2012-2013m. VKL C Lygos - DIREMTOS Taurės - šešioliktfinalis
2010-2011m. VKL - debiutantai.
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
| 0 |
Rytis Kriūnas |
1 | 178cm | 75kg |
| 0 |
Martynas Matulevičius |
3 - 4 | 195cm | 85kg |
| 0 |
Petras Matulaitis |
3 | 190cm | 97kg |
| 1 |
Rokas Dulskis |
4 | 193cm | 90kg |
| 3 |
Augustinas Žilinskas |
1 | 180cm | 76kg |
| 6 |
Kęstutis Grinaveckas |
2 | 183cm | 75kg |
| 7 |
Donatas Ridikas |
1 | 172cm | 72kg |
| 8 |
Ernestas Čejauskas |
3 | 188cm | 88kg |
| 9 |
Rokas Grinaveckas |
2 | 183cm | 80kg |
| 11 |
Audrius Karvelis |
5 | 193cm | 97kg |
| 12 |
Julius Stankevičius |
3 | 187cm | 85kg |
| 15 |
Dainius Vaičikonis |
3 | 190cm | 85kg |
| 23 |
Šarūnas Kažukauskas |
3 | 191cm | 82kg |
| 24 |
Rokas Rudys |
5 | 195cm | 108kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
/ |
/ |
/ |
nan | nan | nan | nan | nan | nan | nan | nan | nan | nan | nan | nan |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martynas Matulevičius | 12 | 00:00 |
82/196
41,84%
|
30/77
38,96%
|
31/60
51,67%
|
2,6 | 7,2 | 9,8 | 1,7 | 3,3 | 1,1 | 0,3 | 2,0 | 6,0 | 0,0 | - | 23,8 | 21,5 |
| Augustinas Žilinskas | 17 | 00:00 |
38/85
44,71%
|
5/25
20,00%
|
20/42
47,62%
|
1,1 | 2,6 | 3,7 | 6,0 | 2,4 | 2,7 | 0,0 | 2,2 | 2,5 | 0,0 | - | 6,5 | 11,6 |
| Rytis Kriūnas | 9 | 00:00 |
43/98
43,88%
|
18/58
31,03%
|
50/66
75,76%
|
0,7 | 2,8 | 3,4 | 4,0 | 3,8 | 2,1 | 0,0 | 1,7 | 6,3 | 0,0 | - | 21,1 | 19,2 |
| Petras Matulaitis | 13 | 00:00 |
46/99
46,46%
|
31/79
39,24%
|
10/18
55,56%
|
1,9 | 4,4 | 6,3 | 1,1 | 1,9 | 1,3 | 0,3 | 1,9 | 1,2 | 0,0 | - | 15,0 | 13,0 |
| Rokas Rudys | 15 | 00:00 |
27/70
38,57%
|
7/40
17,50%
|
16/33
48,48%
|
2,3 | 6,7 | 8,9 | 2,1 | 1,9 | 1,1 | 1,5 | 2,9 | 2,1 | 0,0 | - | 6,1 | 10,7 |
| Šarūnas Kažukauskas | 6 | 00:00 |
17/60
28,33%
|
0/2
0,00%
|
11/29
37,93%
|
3,8 | 4,3 | 8,2 | 0,5 | 2,8 | 2,7 | 0,2 | 4,0 | 3,8 | 0,0 | - | 7,5 | 5,5 |
| Donatas Ridikas | 14 | 00:00 |
7/18
38,89%
|
3/9
33,33%
|
2/2
100,00%
|
0,4 | 1,2 | 1,6 | 0,6 | 1,4 | 0,6 | 0,0 | 0,9 | 0,4 | 0,0 | - | 1,8 | 1,4 |
| Audrius Karvelis | 4 | 00:00 |
9/22
40,91%
|
0/0 |
3/12
25,00%
|
1,8 | 1,0 | 2,8 | 0,0 | 0,5 | 0,8 | 0,0 | 1,0 | 2,3 | 0,0 | - | 5,3 | 4,0 |
| Ernestas Čejauskas | 12 | 00:00 |
15/52
28,85%
|
1/8
12,50%
|
4/6
66,67%
|
1,4 | 1,2 | 2,6 | 0,3 | 1,4 | 0,5 | 0,0 | 1,3 | 0,8 | 0,0 | - | 3,1 | 0,8 |
| Rokas Dulskis | 2 | 00:00 |
2/13
15,38%
|
1/4
25,00%
|
1/4
25,00%
|
0,5 | 3,5 | 4,0 | 1,0 | 3,0 | 0,5 | 0,0 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | - | 4,0 | -2,5 |
| Dainius Vaičikonis | 8 | 00:00 |
1/13
7,69%
|
0/3
0,00%
|
0/2
0,00%
|
0,9 | 2,1 | 3,0 | 0,0 | 0,9 | 0,6 | 0,3 | 2,5 | 0,5 | 0,0 | - | 0,3 | -0,9 |
| Rokas Grinaveckas | 7 | 00:00 |
4/17
23,53%
|
2/7
28,57%
|
0/0 |
0,3 | 0,9 | 1,1 | 0,4 | 1,7 | 1,0 | 0,0 | 1,6 | 0,1 | 0,0 | - | 2,0 | -1,1 |
| Kęstutis Grinaveckas | 9 | 00:00 |
7/28
25,00%
|
1/13
7,69%
|
1/2
50,00%
|
0,0 | 0,8 | 0,8 | 0,1 | 1,0 | 0,6 | 0,1 | 1,7 | 0,2 | 0,0 | - | 2,0 | -2,7 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| IN CORPORE | 18 |
335/889
37,68%
|
99/326
30,37%
|
156/292
53,42%
|
11,8 | 26,7 | 38,4 | 12,7 | 15,4 | 10,1 | 2,1 | 16,2 | 16,3 | 0,1 | 62,4 | 59,5 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2013-02-15 | II | KK Jurgenborgas - IN CORPORE | 89 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2011-11-26 | II | SmartMill - IN CORPORE | 40 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2013-01-28 | II | IN CORPORE - UNOHUB | 52 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2012-11-26 | II | IN CORPORE - Vilniaus Kolegija-2 | 23 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2012-11-08 | II | VADASIGA-FABRICO - IN CORPORE | 17 |
| 2011-11-26 | II | SmartMill - IN CORPORE | 17 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2012-12-16 | II | MRU Magistrai - IN CORPORE | 6 |
| 2012-02-14 | II | IN CORPORE - 2GEN | 6 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Rytis Kriūnas | 2013-03-12 | BC “Olimpas” - IN CORPORE |
33
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Petras Matulaitis | 2012-12-10 | IN CORPORE - VADASIGA-FABRICO |
39
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Benitas Jonikas | 2013-02-15 | KK Jurgenborgas - IN CORPORE |
19
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Augustinas Žilinskas | 2012-11-26 | IN CORPORE - Vilniaus Kolegija-2 |
11
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Šarūnas Kažukauskas | 2012-11-08 | VADASIGA-FABRICO - IN CORPORE |
7
|
|
| Augustinas Žilinskas | 2012-03-18 | ANTRI - IN CORPORE |
7
|
| Data | Komandos | Blokai | ||
|---|---|---|---|---|
| Rokas Rudys | 2013-02-15 | KK Jurgenborgas - IN CORPORE |
4
|
|
| Rokas Rudys | 2011-11-26 | SmartMill - IN CORPORE |
4
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2013-02-15 | II | KK Jurgenborgas - IN CORPORE | 89 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2012-11-26 | II | IN CORPORE - Vilniaus Kolegija-2 | 41 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2013-01-28 | II | IN CORPORE - UNOHUB | 52 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2012-11-26 | II | IN CORPORE - Vilniaus Kolegija-2 | 23 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2012-11-08 | II | VADASIGA-FABRICO - IN CORPORE | 17 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2012-12-16 | II | MRU Magistrai - IN CORPORE | 6 |
| 1 / 16 Finalo | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Reguliarusis čempionatas - 2 ETAPAS | |
|---|---|
| Pergalių | 7 |
| Pralaimėjimų | 2 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 3 |
| Pralaimėjimų | 5 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 20 |
| Pralaimėjimų | 20 |
| Pergalių procentas | 50,00% |
| Rungtynių | 40 |
| Pelnyta taškų | 2244 |
| Praleista taškų | 2353 |
| Efektyvumas | 2033 |
| Atkovoti kamuoliai | 1439 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 480 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 961 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 416 |
| Perimti kamuoliai | 410 |
| Blokuoti metimai | 74 |
| Klaidos | 615 |
| Pražangos | 653 |
| Išprovokuotos pražangos | 653 |
| Techninės pražangos | 1 |