2011 - 2012m.: VKL C Lyga Diremta Taurė - debiutantai.
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
| 0 |
Darius Borisas |
4 | 186cm | 82kg |
| 4 |
Aidas Papreckis |
1 | 184cm | 82kg |
| 5 |
Paulius Papreckis |
2 | 188cm | 65kg |
| 6 |
Kęstutis Gramba |
4 | 183cm | 85kg |
| 7 |
Aurelijus Sinkevičius |
2 | 187cm | 80kg |
| 8 |
Evaldas Vaitkus |
4 | 192cm | 90kg |
| 9 |
Povilas Rojus |
3 | 185cm | 70kg |
| 11 |
Antanas Rakauskas |
4 - 5 | 195cm | 95kg |
| 12 |
Domantas Butkus |
1 | 176cm | 63kg |
| 13 |
Andrius Gerčas |
4 | 195cm | 78kg |
| 14 |
Simonas Šiškovas |
1 - 2 | 181cm | 74kg |
| 15 |
Vytautas Rastenis |
1 - 2 | 179cm | 68kg |
| 32 |
Justinas Katkus |
5 | 198cm | 90kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Domantas Butkus | 14 | 00:00 |
72/173
41,62%
|
14/61
22,95%
|
43/76
56,58%
|
2,6 | 4,6 | 7,2 | 2,9 | 4,9 | 2,9 | 0,1 | 2,6 | 6,1 | 0,0 | - | 16,4 | 15,3 |
| Andrius Gerčas | 14 | 00:00 |
34/111
30,63%
|
0/1
0,00%
|
16/42
38,10%
|
4,4 | 6,5 | 10,9 | 0,9 | 1,5 | 1,3 | 0,7 | 2,5 | 2,6 | 0,0 | - | 6,0 | 10,9 |
| Paulius Papreckis | 16 | 00:00 |
87/239
36,40%
|
21/85
24,71%
|
31/57
54,39%
|
1,3 | 2,9 | 4,3 | 2,4 | 3,9 | 1,9 | 0,3 | 2,5 | 3,3 | 0,0 | - | 16,8 | 7,4 |
| Aurelijus Sinkevičius | 3 | 00:00 |
12/22
54,55%
|
14/30
46,67%
|
7/7
100,00%
|
1,7 | 3,3 | 5,0 | 1,3 | 3,0 | 1,3 | 0,0 | 0,3 | 2,0 | 0,0 | - | 24,3 | 22,0 |
| Evaldas Vaitkus | 17 | 00:00 |
13/33
39,39%
|
2/17
11,76%
|
2/8
25,00%
|
1,4 | 3,7 | 5,1 | 0,3 | 1,4 | 0,8 | 0,2 | 3,1 | 0,8 | 0,0 | - | 2,0 | 2,3 |
| Kęstutis Gramba | 14 | 00:00 |
14/38
36,84%
|
6/34
17,65%
|
4/11
36,36%
|
0,7 | 3,1 | 3,8 | 0,2 | 2,3 | 0,9 | 0,0 | 0,7 | 0,7 | 0,0 | - | 3,6 | 1,9 |
| Antanas Rakauskas | 7 | 00:00 |
7/15
46,67%
|
0/2
0,00%
|
2/4
50,00%
|
1,6 | 1,7 | 3,3 | 0,0 | 1,6 | 0,6 | 0,0 | 2,1 | 0,9 | 0,0 | - | 2,3 | 1,6 |
| Justinas Katkus | 3 | 00:00 |
9/34
26,47%
|
2/5
40,00%
|
3/4
75,00%
|
1,0 | 5,0 | 6,0 | 0,0 | 4,3 | 1,3 | 0,0 | 3,7 | 0,7 | 0,0 | - | 9,0 | -0,7 |
| Simonas Šiškovas | 9 | 00:00 |
5/25
20,00%
|
3/14
21,43%
|
0/0 |
0,6 | 2,4 | 3,1 | 0,9 | 2,3 | 0,7 | 0,2 | 2,0 | 0,4 | 0,0 | - | 2,1 | -0,3 |
| Darius Borisas | 5 | 00:00 |
2/14
14,29%
|
0/1
0,00%
|
1/2
50,00%
|
0,8 | 1,6 | 2,4 | 0,0 | 1,4 | 0,4 | 0,0 | 1,0 | 0,2 | 0,0 | - | 1,0 | -1,2 |
| Aidas Papreckis | 8 | 00:00 |
16/80
20,00%
|
3/14
21,43%
|
8/29
27,59%
|
1,3 | 3,3 | 4,5 | 1,4 | 3,8 | 1,5 | 0,4 | 3,8 | 4,0 | 0,0 | - | 6,1 | -1,6 |
| Povilas Rojus | 7 | 00:00 |
2/7
28,57%
|
0/0 |
5/8
62,50%
|
0,4 | 0,1 | 0,6 | 0,1 | 2,3 | 0,9 | 0,0 | 1,9 | 0,6 | 0,0 | - | 1,3 | -1,9 |
| Vytautas Rastenis | 12 | 00:00 |
7/38
18,42%
|
3/22
13,64%
|
1/1
100,00%
|
1,1 | 0,8 | 1,8 | 0,4 | 1,3 | 0,8 | 0,0 | 1,5 | 0,3 | 0,0 | - | 2,0 | -1,7 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| ANTRI | 19 |
280/829
33,78%
|
68/286
23,78%
|
123/249
49,40%
|
10,9 | 21,6 | 32,6 | 6,8 | 17,4 | 8,5 | 1,3 | 15,0 | 13,6 | 0,1 | 46,7 | 30,1 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2011-12-12 | II | VADASIGA-FABRICO - ANTRI | 64 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2012-03-24 | II | SKM-95 - ANTRI | 20 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2011-12-04 | II | ANTRI - SK Skaidiškės | 50 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2012-01-15 | II | SK Skaidiškės - ANTRI | 14 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2011-12-06 | II | Litresta - ANTRI | 15 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2012-03-18 | II | ANTRI - IN CORPORE | 4 |
| 2012-02-19 | II | ANTRI - Gervėčių Kraštas | 4 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Paulius Papreckis | 2012-03-04 | ANTRI - 2GEN |
32
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Domantas Butkus | 2012-03-18 | ANTRI - IN CORPORE |
34
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Andrius Gerčas | 2012-02-19 | ANTRI - Gervėčių Kraštas |
17
|
|
| Andrius Gerčas | 2012-02-05 | ANTRI - JAMAM |
17
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Paulius Papreckis | 2011-12-12 | VADASIGA-FABRICO - ANTRI |
7
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Paulius Papreckis | 2011-12-18 | ANTRI - reUnited |
6
|
| Data | Komandos | Blokai | ||
|---|---|---|---|---|
| Andrius Gerčas | 2012-02-19 | ANTRI - Gervėčių Kraštas |
4
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2011-12-12 | II | VADASIGA-FABRICO - ANTRI | 64 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2012-03-24 | II | SKM-95 - ANTRI | 20 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2011-12-04 | II | ANTRI - SK Skaidiškės | 50 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2012-01-15 | II | SK Skaidiškės - ANTRI | 14 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2011-12-06 | II | Litresta - ANTRI | 15 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2012-03-18 | II | ANTRI - IN CORPORE | 4 |
| 2012-02-19 | II | ANTRI - Gervėčių Kraštas | 4 |
| 2 etapas TOP ir BOTTOM grupės | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 6 |
| Reguliarusis sezonas | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 11 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 2 |
| Pralaimėjimų | 17 |
| Pergalių procentas | 10,53% |
| Rungtynių | 19 |
| Pelnyta taškų | 887 |
| Praleista taškų | 1329 |
| Efektyvumas | 572 |
| Atkovoti kamuoliai | 619 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 207 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 411 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 129 |
| Perimti kamuoliai | 162 |
| Blokuoti metimai | 25 |
| Klaidos | 330 |
| Pražangos | 285 |
| Išprovokuotos pražangos | 258 |
| Techninės pražangos | 2 |