |
| Perimti kamuoliai | 412 |
| Blokuoti metimai | 97 |
| Klaidos | 598 |
| Pražangos | 638 |
| Išprovokuotos pražangos | 762 |
| Techninės pražangos | 11 |